Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
    Wściekły kurczak Awatar Hearthstone
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 116/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

3 nowe karty klasowe CG

Dzisiaj rano poznaliśmy trzy nowe karty klasowe - maga, łowcy i czarnoksiężnika.

Żarzyciel | Flamewaker - rzadki stronnik maga za 3 many z statami 2/4 i opisem: Gdy rzucisz zaklęcie, zadaj 2 pkt. obrażeń losowo rozdzielone pomiędzy wszystkimi wrogami.
    Ognisty furiat | Core Rager - rzadki stronnik łowcy za 4 many z statami 4/4 i opisem: Okrzyk bojowy: Otrzymuje +3/+3 jeśli masz pustą rękę.
    Szef chochlików | Imp Gang Boss - zwykły stronnik czarnoksiężnika za 3 many z statmi 2/4 i opisem: Za każdym razem gdy ten stronnik zostanie zraniony, przyzwij Chochlika 1/1.

Czytaj więcej...

Awatar Underforest
    BattleTag
    Underforest#2736
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 166/4

Wszystkie mi się podobają, warlock wydaje mi się, że potrzebował jakiejś lepszej opcji mid game'owiej, będę eksperymentował

Awatar Lynx
    BattleTag
    Lynx#2239
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 781/13

Żarzyciel niby super fajna karta, knife Juggler dla maga ale... czy to nie kolejna zabawka do mech maga? To + spare parts

Ognisty furiat sam w sobie jest ok 4/4 za 4, a może zrobić przewagę, tutaj również niezła karta.

Szef chochlików hm.. zoo welcome ?

Ogólnie te 3 karticzki to imho taki ukłon dla graczy rush deck/midgame, zobaczymy co będzie dalej, ale jak widać dla każdego coś miłego

Awatar rodi
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 96/14

Karty na pewno ciekawsze, niż to co dotychczas widzieliśmy. Najsłabsza wydaje się karta Łowcy, zaś najmocniejsza maga. Fajnie, że Warlock dostaje zabawki produkujące chochliki. Może doczekamy się kiedyś Warlocka na tokenach?

Awatar Underforest
    BattleTag
    Underforest#2736
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 166/4

jak zobaczymy hunta, który jak szalony wywala karty to znaczy, że dobrał tę kartę

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 449/42

ta karta dla maga jest MEGA!!!

Awatar Bolis1802
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 20/0

Krótka rewizja:

Flamewalker (Mage) - ciekawa karta. Wydaje mi się, że niestety przyjmie ją MechMage (chociaż nie wiem czy mu się opłaca rezygnować ze spider tank'ów czy techników). Za to dla midrange'owych tali jest w sam raz (frostbolty, portale, fireballe, flamecanony itd).

Core Rager (Hunter) - zdany vanilla test... i to wszystko. Raczej nie będzie grany, żaden rozsądny kierowca aggro nie wyrzuci wszystkich kart z ręki (nie pójdzie "all in") w sytuacji gdy nie ma zwycięstwa w kieszeni. A wtedy ta karta to jest już overkill. Może w talii na bestiach coś z nią popróbować (np. call pet w II turze i zagranie go za 0 nie jest takie głupie).

Imp Gang Boss (Warlock) - niezbyt udany pomysł. Bez buffa spadnie z pierwszym atakiem. Domeną warriora jest ranienie własnych stworków więc tutaj jesteśmy tylko zdani na łaskę przeciwnika. A raczej nie zostawia się generatorów tokenów na stole zbyt długo bo to jak danie przyzwolenia na lepszy trade. Jedyny plus jest taki ,że ma dobre staty za taki koszt. Według mnie karta nie warta zachodu...

Awatar KucykJr
    BattleTag
    Kucyk#2679
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 339/6

Nie poznaliśmy jeszcze kart od druida, paladyna i priesta mam nadzieje że wkrótce poznamy po jednej z nich.

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,885/6

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Flamewalker jest fajny zarówno jak i aggro, a także jako anty-aggro. Spokojnie znalazłbym miejsce dla jednego albo nawet 2 w moim midrange magu i wtedy fajnie można czyścić stół vs face hunter który ma miniony z 1 hp. Aczkolwiek poczekam jeszcze z oceną końcową.

Core Rager wydaje mi się słaby. Wbrew pozorom wywalenie wszystkich kart z ręki w early game nie jest wcale takie łatwe, a w late game to i tak ginie od BGH. Tak czy inaczej ogromny minus dla Blizzarda za stworzenie tej karty. Wspieranie stylu gry w którym za granie super agresywnie zostajesz nagradzany bardzo mocnym topdeckiem (sytuacja zdarzać się będzie bardzo rzadko, ale jednak) to jest strzał w stopę.

Imp Gang Boss jest bardzo solidną kartą. Bez rewelacji, bez tragedii. Myślę, że będzie grany zarówno w demonlockach jak i zoo.

BTW. mamy sporo nowych kart z 2 pkt obrażeń. Cabal Shadow Priest się cieszy
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,204/34

Tylko karta maga mi sie podoba :P

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów