Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Wściekły kurczak Awatar Hearthstone
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 116/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Ragnaros Władca Ognia

Tym tematem zaczynamy serię dyskusji na temat danych kart legendarnych. Chcemy usłyszeć Twoje prywatne zdanie na temat Ragnarosa - do czego jest dobry, czy warto go wycraftować, w jakie talie pasuje, gdzie jest słaby, jakie ma mocne i słabe strony. Jest tu wielu użytkowników, więc z pewnością ciekawe wnioski będą napływały.

Ragnaros Władca Ognia

Koszt many: 8
    Atak: 8
    Życie: 8
    Opis: Nie może atakować. Na koniec swojej tury zadaj 8 punktów obrażeń losowemu wrogowi.
    Rzadkość: Legendarna
    Koszt stworzenia: 1600 pyłu
    Zysk z odczarowania: 400 pyłu
    Tekst przy karcie: Czy wiesz, że wszystko co kochasz, jest łatwopalne!
    Historia: Ragnaros został przyzwany przez Krasnoludów z Czarnorytnych, którzy zostali potem zniewoleni przez Władcę Ognia.
    Przywoływanie Ragnarosa często nie kończy się tak jakbyś tego chciał.
    Artwork: Ragnaros grafika

Jakie są Twoje doświadczenia i przeżycia z Władcą Ognia? Masz tą kartę w swoim zestawie? Kiedy jej używasz? Podziel się z innymi swoimi przemyśleniami na jej temat nawet jeśli są podobne do już wymienionych będzie to cenna informacja dla innych.
    Ostatnio edytowane przez Hearthstone ; 12-05-14 o 14:11

Awatar Woltari
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 9/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Karta wd mnie jest w top 3 do wycraftowania. Czasem potrafi uratowac rozgrywkę bo jakby nie patrzeć to istant 8 obrażeń i czasem jest go po prostu ciężko zdjać. Oczywiście polecam ja wszystkim którzy go nie maja chyba ze wola Ysare/leayora z legend pierw do craftu.

Awatar Lustandgreed
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 43/4

Zgodzę się również, że jest to może nie Top 3 a Top 5 legend w zależności od tego czym kto lubi grać. Sprawdza sie w prawie każdym rodzaju decku, po wyciszeniu robi się w zależności od sytuacji albo bdb albo jeszcze lepsza opcją

Minus: odwrotne combo u graczy czyli Manipulator+ Łowca gr zwierza lub cokolwiek inego ubijającego dlatego należy go wystawiac o wiele ostrożniej niż inne legendy. A miałem takich sytuacji mnóstwo.

Plusy:
    Strzela ":zaraz" po wystawieniu. Czyli na czystym stole wali wejściu za 8.
    Dobry koszt, bo po wystawieniu jest margines na jakies zagranie.
    Sprawdza się w większości talii.
    Dobra statystyki nawet po wyciszeniu.

Minus:
    -Podatny na większośc kontr w kontrolnych deckach.
    -Losowość strzału.

Pomysł z legendarkami uważam, za bardzo udany

Awatar Lynx
    BattleTag
    Lynx#2239
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 782/13

Mało co tu trzeba dodawać, jedyne to że często jest losowy i trafia w giermka argentu, ale to tak z przymrużeniem oka ) Dla nowoprzybyłych i potomnych dodam, że sprawdza się w każdym control decku czyli takim w którym utrzymujemy stół pod swoją kontrolą a na koniec zabijamy przeciwnika silnymi kartami o dużej cenie w manie, jest niepolecany w deckach typu aggro/rush ze względu na to, że jest wolny(czyli kosztuje 8 many)
    Ostatnio edytowane przez Lynx ; 08-05-14 o 18:00

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/1

Ragnaros według mnie jest taką kartą, że jak składasz sobie deck i nie masz pomysłu co jeszcze dodać a masz wolny slot to ta karta ZAWSZE będzie pasować. Cholernie uniwersalny.

Niedawno był okres że Rag grał w większości decków, ale wymusiło to u innych trzymanie kontr (owca/hex/bgh itp itd). Więc często po zagraniu i zadaniu 8 dmg on znikał ze stołu

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/5

Dla początkującego gracza:
    Jeśli nie masz żadnej innej, albo masz same słabe legendy i akurat nazbierałeś 1600 pyłu żeby zrobić jakąś kartę legendarną - w mojej opini Ragnaros jest najlepszym wyborem.
    Miałem to szczęście, że trafił mi się jako pierwsza czy druga karta legendarna i był ze mną od praktycznie samego początku. Ilość talii do jakich można go wsadzić jest olbrzymia. Na początku gry nie złożysz praktycznie żadnej topowej talii dla jednej klasy, będziesz zmieniał klasy i bawił się różnymi. Ragnaros pasuje do każdej klasy, szczególnie w początkowych taliach zrobi on Ci wiele dobrego.

Ragnaros to emocjonująca karta - działa od razu po postawieniu na stół i wiele razy rozstrzyga rozgrywkę dostarczając przy tym wiele emocji.

Jeśli masz już więcej kart:
    Musisz popatrzeć na talie, które są w zasięgu Twojej ręki, jeśli brakuje Ci dwóch legend i jedną z nich jest Ragnaros to polecam wybranie właśnie jego.

Jest to też jedna z tych niewielu kart legendarnych, których zdecydowanie nigdy nie warto odczarowywać. Po prostu go szkoda - jest bardzo fajny!

W topowych taliach na tą chwilę raczej go nie widujemy poza kontrolnym wojownikiem czy jakąś wariacją kapłana. Jeśli chodzi o topowe talie to jednak Leeroy Jenkins jest bardziej popularny obecnie, ale jeśli masz zamiar zdobyć rangę legendy to z pewnością już to wiesz ;-)
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Ogi
    Ogi jest nieaktywny
    Awatar Ogi
    BattleTag
    Ogi#1223
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 71/4

Moja druga legenda

Jedna z lepszych pomarańczy. Świetnie się sprawdza w taliach kontrolnych. Jego popularność, zwiększyła również popularność kart takich jak Big Game Hunter. W połączeniu z Manipulatorem potrafi sterroryzować cały stół. Jego strzałom towarzyszą niekiedy spore emocje. Zwłaszcza gdy przeciwnik ma cały stół w stworach i zabije nas w następnej turze, samemu posiadając niewielką ilość hp, a my rzucamy YOLO Raga.

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/5

O właśnie warto dodać co to jest YOLO Ragnaros czy też YOLO Rag

YOLO Rag / YOLO Ragnaros - zagranie Ragnarosa w sytuacji, w której i tak nie masz już wyboru i musisz się zdać na jego farta. Przykładowo - przeciwnik ma 8hp i kilku stronników na stole, Ty masz 1hp, zero stronników na stole i jedynie ragnarosa na ręce - rzucasz Ragnarosa i modlisz się do RNGesusa aby trafił przeciwnika w twarz.
    Często też przeciwnik zagra Ragnarosa na pusty stół, po czym Ty odpowiadasz własnym Ragnarosem i masz 50% szansy na zabicie jego Raga. To chyba też zalicza się do YOLO Raga

Ogólnie wszelkie zagrania, w których Ragnaros może Cię uratować o ile dopisze Ci szczęście przy losowości podchodzą pod yolo ragnarosa
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Sowa
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 3/0

Ragnaros jest bardzo fajny jak przeciwnik ma jedna albo w ogole nie ma kart. Wtedy czesto jest po grze bo jesli nie bedzie mial szczescia przy dobieraniu to jest ugotowany a wlasciwie to spalony xD

Awatar czarna kawa
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 15/0

Bardzo lubię Ragnarosa właśnie za ilość emocji jakie dostarcza. Nie zliczę ile razy trzymałam kciuki żeby walnął akurat w ten cel, który chciałam a szanse miał na poziomie może 10% i udawało mu się. Uważam, że jest to karta legendarna dająca najwięcej przyjemności i frajdy z gry dlatego polecam ją każdemu kto ma 1600 pyłu i zastanawia się co zrobić.

Na youtube jest masa filmów z niesamowitymi zagraniami Ragnarosa, w dziale filmy na forum też widziałam kilka. Wystarczy na nie popatrzeć żeby nabrać chęci na tą kartę legendarną.

Legenda głosi, że złoty Ragnaros zawsze trafia w to co chcesz. Zawsze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów