Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Awatar Bohun
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 77/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Trolden nie dostał wizy do stanów na BlizzCon mimo zaproszenia od Blizza

Trolden znany głównie z swojej seri Funy and Lucky moments na YouTube nie dostał wizy do Stanów na Blizzcon mimo tego, że otrzymał zaproszenie od Blizzarda i pokryli oni też jego wydatki z podróżą.

http://www.gosugamers.net/hearthston...a-embassy-says

"Nolden got told that "YouTube is not a real media and therefore [he is] not a real journalist"

Co by nie było, że takie rzeczy tylko w naszym kraju, w USA nie jest o wiele lepiej jak widać skoro YouTube to nie "real media" Trolden jest Rosjaninem i to jest zapewne prawdziwy powód odmowy.

"I got confirmed that a lot of Russian and Ukrainian fansites are also facing visa denials and likely won't be going to BlizzCon"

Sytuacja jest jeszcze śmieszniejsza kiedy pomyśleć, że w czasie gry on chodzi po ambasadach całe meksykańskie rodziny z tabunami mebli i dobytku na plecach przekraczają nielegalnie granice USA

Administrator Awatar MayGyver
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 94/2

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Meksyk nie wysłał zielonych ludzików na Ukraine
    KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/1

Dla mnie bomba
    Świetna decyzja amerykańców
    Odebrać im jeszcze mistrzostwa świata i będzie bajka.

Nie, nie jestem rusofobem.
    Nie, nie jestem kacapem.
    Ale uważam że jak już się bawić w sankcje to wszyscy razem i stanowczo.

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 288/4

Też uważam, że jak sankcje to sankcje ale to jest hipokryzja.
    Niech się lepiej na serio wezmą za tych, co naprawdę mieszają w Rosji, a nie za graczy.
    Dla mnie to to samo co patrol Policji, który spisuje babcinkę, która po psie nie posprząta, a do grupy szumiących na osiedlu "prawilniaków" jakoś im nie po drodze.

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Żeby jakiekolwiek sankcje były skuteczne, muszą one uderzyć w normalnych obywateli. Dopóki lud się nie wkurwi, dopóty władza będzie miała to gdzieś.
    Co do Policji, nie bardzo chce się wypowiadać bo nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem. Wszystko zależy od sytuacji i miejsca i czasu... itd itp. Jedni będą mieli po drodze do prawilniaków (lubie to określenie) :P, a inni faktycznie będą zbyt zestrachani żeby podejść i zwrócić uwagę. (mam nadzieje że takich nie ma, albo jest ich znikoma ilość)

No, ale to nie temat o Policji, ale o Troldenie.
    Ciekawe jestem czy blizz coś zdziała w tym kierunku. Posmaruje gdzieś, albo przekona na inny sposób. To jednak wielka korporacja która ma olbrzymie wpływy.

Awatar alterex
    BattleTag
    alterex#2490
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 274/4

Wypada się z wami zgodzić co do tej kwestii. Natomiast Blizzard nic nie zrobi, ponieważ:
    1) to nie ich sprawa tak naprawdę, oni tylko robią gry;
    2) sprzeciwiliby się tym samym amerykańskiej polityce zagranicznej, co raczej nie jest w ich przypadku rozsądne, bo w końcu organizują turnieje międzynarodowe.
    Swoją drogą nie miałem pojęcia, że Trolden to Rosjanin. Kompletnie nie wyczułem twardego akcentu w jego wymowie (Follow the rules! ).

Dobrze jednak, że Kolento dostał wizę

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Cytat Zamieszczone przez FutrzaQQ Zobacz posta
    Ciekawe jestem czy blizz coś zdziała w tym kierunku. Posmaruje gdzieś, albo przekona na inny sposób. To jednak wielka korporacja która ma olbrzymie wpływy.
    To się nazywa przekupstwo i jest karalne w usa,za takie sugestie na pewno wizy nie dostaniesz.
    Jeszcze gniew demokracji na nas ściągniesz i parę ton nam na głowę spadnie.
    Ostatnio edytowane przez WiLdEcaRd ; 25-10-14 o 09:33

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół

Ja już wizę raz dostałem, drugi raz tez bym dostał jak będzie trzeba - to wcale nie jest duży problem, tylko media nakręcają panikę.
    I to wcale nie jest przekupstwo. To jest biznes.
    Państwo musi dbać o swoje olbrzymie firmy. Oni wcale nie muszą się dogadywać na zasadzie - wpuśćcie go, zapłacimy $$$. To działa trochę inaczej

Super Moderator Awatar Dymki
    BattleTag
    Dymki#2202
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,469/5

Przekupstwo jest wtedy gdy działasz po cichu i dajesz w łapę. Tu pasowałby np. lobbing.

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 288/4

Cytat Zamieszczone przez FutrzaQQ Zobacz posta
    Żeby jakiekolwiek sankcje były skuteczne, muszą one uderzyć w normalnych obywateli. Dopóki lud się nie wkurwi, dopóty władza będzie miała to gdzieś.
    Takie podejście jest tylko dowodem na bezradność społeczności międzynarodowej w stosunku do działań Putina. Na serio uważasz, że w Rosji cokolwiek może zadziałać oddolnie?
    Jeśli idzie o policję to nie twierdzę, że wszyscy i zawsze, po prostu napisałem z czym mi się taka postawa kojarzy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów