Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Myślę Dymki że trzeba poczekać na dodatek i wtedy coś się rozkręci bardziej

Awatar Wikary
    BattleTag
    Vikary#2433
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 280/8

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Hazriel Zobacz posta
    To teraz robimy ligę Gwinta
    Haz jak dobije do 15 (dziś miałem czas to przeskoczyłem 2 rangi :P ) to zakładamy team w Gwinta??

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Cytat Zamieszczone przez Dymki Zobacz posta
    Ale że pisać o czymś bez pojęcia?
    Pisać każdy może. Jeden lepiej, drugi trochę gorzej więc bez takich tam . Natomiast co do ligi to nagrody przyciągają uczestników. Taki jest ten materialistyczny świat niestety . Brak nagród, brak kasy i sponsorów to i klapa zapewniona . Trzeba było poszukać rozwiązania w tym "temacie" . Tak samo będzie w lidze Gwinta (oby nie) .

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 80/6

A Ja się nie dziwię Dymkiemu, prócz 1 powodu jaki podał to należy zauważyć iż już od kilku edycji sam ciągnie ten wózek tj. Organizacja rozpiska a potem użeranie się z uczestnikami i dociekanie mecz odbył się/nie, karniaki i inne rzeczy związane z tym. Jedynie co może uratować PLHS to dłuższe przerwy między edycjami i druga osoba do pomocy.

A odnośnie HSa to jest wiele powodów dlaczego gra ma zadyszkę ale to już inny temat.

Awatar Underforest
    BattleTag
    Underforest#2736
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 168/4

E tam, rozumiem decyzję, szanuję

Awatar Wikary
    BattleTag
    Vikary#2433
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 280/8

Pisałem tutaj o tym już parę razy.Proponowałem żeby w końcu Drom wrzucił na HSarene te pieprzone reklamy, a jak nie chce na tym zarabiać (co byłoby dziwne ale ok zdarzają się tacy) to przynajmniej byłby jakiś hajs na nagrody w PLHS. Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej więc nie wiem ile jakie i czy w ogóle trzeba załatwiać jakieś formalności ap ropo nagrody.

Super Moderator Awatar Dymki
    BattleTag
    Dymki#2202
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,469/5

Cytat Zamieszczone przez slade43 Zobacz posta
    Pisać każdy może. Jeden lepiej, drugi trochę gorzej więc bez takich tam . Natomiast co do ligi to nagrody przyciągają uczestników. Taki jest ten materialistyczny świat niestety . Brak nagród, brak kasy i sponsorów to i klapa zapewniona . Trzeba było poszukać rozwiązania w tym "temacie" . Tak samo będzie w lidze Gwinta (oby nie) .
    Nic bardziej mylnego.
    Do pierwszej edycji Polskiej Ligi Hearthstone zgłosiło się 128 osób. Do drugiej, już pod moją komendą, zapisało się 166 graczy. Gdybym się nie sprawdził to zapewne do trzeciej edycji nie zgłosiłoby się 171 zawodników, a do czwartej, gdzie padł rekord - aż 212. Potem było 165, 120, 94, 100 i 58.
    Pragnę nadmienić, że w żadnej edycji PLHS nie było przewidzianych jakichkolwiek nagród.

Świat nie jest aż tak materialistyczny jak Ci się wydaje. W przeciwnym wypadku już dawno opuściłbym prowadzenie PLHS.

Daleki jestem od tego, aby przypisywać sobie zasługi związane z frekwencją w poszczególnych edycjach. Zapewne główną rolę grał hype na grę w HS. Mogę przyjąć na klatę, że kolejne edycje PLHS zaczęły powszednieć, były nudne, z nijaką oprawą itd. Dlatego uważam, że Polskiej Lidze Hearthstone potrzebna jest świeża krew. Kibicuję i życzę wszystkiego najlepszego swoim następcom.

Pisać każdy może lecz nie zawsze powinien.

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

MR Super Moderatorze masz moje full uznanie za to co uczyniłeś z PLHS-a oraz wielki podziw za Twój "wolontariat" jednak wydaje mi się, że pula nagród miała by wpływ na przyciągnięcie uczestników. Bo jak wytłumaczyć przy obecnym stanie gry ogromny "ciąg" graczy na zdobycie "biletu" w imprezach Blizzarda.

Super Moderator Awatar Dymki
    BattleTag
    Dymki#2202
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,469/5

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Na pewno tak, tu masz rację.

Jednak do tego potrzeba więcej osób i zaangażowania. Ja znam swoje możliwości i jak u każdego są one inne i ograniczone. O ile prawdopodobnie nieźle sobie radzę w logistyce i organizacji to zdecydowanie leżę na polu marketingowym czy "pijarowym". A ponieważ nie widzę ostatnio możliwości współpracy na odpowiednim poziomie, czy rozwoju to mówię pas.

Poza tym wprowadzenie nagród wiązałoby się zapewne z większym ciśnieniem. Gdzie wchodzą "pieniądze" tam zaczynają się przepychanki, spiny, konflikty, dodatkowa praca i stres dla organizatorów.
    Nie wiem, czy wtedy stać by mnie było na wolontariat...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów