Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Awatar DoctorGermanzaValentine
    BattleTag
    GermainPL#2459
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 160/10

2 Niedozwolone! Niedozwolone!

Reno Deathrattle Hunt [Control/Combo] [German] [LO]

Przeglądając temat z Reno, i odblokowując dziś rano pierwsze skrzydło wpadłem na fajny pomysł, aby skonstruować talię Huntera opartej na Reno J. oraz wszelakich agoniach
    . Talia pozwoliła wygrzebać mi się z 11 ranka, i obecnie walczy z dziką hordą palasów na 8 . Macie może jakieś rady, pomysły, wskazówki (etc.) jak ten deck porządnie wzmocnić (Cena i ilość legendarek raczej nie grają roli) Opowiadam wam, iż potencjał jest całkiem spory, a o funie płynącej z gry nie wspomnę! Świetny przeciw kontrolom (CW, FreezMage) i całkiem dobry przeciwko nawałnicy bezmyślnego nawalania w fejsa (o ile mamy Reno ; ) )Na deser kilka screenów z przed paru minut gry no i obecny build.

ver. 1.3

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Świetna sprawa, hunter jak mało która klasa potrzebuje innych archetypów decków. Trzymam kciuki za efekty, myślę, że jak dojdzie Brann to możliwości z eksperymentowaniem i tworzeniem całkowicie nowych decków jeszcze się zintensyfikują.
    PS. Walczyłem wczoraj z hunterem na sekretach, miał chyba wszystkie ich rodzaje do tego powierniczka, czy nawet jutrzenka aż miło się walczyło z czymś nowym i zaskakującym (rozgryzanie niegranych praktycznie w mecie sekretów sprawiało, że samą niespodziewajką zyskiwał przewagę).

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Strasznie smutne, że nawet w Reno decku na deathrattlach nikt nie chcę grać stalagga i feugena No i houndmaster w takim decku wydaje się mega słaby, już bym wolał argusa wcisnąć

Super Moderator Awatar Camillus
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 534/9

Cytat Zamieszczone przez DoctorGermanzaValentine Zobacz posta
    Macie może jakieś rady, pomysły, wskazówki (etc.) jak ten deck porządnie wzmocnić (Cena i ilość legendarek raczej nie grają roli)
    Moze dwa razy szalony naukowiec? I tak go szukasz na rece startowej wiec musialbys miec straszny niefart zeby nie miec conajmniej jednego w momencie uzycia Reno. A jak 2x naukowiec to mozna powkladac podwojne pulapki bo i tak zostana wyciagnie przez naukowca

Awatar Ungrim
    BattleTag
    Ungrim#2365
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 195/1

Pograne trochę i też ym się przychylił do wymiany houndmastera na argusa zawsze to dwa taunty, jedna sowa nie wystarczy w ostaniej walce na eboladina dostałem 57 obrażeń i zabiłem 28 stronników (mam questa stąd wiem), oczywiście przegrałem mimo pełnego stołu z kelthuzadem i masakrującymi szeregi wroga boombotami

Awatar poso
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 33/1

Co prawda nie grałem tym deckiem ale nie bardzo widzi mi sie tu gadgetzan oraz houndmaster(zdecydownie argus lepzy sie wydaje) oraz nie wiem czy azure drake potrzebny. Spell damege tylko 2 razy mozesz wykorzystac. Najlepiej jakbys zaprezentowal liste rozegranych gier(z kim wygrywasz najczesniej, a kiedy przegrywasz). Wtedy mozna cos sensownie doradzic.

BattleTag
    GermainPL#2459
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez poso Zobacz posta
    Co prawda nie grałem tym deckiem ale nie bardzo widzi mi sie tu gadgetzan oraz houndmaster(zdecydownie argus lepzy sie wydaje) oraz nie wiem czy azure drake potrzebny. Spell damege tylko 2 razy mozesz wykorzystac. Najlepiej jakbys zaprezentowal liste rozegranych gier(z kim wygrywasz najczesniej, a kiedy przegrywasz). Wtedy mozna cos sensownie doradzic.
    Lansjerka jest spoko i znacznie lepsza niżeli Zombie, bo często wchodzi i nie leczy przeciwnika. Azur, służy tylko dla dobrania karty, 2-3 razy zdarzyło mi się, by przydał się do spellu, a Houndmastera wymieniłem, najczęściej służył do comba z Niedzwiadkiem 3/3 i moimi pieskami Będę cały czas kombinował.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Talia miodek, trzeba sie tylko nia rozegrac.
    Zrobilem sobie wersje budzetowa, gdzie zamiast Sylwany i Booma wrzucilem Stalaga i Feugena i naprawde daje rade. Nie jest duzym problemem wystawic dwoch Thadiusow .

BattleTag
    GermainPL#2459
    Okejki w górę/w dół

Próbowałem i wersji z tymi bracmi, ale jakoś mnie nie przekonują. BETA testy trwają!

BattleTag
    GermainPL#2459
    Okejki w górę/w dół

Jeb! Czas na drugą wersję. Cały czas jest to mój podstawowy build dla Huntka. Daje radę, w obecnej mecie 58% win ratu. Szczyt marzeń to jeszcze nie jest, ale talia prezentuje się coraz solidniej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów