Zobacz wyniki ankiety: Czy zakupisz 50 pakietów WT w przedsprzedaży?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

32 29.36%
  • Nie

59 54.13%
  • Zastanawiam się, nie wiem jeszcze

18 16.51%
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
    Awatar Mufio
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 12/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Raczej nie skorzystam, mimo że cena do ilości paczek jest stosunkowo dobra. Niby gra F2P jak już ktoś wcześniej pisal, ale prędzej czy później nadchodzi moment (choć może nie dla wszystkich, których podziwiam za wytrwałość ) , w którym decydujemy się jednak sypnąć groszem. W moim wypadku było tak na początku gry z przygodami i paroma paczkami, żeby zagwarantować sobie w miarę przyzwoity start w krótszym okresie czasu. Maniakiem rewersów nie jestem, więc tym bardziej mi jakoś strasznie nie zależy, a paczki pozbieram na spokojnie ( tym razem nigdzie mi się nie spieszy )

Awatar mrveris
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 43/3

4 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Nie jestem Pro Graczem, gram dla odstresowania sie np po pracy lub z nudow. Lubie ta gierke i nie wydlem na nia nic jeszcze i zagadzam sie z osobami ktore twierdza ze wypadaloby by Blizzowai za to granie podziekowac jakims groszem. No zastanwialem sie (zajebisty rewers) ale jednak podziekuje i zakupie jakies pakiety kiedy indziej (moze 3 przygode kupie za hajs). 180 zl to troche duzo a jak juz wspomnialem nie jestem pro i nie musze miec lepszego startu. Co prawda tym Razem Blizz sie wycwanil i z samych aren nie nazbieramy tak szybko nowych kart jak to bylo z pierwszym dodatkiem (wszystko przez losowe paczki na arenie, wiec mamy prwdopodobiensteo 33% na trafienie nowego pakietu tylko) ale nigdzie mi sie nie spieszy a jakby ten preorder lub jaka opcja druga wyszla z cena w przeliczeniu do 100 zl to juz by mieli moje pieniadze. Za ta kase to wole np zaprenumerowac sobie na rok CDA ( Z ktorego to dowiedxizlaem sie O hearthstonie ). Juz spotykam graczy z nowym rewersem. Oni sie ciesza ze wydalui 180 zl za to zebym mogl go zobczyc a ja se go za free ogladam poczas pojedynkow z tymi PRO graczami..

Awatar NieLubieCie
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 51/2

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Teraz tylko czekać na premierę Mam jeszcze 2000 golda, to z 70 paczek większość potrzebnych będzie.

Awatar Xyhoo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 230/8

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Właściwie to oni go nawet nie widzą podczas rozgrywek(tylko pod kątem w tym całym "dozowniku") Zapłacili za twoją przyjemność

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów