Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Nowe koncepcje: Load Hunter

Witam. Znamy juz wszystkie karty TGT, więc chcę pokazać, jaki mam (pewnie beznadziejny) pomysł na nowego Huntera.

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder...364:2;22384:1;
    Po kolei:

2x Hunter's mark pozwala nam razem z Arcane Shotem pozbyć się dowolnego wrogiego stronnika i przy tym dobrze współgrają z Lock&Load
    2x Webspinner to dodatkowy draw i jakaś zawsze opcja na 1 turę
    1x Nerubar Warlord nie wyrządzi nam często krzywdy tym bardziej w wczesnych turach, a może spowolnić wroga, co jest dla nas przydatne. Staty 1/4 wymagają często ataku 3/4 turowym dropem, by go zmiażdżyć.
    2x BearTrap daje nam piękne value z Mad Sciencistem, odpala nam Lock%Load i tanio daje nam taunta 3/3.
    2x FreezingTrap daje nam dobre Combo z Lock&Load, możemy go sobie dobrać Mad Sciencistem i pozwala nam łatwo pozbyć się jakiegoś wrogiego stronnika.
    1x Quick Shot, by pozbyć się kreatury 1/2/3 turowej, w razie czego dobić i dobrać kartę jak mamy pustą rękę, no i łatwo combi się z Lock&Load.
    2x Mad Sciencist (Powyżej)
    2x Animal Companion jako piękny stronnik warty 4 many i na dodatek współgrający z Lock&Load
    2x Kill Comand jeśli scombi się z Bear Trapem, Animal Companionem, Savanna Higmane, lub Houndami, pozwala nam zabić 3/4/5/6 turowego dropa + combi się z Lock&Load i to podwójnie, bo może też okazać się przydatny po zagraniu combo.
    1x Powershot jako gorsza, ale tańsza Konsekracja przeciwko aggro, bo dalej pewnie będzie się pojawiać. No i odpala Lock&Load
    1x Unleash the Hounds jako czyszczenie stołu, odpalenie Kill Commanda, dodatkowo odpala Lock&Load. Można też użyć, by dobić wroga.
    1x Acolyte of Pain jako CardDraw
    2x Piloted Shredder jako bardzo dobry stronnik, których mamy tu niewielu, a potrzeba ich jednak mimo wszystko.
    1x Azure Drake jako mały card draw i wzmocnienie naszych shotów.
    1x Loatheb do spowolnienia wroga.
    1x Sludge Betcher jako spowolnienie wroga.
    1x Savanna Highmane do combienia się z Kill Commandem i jako bardzo dobry pod względem value stronnik.
    1x Dr. Boom jako potężna Legenda, do czyszczenia stołu.

No i oczywiscie 2x Lock&Load, by dobrać w dobrym momencie niezłą kolekcję skilli i bestii.

Deck raczej dosyć ciężki do ogrania, polega na podgryzaniu wroga i zachowywaniu kontroli, mogąc w dobrym momencie dobrać dużo kart, a dzięki tej kompozycji kart możemy zarówno przez całą grę czyścić stół, jak też część zaklęć wykorzystać potem do dobijania przeciwnika wraz z kilkoma naszymi stronnikami i temu co dobierzemy z Lock&Load. Deck wymaga farta i rozsądnego używania kart, ale sądzę, że może będzie warty uwagi.

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/5

Problem z Lock&Load jest taki, że żeby było chociażby minimalnie opłacalne musi Ci dać chociaż 2 karty. Masz masę czarów do tego, aby dało więcej, ale nie wiem czy przetrwasz do tej 7 tury przynajmniej żeby móc z tego skorzystać w miarę. Talia ciekawa, ale nie wiem czy sprawdzi się w rankingach. Z pewnością może dać dużo zabawy
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Cytat Zamieszczone przez Dr. Omader Zobacz posta
    Problem z Lock&Load jest taki, że żeby było chociażby minimalnie opłacalne musi Ci dać chociaż 2 karty. Masz masę czarów do tego, aby dało więcej, ale nie wiem czy przetrwasz do tej 7 tury przynajmniej żeby móc z tego skorzystać w miarę. Talia ciekawa, ale nie wiem czy sprawdzi się w rankingach. Z pewnością może dać dużo zabawy
    Akurat na to widze lekarstwo: wywal Loatheba, wrzuc Imperatora. Przy odrobinie szczescia bedziesz mogl rzucic L&L + 4 czary w szostej turze.
    Ale mimo wszystko dalej nie widze sensu opierac o L&L talii.

Uprawnienia umieszczania postów