Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Awatar Bohun
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 77/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Łowca po Wielkim Turnieju

Jak wygląda Łowca obecnie? Widziałem wielki spadek w ilości face huntera, czyżby w końcu przyszedł dodatek który zabił raka?

Awatar Sancho
    BattleTag
    Sancho#2877
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 38/2

Raka nie zabil ale Hunterzy coraz czesciej wybieraja wersje midrange ktora jeszcze przed TGT byla calkiem mocna.
    Pojawily sie rowniez Lock and Load combo decki ale wydaje mi sie ze ustapia miejsca bardziej stabilnym opcja ktore daje klasa.

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Bohun Zobacz posta
    Jak wygląda Łowca obecnie? Widziałem wielki spadek w ilości face huntera, czyżby w końcu przyszedł dodatek który zabił raka?
    Tak, przyszedł Eboladin i Secretdin przy których znany wszystkim i wyświechtany zestaw FaceHuntera to pikuś

Awatar Sliv3r
    BattleTag
    Sliv3r#2974
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 24/1

Mimo to dalej Face i Hybrid Hunterzy powinni robić Ebolę i Secret Palka bez większego problemu. Hunter to dalej król aggro decków a co może być lepszego na aggro niż jeszcze szybsze aggro?

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

Tylko który agro deck regularnie wygrywa grę już w 5 turze? bo w 6 wchodzi Pretendent i stawia choinkę. Tylko flara to uratuje a tak to pójdzie Pomsta, Szlachetne poświęcenie, Odkupienie a na koniec Duch rywalizacji. Czyli mega utrata stronników i tempa podczas gdy palek siedzi z 6/6 minimum na stole i zaraz dorzuci Murlok Rycerza albo inne stuffy.

Ale zgadzam się, że Łowca jest chyba jedynym agro z agr )) który może mu się przeciwstawić, wydaje mi się, że reszta agro decków generalnie jest bezsilna wobec Secretdina. 2x Dar królów (+4/+4) ktory ma chyba kazdy agropal też robi różnicę.
    Ostatnio edytowane przez Binori ; 08-09-15 o 14:53

Awatar Sliv3r
    BattleTag
    Sliv3r#2974
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 24/1

W 6 turze Hunter nie będący midrange ma zazwyczaj już lethal Jego mało obchodzą te sekrety bo wyrzuci swoje burny, poprawi z hero power, ewentualnie jak stół jest zalany to może strzelić UtH. Problem Secret i Eboli jest taki że nie mają poza Truesilverami żadnego leczenia i zwykły dmg na ryj od Face tarda albo od Hybrydy wystarcza aby wykończyć przeciwnika zanim w ogóle jego sekrety zdążą dać mu jakąkolwiek przewagę. Oczywiście są decki Secret palka bardziej pod midrange z Tuskarami i Tyrionem, na takich jest już ciężej (chociaż i tak bez tragedii), ale wszystkie te agresywne Secret palki i Ebole to dla Huntera dość dobre matchupy, tak z 60-65% dla niego.

Awatar Innostian
    BattleTag
    Innostian#21455
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 74/3

Dzisiaj dużo pograłem face hunterem i powiem, że nadal się świetnie sprawdza. Zwłaszcza na nowego dragon priesta. Na 10 gier z nim przegrałem tylko raz, co mnie niesamowicie zdziwiło. Z secret i ebola palkami było też spoko, a o zoo nie ma co wspominać. Aktualnie najgorszy matchup to control warrior i patron, całe szczęście nie ma ich aż tak dużo.

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

A to ciekawe . Na 10 pojedynków z hunterem mój dragon priest przegrał tylko 2x. W tym rywalem był nie tylko face bo w prowadzonych statystykach nie mam podziału na face i inni łowcy.
    Ostatnio edytowane przez slade43 ; 09-09-15 o 07:56

Uprawnienia umieszczania postów