Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Mill-rouge

Awatar TyrionFording
    BattleTag
    tyrionfordin#2334
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 252/12

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Mill-rouge

Witam, witam mam zapytanie, co sądzicie o najnowszej tali która staje się coraz bardziej popularna ,a mianowicie o Mill-rogalu. Polegającej na przewinięciu przeciwnika i pokonania go za pomocą zmęczenia. Co wy uważacie o taliach Mill-rouga ogółem i o mojej tali którą osobiście gra mi się świetnie. [IMG][/IMG]

Super Moderator Awatar Camillus
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 534/9

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Gralem troche, ale srednio mi szlo. Na face huntera albo Control Warriora czy handlocka jest spoko. Ale niestety ranking byl pelny midrange deckow i dostawalem lanie.
    Raz nawet trafilem na ksiedza ktory kradzieza mysli skopiowal mi gang up i pana smierci. Pozniej rzucil gang up na pana smierci i koniec koncow mnie przewinal :/

Tylko ze ja gram troche inna wersja, nie mam wkurzotronow, wybuchajacych owiec i pana smierci. Zamiast tego mam Dwoch Panow smierci, drugi preparation oraz 2x Fan of Knives, thalnos i 2x azure dla dociagu.

Awatar galson
    BattleTag
    galson#2904
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 230/3

A macie jakąś propozycję czym zastąpić preparation? (też gram tą talią tylko akurat preparation nie mam)

Awatar Bojarwv
    BattleTag
    Bojarwv#2244
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 179/3

Prep jest niestety nie do zastąpienia jak dla mnie, ponieważ nie potrzebujesz many zeby go zagrac i dzieki temu, bez problemu pozbywasz sie kart z reki i nie palisz sobie zadnych kart.

Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez galson Zobacz posta
    A macie jakąś propozycję czym zastąpić preparation? (też gram tą talią tylko akurat preparation nie mam)
    Niestety prep jest nie do zastapienia, a co gorsza, jesli myslisz o jakims powazniejszym graniu rogalem to potrzebujesz dwie sztuki.
    Chyba jeszcze nikt nie wymyslil talii rogala bez dwoch prepow. Moze ewentualnie jakies tempo rogue, ale wszystkie inne typu Oil Rogue, Mill Rogue czy Malygos Rogue potrzebuja dwie sztuki.

Awatar galson
    BattleTag
    galson#2904
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 230/3

Ja niestety nie mam szczęścia co do pakietów i nigdy nie dostałem prepa (a gram od ponad roku)

Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez galson Zobacz posta
    Ja niestety nie mam szczęścia co do pakietów i nigdy nie dostałem prepa (a gram od ponad roku)
    Niestety jak chcesz grac lotrem to musisz znalezc te 800 proszku na prepy. Plus jest taki, ze lotr jest stosunkowo tania klasa, i poza dwoma epickimi prepami wiecej drogich kart nie potrzebujesz. Pozostale epickie karty lotra sa w zasadzie niegrywalne, no moze sabotaz, ale to tez jest raczej opcja niz must have. A z klasowych legendarek to czasem pojawia sie Edwin, ale bez niego tez da sie zyc. Juz trudniej grac bez trzeciej "klasowej" legendy lotra czyli Maga krwi Thalnos

Awatar Krocau
    BattleTag
    Krocau#2917
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 53/5

wg mnie prep wcale nie jest bisowy, wyciagasz dobre value praktycznie tylko na vanishu, sprobuj dorzucic dethlordow.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,212/34

Dokładnie jak napisał Camillus, prep to podstawa 99% deków łotra. A klasową legenda łotra jest Bloodmage Thalnos :P Co do mill rogua to jest to chyba najbardziej trollowy deck na świecie i prawda jest taka, że na ten moment da się tym ugrać naprawdę dużo

Awatar TymonNS
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Wyrzuciłbym trzech na jednego i nawałnicę ostrzy a wrzucił muklę i browarników i goblińskiego sapera.
    Ostatnio edytowane przez TymonNS ; 11-04-15 o 20:53

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów