Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 163/9

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Kto mnie poduczy łowcy?

Jakby był ktoś komu się chcę odpowiedzieć czasem na kilka pytań, kto dobrze gra Hunterem to bardzo proszę o zapro : Silver#21833

Albo chociaż poleci ktoś jakiegoś streamera który gra Hunterem, też byłbym wdzięczny.
    Ostatnio edytowane przez Silver ; 28-06-15 o 17:49

Moderator Turniejów Awatar Emeryt
    BattleTag
    Emeryt#2888
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 749/8

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Odmiana face wymaga imho jakiś 20-30 gier (jak się jest początkującym graczem), żeby dobrze ogarniać. Nie wymaga jakiejś znacznej filozofii.
    Cytat Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
    Emeryt to nasza rusałeczka
    Greater Daemon Emeryt - klik!

http://hotsarena.pl/forum/ - dopiero raczkujemy, pomóż nam zbudować polską społeczność HotS!

Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół

Nie chodzi o face

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

To o co "biega"? Pytaj tu dostaniesz nie jedną, lecz kilka podpowiedzi. Obecnie najbardziej popularną staje się wersja hybrydowa huntera. Też banalna co do mechaniki gry. Wszystko zależy jaką dostaniemy rękę startową i co nam los "wytarga" z talii. Na pewno nie bez znaczenia jest też, co przeciwnik zagra. Jak w każdej potyczce trzeba przewidywać również co może zagrać w kolejnych rundach i to cała tajemnica HS-a. Reszta w "rękach" RNG .

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

O ile na twitchu streamują pro gracze, którzy głównie specjalizują się w wojowniku, kapłanie, łotrze, druidzie, czarnoksiężniku to łowca podupadł pod tym względem. Wygląda na to, że nikt go nie kocha i używa tylko z musu. Lookam w miarę często twitcha i hunter jest grany przez legendy na streamie bardzo rzadko.
    Kiedyś dużo łowcą grał Chakki http://www.twitch.tv/chakki_hs i Xixo http://www.twitch.tv/xixo ale ostatnio też prawie nim nie grają.

Polecam Ci oglądanie Trumpa, on dostarcza bardzo dobrej dawki wiedzy na temat HSa która się przydaje do każdej klasy.

P.S. z moje strony polecam Ci bardzo fajny instruktaż gry łowcą z linka w mojej sygnaturze (klik -> zielony tekst). Mi zawsze się to sprawdza gdy gram łowcą W tym filmiku są wszystkie podstawy gry tą klasą.
    Ostatnio edytowane przez Binori ; 29-06-15 o 12:05

Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół

Dobra, dzięki, jak coś to będę pytać tutaj

Binori, co do tego filmiku, to znam go od paru dni, fakt, dostarcza wiedzy

Awatar Raphael1857
    BattleTag
    Raphael1857#2734
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 119/5

Nie rozumiem po co zakładać osobny temat, żeby zadać pytań odnośnie nauki daną klasą. (co do nauki talii na jakiejś klasie to inna sprawa). Co do rad to mogę parę podrzucić.
    Jeśli chodzi o face huntera to jest dość prosta i oczywista sprawa - Atakujemy w ryj i staramy się dobrze rozporządzać nasza maną, np. w 1 turze wystawiliśmy worgena to w drugiej jeśli nie mamy broni za 2 many to najlepiej użyć hero poweru. Chodzi oto, żeby zadać jak najwięcej obrażeń w danej turze. Używamy najwięcej hero poweru od pewnego momentu gry.
    Jeśli chodzi o hybrydę to najważniejsza jest kwestia kiedy iść na twarz, a kiedy się wymienić. Tego trzeba się po prostu nauczyć i mieć wyczucie.
    Podobnie jest w mid-range hunterze, tyle, że w mid-range staramy się przejąć kontrolę nad stołem od początku gry. Natomiast w hybrydzie na początku rozgrywki zachowujemy się jak face, potem nieco zwalniamy.
    Nie znam się zbytnio na hunterze. Mało gram tą klasą. To co napisałem to obraz moich obserwacji podczas grania zarówno przeciw jak i tą klasą.

Awatar MrAnderson
    BattleTag
    Guldur#2317
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 146/25

Cytat Zamieszczone przez Binori Zobacz posta
    O ile na twitchu streamują pro gracze, którzy głównie specjalizują się w wojowniku, kapłanie, łotrze, druidzie, czarnoksiężniku to łowca podupadł pod tym względem. Wygląda na to, że nikt go nie kocha i używa tylko z musu. Lookam w miarę często twitcha i hunter jest grany przez legendy na streamie bardzo rzadko.
    Być może streamerzy grają nim rzadko , ale za to ich przeciwnicy nader często

Awatar Krocau
    BattleTag
    Krocau#2917
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 53/5

Jeśli masz więcej pytań co do huntera bądz innech decków chętnie doradze na www.facebook.com/HSKrocau.

Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół

Chodziło dokładniej o osobę która często gra łowcą, żebym wszedł i w grze pooglądał mecze, patrząc jak gra dana osoba a jak ja bym zagrał, jeżeli byłoby zagranie inne niż te które ja bym zagrał to bym się zapytał dlaczego tak a nie inaczej
    W każdym razie dzięki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów