Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Awatar yrkomm16
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Pytanie Pierwsza pełna talia po rotacji - co wybrać?

Witam serdecznie,
    Do tej pory grałem tylko taliami budżetowymi, które po rotacji przestały istnieć. Mam do spyłowania karty do Dziczy (prawie 2000 pyłu). Obecnie posiadam 4300 pyłu, a może być go więcej, gdy spyłuje niepotrzebne/niegrywalne karty. Szukam stabilnego i grywalnego decku do wbijania rangi do 6k pyłu.
    Moje główne klasy: Paladyn i Druid.
    Poboczne klasy: Czarnoksiężnik, Łowca, Łotr, Szaman.
    Tymi klasami w ogóle nie gram: Wojownik i Priest.

Myślałem nad Druidem z Hadronoxem, ale ten deck jest kontrowany bardzo łatwo i długo moim zdaniem nie utrzyma się w mecie.
    Aggro Paladayn swego czasu bardzo mi się podobał, ale nie miałem na niego pyłu gdy grał. Obecne wersje Paladynów (Even i Odd) nie podobają mi się. Czy jest szansa, aby klasyczny Aggro Paladyn wrócił do mety?

Liczę na fajne propozycje!

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 191/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Klasyczny aggro paladyn w standardzie? Myślę że dopóki gra Genn/Baku i nie wyjdą za ten czas karty które sprawią że granie parzystym/nieparzystym będzie mniej wydajne niż granie talią która nie ma żadnych ograniczeń budowy, to raczej nie ma takiej opcji (dziczy nie wspominam, bo tam wszystko rządzi się innymi prawami). Jak chcesz mieć coś dobrego do wbijania rangi, to obracasz się w klasie czarnoksiężnik-paladyn. No i niestety albo chcesz grać metą i grasz tym co jest dobre, albo grasz talią która Ci się podoba, ale liczysz się z tym że:

1) Wbicie takiej legendy będzie kosztować Cię wiele wyrzeczeń - grasz tym co Ci się podoba, nawet jak nie jest to talia z czołówki.
    2) Chcesz mieć legendę/wygrywać - bierzesz talię z wysokim %. Grasz, grasz i grasz.
    3) Meta jest na ten moment "stabilna" ale zawsze coś tam może się zmienić, chociaż te dwie klasy pozostaną w czołówce pewnie do następnego dodatku (:

Propozycja - cubelock (najbardziej stabilna talia - po rotacji jest jedyną która chyba nie ma żadnych niewiadomych)
    - paladyn parzysty/nieparzysty - pisałeś że nie podoba się, ale podałem jako przykład dobrej talii agresywnej/midrange (w zależności od konstrukcji)
    - wojownik, kapłan - mają fajne talie, ale nie grasz tym więc...
    - paladyn jest tańszy do zrobienia, cubelock wymaga trochę pyłu ale jeżeli masz jakieś karty do czarnoksiężnika, to wystarczy tylko uzupełnić listę o kilka drobnostek.

Nie gram za bardzo w standardzie to nie wypowiem się może tak precyzyjnie, ale gdybym miał coś tworzyć to robiłbym paladyna/czarnoksiężnika może coś pod druida.

Uprawnienia umieszczania postów