Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
    Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,007/4

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Wielki Turniej - wielka dyskusja

Turniej, który nosi dumną nazwę Wielkiego Turnieju wymaga odpowiednio wielkiej dyskusji. Stwórzmy zatem w tym temacie jedną wielką dyskusję o wszystkim odnośnie drugiego dodatku Hearthstone - Wielki Turniej.

Rozmawiajcie tutaj dowolnie o wszystkim co związane z Wielkim Turniejem. Miłej dyskusji!

Zagłosuj też w ankiecie: Czy zakupisz 50 pakietów Wielkiego Turnieju w przedsprzedaży?
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Super Moderator Awatar Camillus
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 534/9

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Moze by tak stworzyc osobne podfora dla kazdego z dodatkow? Bo w najblizszym czasie tematow z tym zwiazanych bedzie calkiem sporo.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

Dobry pomysl Camillus !

Co do dodatku to nie ukrywam ze teraz juz tylko najbardziej czekam na pojawienie sie kart dla lotra ! I mam nadzieje ze te 2 obrazki co byly na konferencji to beda karty dla niego :P Dla niewtajemniczonych byl tam pokazany tak jakby chyba troll w armorze typowym dla lotra i zajebisty worgen z daggerami :P

Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Bless Zobacz posta
    Dobry pomysl Camillus !

Co do dodatku to nie ukrywam ze teraz juz tylko najbardziej czekam na pojawienie sie kart dla lotra ! I mam nadzieje ze te 2 obrazki co byly na konferencji to beda karty dla niego :P Dla niewtajemniczonych byl tam pokazany tak jakby chyba troll w armorze typowym dla lotra i zajebisty worgen z daggerami :P
    Dla łotra masz cos takiego

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Yyyy raczej podziekuje to moze i by sie do lotra nadawalo ale tylko burst a mnie ze tak powiem talie aggro cancer burstowe raczej odrzucaja niz zachecaja do gry :P

Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Yyyy raczej podziekuje to moze i by sie do lotra nadawalo ale tylko burst a mnie ze tak powiem talie aggro cancer burstowe raczej odrzucaja niz zachecaja do gry :P
    To jest akurat łotrowa antyaggro karta. Stawiasz to w pierwszej turze, w drugiej buffujesz z hero power i zabijasz jugglera, naukowca, flame impa, voidwalkera, minibota, pająki, uczennice, a nawet 2 dropy z 3 zycia ktore wyjda razem z dodatkiem. A backstab zostanie na pozniej

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Ja nie mowie ze jest zla, bo jest calkiem niezla tak naprawde i mysle ze ona sprawdzi sie w wielu dekach i klasach postaci ale jak mysle o swoim wymarzonym lotrze to widze jakas nowa forme komba dla niego albo kontrolny rogue :P

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

Rogue brakuje fajnych klasowych minionków, wszędzie tylko te spelle i spelle
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Okejki w górę/w dół

Ja nie mowie ze jest zla, bo jest calkiem niezla tak naprawde i mysle ze ona sprawdzi sie w wielu dekach i klasach postaci ale jak mysle o swoim wymarzonym lotrze to widze jakas nowa forme komba dla niego albo kontrolny rogue :P
    To ja licze na buffa do mill rogue, do tej pory kazdy dodatek dodawal jakas karte do tego decku

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Ooo tak tu sie zgodze z Toba Hazriel, wsumie u rogala z minionow to tylko SI:7 Agent jest i bardzo dobry & swietnie wyglada a reszta wsumie ehh byle jakie takie choc jeszcze Edwina bardzo lubie. Brakuje mi takich naprawde z krwi i kosci zabojcow, zlodzieji itp.. u lotra :/

Co do mill rogua to owszem super sie tym gra i faktycznie mogliby cos znow do niego dac ale musialoby byc to cos co pomogloby w grze vs aggro bo to wlasnie z aggro mill ma najwiekszy problem.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów