Strona 422 z 422 PierwszyPierwszy ... 322372412420421422
Pokaż wyniki od 4,211 do 4,217 z 4217
    Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    To już nieistotne bo można też i w takim przypadku zadanie wykonać ale sam fakt iż gra traktuje graczy w nierówny sposób.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

co myslicie o nerfach? mana wyrm za 2 many, giggling inventor za 7 many i aviana za 10 many. inventora i cos z combo druidem mozna sie bylo spodziewac ale mana wyrm to bardzo mily nerfik i dla mnie szczerze niespodziewany

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

Mi ten Mana Wyrm nie przeszkadzał. Tyle lat w grze, a teraz mu się dostało. Ale płakać nie będę.
    Inventorka dostała po tyłku. Wcześniej była lekko za dobrze wyceniona (koszt minionów przywoływanych był równy 5 ale tu dostawaliśmy jeszcze ten efekt w jednej karcie), myślę ze na 6 many mogło stanąć, teraz karta chyba umrze tak jak tunelowy czerw czy kościana mara.

Co do Aviany - to problem dziczy, a tam faktycznie cuda na kiju mogą (i są) się tworzyć, więc w sumie spoko opcja.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    No wiesz, czerw nie do konca umarl, ale w zasadzie sie zgadzam. Za 7 ta karta by miala sens tylko gdyby inwentorka zostala zmieniona na 3/2. Tak to karta bedzie jeszcze chwile wyprobowywana w quest rogue i moze w token druidzie. Mozna juz powoli odkladac krwawych baronow z powrotem do szuflady, chwila chwaly minela.

Swoja droga kupilem wlasnie pakiet "powitalny". Z trzech brakujacych mi do kompletu smokow - Onyxii, Ysery i Nozdormu - wpadl oczywiscie ten ostatni. Mana Wyrmow nie stwierdzono, ale i tak nie narzekam, bo w 10 pakietach dostalem az 4 epiki.

Awatar Kakutov
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 71/8

Jako, że Gwint ma jednodniową przerwę techniczną postanowiłem z ciekawości zajrzeć do HSa i już po kilku grach przypomniałem sobie czemu rzuciłem tę grę w p**du dawno temu.
    Braindeadowa wręcz mechanika gry i kart. Wszystko losowo, oparte na szczęściu. Zero jakichkolwiek analiz i dogłębnych zagrań. Zwykłe rzucanie kart na stół bez większego ładu i sensu i liczenie na to, że przeciwnik dobierze gorzej. Nazwanie HSa mobilnym odmóżdżaczem to jakby nie powiedzieć nic.

Awatar Akcyj
    BattleTag
    Wahid#2318
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 89/2

Tutaj właśnie postanowiłem wylać swój żal na nową przygodę. Dostajemy to samo co przy każdym dodatku, a trza płacić 20 euro. Skandal !

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Co do przygody też mam uwagi ale innego rodzaju. Oglądając streamy zauważyłem iż mogą oni wybierać postacie którymi się gra w przygodzie. Natomiast zwykli śmiertelnicy w pierwszym rozdziale mają żaden wybór. Jest nim mag. Pozostałe zostaną odblokowane wraz z drugim rozdziałem. Toż to niesprawiedliwe .

Uprawnienia umieszczania postów