Strona 390 z 421 PierwszyPierwszy ... 290340380388389390391392400 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,891 do 3,900 z 4203
    Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    SIema 2 pytania na kogo postawiliscie ( czempion) Ja na frozena tym razem. Oraz mam pytanie do stalych bywalcow rang 5 lub nizej czy tez legend. Gracie zawsze miesiac 1-2 taliami maks czy jest szasnsa wbic legende np 3-4 taliami ,ktorymi na zmiane gra sie w miesiacu? Sa teorie ,ze dobrze pograc roznymi taliami ,zeby wiedziec jak sie nia gra itp itd . Pzdr

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,900/7

1. Jest Purple, wiec glosuje na Purple
    2. Do 5 rangi można grać wszystkim, powyżej 5 preferuję jeden deck który co najwyżej dostosowuję do mety.

W tym sezonie gram tylko Razakusem i od 18 do 5 rangi doszedłem w 11h (to moj pierwszy sezon gdzie uzywam deck trackera). Wszystkie matchupy na plus, win ratio 66%. Najtrudniejsze są mirrory bo to głownie rng, a cubelock jest praktycznie free winem.

Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 75/12

Rowniez glosowalem na Purple.
    Do R5 mozna czymkolwiek, dalej do grindu przydaje sie szybki deck. Np 250 gier 150-100 winrate 60%.
    Ogolnie do grindu golda lepiej miec kilka grywalnych deckow. Inaczej szybko mozna sie zanudzic. W K&C dorobilem sie 10 deckow i jakos to idzie, choc teraz frajde juz mam tylko z gry Mill Rogue. Interakcje w pozostalych klasach po prostu spowszechnialy mi na tyle, ze wole odpalic inna gre. Z reszta HSa mam tylko na telefonie. Ze statsow wychodzi, ze wcale duzo nie grinduje. Gram od roku z 2 miesieczna przerwa na Gwinta. Mam ponad 3k wygranych, czyli 10 dzienne. Winratio okolo 60%. Gram glownie dla Golda. Gdybym nie byl f2p i kupowal pakiety moglaby sie powtorzyc sytuacja z Gwinta. Przez dwa miesiace cisnalem top200 pro ladder, az zebralem cala kolekcje kart. Motywacja momentalnie prysla i Gwinta juz nawet nie odpalam. Wszystko zalezy jaki kto ma cel w danej grze. Na koniec meme foto:

Poprzedni max w Tawernie mialem 33 wygrane W 4 dni promocji wpadlo z tego +200 Golda. W K&C staram sie dziennie wbic 15 wygranych + quest, czyli ~100golda. Odpowiednik grania jednej Areny dziennie utrzymujac srednia na poziomie 6 wygranych.

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół

Ok ,ale dalej nie wiem czy legende i range 2-4 wbijacie np 1 deckiem maks 2 czy od 5 rangki juz 1 deck cisniecie do konca?:PD pzdr

Awatar Setak
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 6/42

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Hmm 15 wygranych na poziomie ratio 55%, bo robisz też questy, czyli codzienne min. 3h dla 100g + q... Ale jeżeli chciało Ci się robić stówkę w brawlu, to znaczy, że rzygasz czasem, więc luz

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 190/14

Cytat Zamieszczone przez DreamsCrushR Zobacz posta
    Przez dwa miesiace cisnalem top200 pro ladder, az zebralem cala kolekcje kart.
    No nie wiem, musiałbyś wydać duuuużo pieniędzy na pakiety żeby zebrać całą kolekcję kart w HS (albo grać co dziennie tak, aby zebrać 100 golda + quest). Tylko żebym ja musiał grać w taki sposób to miałbym gorszego kaca niż po jakimś bełcie - w gwincie to przychodzi zdecydowanie łatwiej.

--
    Tylko że mój powrót do tej gry miał miejsce wtedy kiedy akurat obesrali się z bugami i tak oto w ten sposób teletubisie mówią gwintowi pa pa

Dla mnie gry komputerowe to zabawa, a nie drugie życie ^ ^

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez SimonMU Zobacz posta
    Ok ,ale dalej nie wiem czy legende i range 2-4 wbijacie np 1 deckiem maks 2 czy od 5 rangki juz 1 deck cisniecie do konca?:PD pzdr
    Prawie każdą legendę wbijałem od rangi 5 jednym deckiem. Co najwyżej minimalne zmiany jeżeli szło słabo, czyli wymiana 1-2 kart. Tak polecam grać.

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół

OK czyli do 5 byle sie ,,przebic'' ,a potem juz raczej 1 :P a Hazriel zawsze agro wbijales czy kontrolka tez?:P pzdr

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół

Prawie zawsze control, nie grywam aggro praktycznie w ogóle. Chociaż ten razakus to też nie jest żaden szczyt skilla, ale w pojedynku z cubelockiem akurat skilla jest bardzo dużo i wysokie win ratio zawdzięczam głównie doświadczeniu i zrozumieniu win condition obu tych deckow.

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 685/16

Najlepsza rada jeśli chodzi o ladderowanie: nie słuchaj innych rad odnośnie ladderowania.

Ja wiem, że teraz stronki się bawią w algorytmy nie wiadomo co, ale mimo wszystko każdy z nas jest inny, preferuje inny styl gry. Wystarczyło popatrzeć przy rat race, że jednego schematu na wbijanie "po trupach" też nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów