Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Wściekły kurczak Awatar Hearthstone
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 116/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Sesja pytań i odpowiedzi od devsów - 21 luty

Rok Mamuta przynosi wiele zmian, które nie do końca mogą być jasne. Blizzard organizuje specjalną sesję pytań i odpowiedzi na Twitchu 21 lutego o godzinie 20:00 naszego czasu.

Czytaj więcej...

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Yong Woo stwierdził, że zastanawiają się nad dodaniem strony z profilem gracza i informacją o jego ulubionych kartach i taliach.

Jedyny podpunkt który mi się podoba i mnie interesuje.

Awatar Archimonde
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 19/0

Śmieszą mnie tego typu "zastanawiania się".
    Zachowują się jak firma z podwórka, która dodaje jedną nowość do gry (nie mówie o nowych kartach) na rok. Tryb turniejowy, jakiekolwiek wymiany kartami, gry o golda, zakłady - można by długo w to wnikać. A statystyki opierające się na [wygrane gry] i poziomach bohaterów to nie statystyki. więc dobrze, niech się zastanawiają czy to rozbudować. może za 2 lata to dodadzą.

Awatar Ravik
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Strasznie agresywnie xD trochę się zgodzę, bo fakt - niewiele jako gracze widzimy zmian wprowadzanych przez blizzard co roku (poza dodatkami), jednak muszą coś w końcu zmienić. Same dodatki nie będą aż tak przyciągać nowych graczy ani zachęcać tych którzy już są - aby zostali "na dłużej". Każda gra online potrzebuje takich zabiegów, a HS tym bardziej, jeśli gdzieś tam na horyzoncie pojawia się GWINT, który dla niektórych może okazać się lepszy/ciekawszy, bo w HSie nic nie zmieniono od X czasu.

Tak więc...może za bardzo bym tego chciał i za pozytywnie myślę, ale jakichś zmian zacząłbym się spodziewać i wypatrywać ze strony Blizzarda - na pewno ich deweloperzy zdają sobie sprawę z tego, że na horyzoncie zaczyna się pojawiać coraz większa konkurencja i że coś trzeba zmienić.

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Niestety ale nic już tego tonącego statku nie uratuje !

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

Nieee, tonacy on nie jest w zadnym wypadku. Do dupy? Tak jak najbardziej ale do toniecia jeszcze tyci tyci brakuje. Mysle ze ten 1 dodatek co wyjdzie w tym roku zawazy o wielu aspektach tej gry na przyszlosc. Czemu tak uwazam? Bo ludzie sa tak mocno sfrustrowani tym co sie wyprawia od dluzszego czasu ze no comment. Nie stracilem jeszcze wiary w ta gre ale nie ukrywam ze teraz dla nich w miare zbalansowac ta gre I wybic sie to zadanie prawie na miare mission impossible... :P

Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

Ale co Wam znowu nie pasuje w tych zapowiedziach areny? Jedyne co mnie smuci to format Standard ale Ben Broda powiedział, że jeśli jakieś zmiany się nie przyjmą to je cofną. Niektórzy to po prostu narzekają już żeby ponarzekać.

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

W skrócie - myślimy nad wszystkim poza tym żeby gra była czymś więcej niż grą do kibla. Przynajmniej od jakiegoś czasu przestali nas oszukiwać. Ja już narzekać nie będę, HS nigdy nie stanie się tym czym chciałem żeby był i tym czym mógłby być przy odrobinie wysiłku. Nie to nie, są inne karcianki z przyszłością.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Ja bym nawet i pewnie został grając od niechcenia, ale trochę ta decyzja o wzroście kosztów grania... No bo generalnie... sytuacja w grze jest no... zła od dawna. Jest źle, dotatek temu było źle, dwa dodatki było źle, ludzie są coraz bardziej znużeni, z coraz mniejszą wiarą patrzą na kolejne dodatki, więc w teorii mniej funu = gra staje się mniej wartościowa, a tu boom, płaćcie więcej. I to nawet nie tyle chodzi o samo kasę, co o podejście. Blizz się zachowuje jak taki typowy janusz-przedsiębiorca z naszych rodzinnych stron.

No coś tu nie gra z kolejnością. Kupcie mnie, sprzedajcie swoje pomysły, pokażcie się warto - a wtedy spoko, możemy pogadać.

PS: od dłuższego czasu tylko narzekamy na forum na każdą decyzję blizza, a nawet nie ma NotLikeThis emotki na forum, jak tu żyć?
    Ostatnio edytowane przez Ayaram ; 24-02-17 o 07:58

Awatar Ayron
    BattleTag
    Ayron#2779
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 516/9

Podchodzicie do tego od złej strony. Zauważcie, że Blizz obiecał Daily Login Rewards i pakiety za misje z dodatków 2 i 3. Całkowity koszt grania może pozostać taki jak obecnie tak naprawdę, ale nie ma co spekulować, dopóki nie ma szczegółów

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów