Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Co do nieuczciwości - zgadzam się, że zmienianie zasad w trakcie gry nie jest spoko, ale równie dobrze moglibyśmy narzekać na samo wprowadzenie motywu Standardu, który totalnie wywala rozgrywkę do góry nogami. To Blizzard może robić i będzie robił - trzeba po prostu brać poprawkę na takie rzeczy.
    Pamiętam motyw z Naxxramas, gdy nerfowali Undertakera - ludzie zastanawiali się czy mogą "pozwać" (oczywiście w cudzysłowiu) Blizzard i żądać zwrotu golda wydanego na Naxxramas bo de facto wydali 700g na skrzydło z Undertakerem, a po pewnym czasie produkt za który zapłacili (część żywą mamoną) był inny niż w momencie zakupu.

Obawiam się co będzie jak znowu wprowadzą karty za 1 many które od początku narzucają niesamowitą presję na stole. Bo jak znerfią bukaniera to np. zrobią jakiegoś szympansa i tak koło się zamyka. <- jest plus takiej sytuacji, takie karty są zazwyczaj taniutkie więc craftowanie ich będzie banalne (Kaprawe Oczko to raczej wyjątek potwierdzający regułę)

Kwestia "dyskusji" z graczami to juz zupełnie odrębny temat-rzeka. Jasne, że fajnie jakby Blizzard słuchał prosów (któryś gracz, chyba Koleno? Albo Lifecoach? Pomagał w testach Gadżetonu i odradzał Blizzowi Kaprawe Oczko mówiąc, że jest złą kartą - nie posłuchali), ale jakieś głosowania społeczności to przesada.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Gogolius Zobacz posta
    Kwestia "dyskusji" z graczami to juz zupełnie odrębny temat-rzeka. Jasne, że fajnie jakby Blizzard słuchał prosów (któryś gracz, chyba Koleno? Albo Lifecoach? Pomagał w testach Gadżetonu i odradzał Blizzowi Kaprawe Oczko mówiąc, że jest złą kartą - nie posłuchali), ale jakieś głosowania społeczności to przesada.
    Dokładnie coś takiego miałem na myśli : )

Zastanawia mnie to jak obecnie będzie wyglądać kwestia przygód...

Tak apropo Naxxa. Według mnie skoro Blizzard lubi tak naginać pewne zasady to uważam że skoro chcą wspierać format "dziczy" to proponowałbym udostępnić podczas najbliższego miesiąca możliwość nabycia tej przygody, nawet za pieniądze - ja bym chętnie nawet zapłacił za nią realną gotówką. Studiując oficjalne informacje doczytałem się tego że format dziki ma otrzymać stosowne wsparcie.

Jedyny plus jaki będzie z tego pyłu to możliwość zrobienia Dr. Huka ( :

Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

A ja tam nie hejtuję, nie narzekam, ale nie jaram się też zbytnio. Z doświadczenia wiem, że jak człowiek z góry podchodzi do czegoś ze złym/dobrym nastawieniem to potem działa efekt potwierdzenia. Albo narzekamy, a potem jak się okazuje coś nawet spoko to i tak na siłę będziemy szukać wad i będziemy niezadowoleni, a to co dobre jest pomijane, albo jak się ucieszymy, a coś jest gówniane, to na siłę robimy dobrą minę do złej gry i sami się oszukujemy.

Na + jest to, że więcej kart to w teorii większa różnorodność powinna być, darmowe prezenty będą, portret gratis i darmowe PvE dodawać będą, ale ciężko powiedzieć jak to im wyjdzie z balansem i trochę średnio mnie stać na tyle kart.

Co do wywalenia tych kart do Dziczy to z jednej strony mi smutno, bo Rag, Azure Drake i Sylvana byli bardziej midrange-control niż aggro, z drugiej strony Te 3 karty nawet nie tyle że były za OP bezwzględnie, ale blokowały swój przedział many. A potem albo narzekanie, że za słabe karty late-gameowe, albo narzekanie, że wrzucili takiego Dr. Huka.

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Taka sytuacja BB siedzie w WC ciśnie klocka i się zastanawia jak nazwać ten rok w standarcie,opuszcza wzrok do wcta i bingo "to będzie rok Mamuta"

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Cytat Zamieszczone przez WiLdEcaRd Zobacz posta
    Taka sytuacja BB siedzie w WC ciśnie klocka i się zastanawia jak nazwać ten rok w standarcie,opuszcza wzrok do wcta i bingo "to będzie rok Mamuta"

Myślę że rok boa dusiciela byłby odpowiedni - zarówno pod kątem estetycznym jak również psychologicznym : >

"Boa dusiciel potężny wąż symbolizujący ucisk waszych portfeli. Pomyśleliśmy że skoro macki wam się podobają (rok Krakena) to tym razem damy wam jedną ale konkretną."

Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 17-02-17 o 19:28

Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Rok Mamuta może mieć sens jeśli to co przewidują na hearthpwn i Reddicie jest prawdziwe:

Dodatek 1: Lost Secrets of Ungoro, dżungla itp, mamuty to trochę dzikusy
    Dodatek 2: Something of Lich King/Lich King vs Battle Pets, bo lodowe obłoki i runy łudząco przypominające te z ostrza mrozu. Na Northend jest zimno, więc mamuty pasują.
    Dodatek 3: Coś związanego z hajsem (widziałem przewidywanie że będzie to dodatek związany z krasnalami, lub klimat jak w LoE bo góry złota itp) Mamuty pasują, bo to relikty przeszłości, archeologia no i coś drogocennego.

Kraken pasował do każdego z rozrzeszeń w 2016:

Old Godzi: Macki
    Kara: Mroczni, niezapowiedziani goście
    Gadżeton: Wielkie jebitne morze wokół, dzięki któremu Gadżeton zyskał popularność w WoW-HSowym Lore.

Awatar Wiwat Krwawy Hegemon
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 669/5

Kraken i Mamut to nazwy sezonu, które nijak nie są powiązane z tematyką dodatków (na upartego może z pierwszym w roku).
    Jeżeli w tej grafice jest spoiler, to typuje nie Icecrown, ale Suramar. Icecrown to wg. mnie myślenie życzeniowe części comunity. BTW. Domena suramar.com jest zajęta, icecrown.com jest wolna

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

Old Godzi: Macki
    Kara: Mroczni, niezapowiedziani goście
    Gadżeton: Wielkie jebitne morze wokół, dzięki któremu Gadżeton zyskał popularność w WoW-HSowym Lore.

1) zgodzę się
    2) tak na siłę klejone powiązanie, że aż mnie głowa rozbolała
    3) z punktu widzenia masy graczy spoza WoWa powiązanie znikome i nieznane...

dla mnie nazwa Kraken czy Mamut to tylko nomenklatura bez głębszego sensu, gdybyśmy chociaż dostali rewers z Krakenem albo jakąś mechanikę Krakena to spoko. Ale tak to smutno.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów