Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 110
    Awatar Podwodny
    BattleTag
    Podwodny#2596
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 154/20

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    A czy ktoś z grających w MtG mogłby przytoczyć nam liczbe kart dostępnych w trybie który przypomina Hs-owy standard?

Awatar PolskaWodka
    BattleTag
    PolskaWodka#2820
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 405/4

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Sancho Zobacz posta
    A czy inne karcianki tez daja taka mozliwosc? nie... wiec dlaczego HS powinien byc wyjatkiem?
    Inne karcianki dają możliwość odsprzedaży/wymiany kart. Nie wątpię, że jakieś tam odpowiedniki naszych "commonów" schodzą za jakieś marne grosze, ale podejrzewam, że przy sprzedaży całego wycofywanego z rotacji seta cenniejsze karty podbiją średnią i na takim interesie wychodzi się więcej niż 25% ceny początkowej.

A tak powazniej - to czy liczyliscie ze w HSie nie bedzie rotacji dodatkow? Wszystkie karciane gry musza rotowac bo w innym wypadku utrzymanie balansu byloby niemozliwe I pozyskiwanie nowych graczy tez graniczylo by cudem.
    Przecież napisałem. HS jest moją pierwszą karcianką TCG i nie miałem dotychczas pojęcia o czymś takim jak rotacja. Podejrzewam, że takich "zaskoczonych" graczy jak ja jest znacznie więcej.

To co robi blizzard jest naturalnym rozwojem gry ktory byl od poczatku tylko kwestia czasu. Mozliwosc grania cala kolekcja w trybie wild jest tylko I wylacznie ich uklonem w strone graczy ktorzy sa z HSem od poczatku.
    Ale ja nie krytykuję tej zmiany. Bynajmniej, bardzo mi się podoba i już nie mogę się doczekać. Krytykuję natomiast sposób w jaki Blizzard chcę ją wprowadzić.

Awatar Sancho
    BattleTag
    Sancho#2877
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 38/2

Cytat Zamieszczone przez Podwodny Zobacz posta
    A czy ktoś z grających w MtG mogłby przytoczyć nam liczbe kart dostępnych w trybie który przypomina Hs-owy standard?
    Glupi Sancho
    Ostatnio edytowane przez Sancho ; 11-02-16 o 17:47

Awatar Sancho
    BattleTag
    Sancho#2877
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez PolskaWodka Zobacz posta
    Inne karcianki dają możliwość odsprzedaży/wymiany kart. Nie wątpię, że jakieś tam odpowiedniki naszych "commonów" schodzą za jakieś marne grosze, ale podejrzewam, że przy sprzedaży całego wycofywanego z rotacji seta cenniejsze karty podbiją średnią i na takim interesie wychodzi się więcej niż 25% ceny początkowej.
    Nope. 99% kart z setow poza standardem mozesz smialo przrobic na makulature.
    Tylko najbardziej wypasione foile moze Ci sie udac sprzedac.
    Ale moze wiecej o tym powie ktos go obecnie gra w karcianki w realu...

Awatar Xyhoo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 230/8

Nie zrozumiałeś pytania. Ile kart jest w standardzie czyli ile jest w puli grywanych na turniejach itd. Sama liczba kart w 30(?)-letniej karciance nic nam nie mówi o tym jak wygląda standard.

Awatar PolskaWodka
    BattleTag
    PolskaWodka#2820
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 405/4

Nope. 99% kart z setow poza standardem mozesz smialo przrobic na makulature.
    Tylko najbardziej wypasione foile moze Ci sie udac sprzedac.
    Ale moze wiecej o tym powie ktos go obecnie gra w karcianki w realu...
    A no to słabo. Czyli się myliłem, powinniśmy dziękować Blizzardowi za te 25% zwrotnego pyłu?

Awatar Sancho
    BattleTag
    Sancho#2877
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Podwodny Zobacz posta

ups... zakrecilem sie... przez chwile myslalem ze o wild chodzi... (polski jezyk I czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz)
    obecna rotacja ma okolo 1500 kart (tak na szybko liczac)
    Ostatnio edytowane przez Sancho ; 11-02-16 o 17:49

Awatar Macav
    BattleTag
    Macav#2728
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 21/0

Szczerze powiedziawszy to burza związana z całą tą zmianą jest kompletnie nieproporcjonalna do tego, co rzeczywiście ta zmiana wnosi. Faktycznie można by się zamartwiać nad wyłączeniem pewnych setów z gry, gdyby całkowicie wykasowano obecny model rozgrywki i zastąpiono go Standardem. W rzeczywistości Blizzard nie odbiera nam w zasadzie nic, jedynie wprowadza nowy tryb, obok już istniejącego. Ktoś, komu zmiana nie odpowiada, nadal może bawić się w Wilda na takich samych zasadach, na jakich gra wyglądała do tej pory, nadal będą rangi, pewnie nadal będą odbywały się turnieje na tych zasadach i można bawić się tak samo. Ktoś, kto rzeczywiście chce się bawić w "profesjonalizm" i tak będzie kupował dziesiątki paczek, jak to robił do tej pory i będzie robił swoje. Sety wypadają dopiero po roku, więc czasu na złożenie konkretnego decku nawet w modelu F2P jest wystarczająco, żeby bawić się w jakimkolwiek z trybów a jak komuś się bardzo śpieszy, to sobie zapłaci. Nazywanie całego tego przedsięwzięcia "skokiem na kasę" jest raczej szukaniem dziury w całym. Myślę, że zmiana jak najbardziej na +. W jakiś sposób urozmaici rozgrywkę i da graczom wybór, jak prowadzić swoją kolekcję. Może tutaj ze swoim zdaniem nie trafię w gusta niektórych osób, ale myślę, że ludzie którzy w jakikolwiek sposób czują się "zmuszeni" do takich a nie innych działań w grze wobec nadchodzących zmian i są pod jakąś presją, powinny choćby przewietrzyć pokój :P

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

@Macav a ja sie powtorze, wild bedzie mniej zbalansowany czyli mniej przyjemnosci z grania na nim. mnie nie interesuja turnieje, pro playerzy czy inne blizzcony. ja chcialbym miec przyjemnosc z grania a zapowiada sie ze na wildzie tej przyjemnosci nie bedzie

Awatar Macav
    BattleTag
    Macav#2728
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 21/0

@jameshetfieldMyślę, że balansu byśmy nie uświadczyli bez względu na to, czy wyszedł by nowy tryb, czy standardowo wpadł by sam dodatek, dlatego odniosłem się do rotacji kart. Blizzard lubi zabijać karty ( jak wiemy teraz na celowniku jest druid) więc nawet gdyby Standard nie wyszedł to zapewne jedyna zmiana jaka by zaszła to wzmocnienie dotychczasowych już decków nowymi kartami no i jak się przypuszcza posłanie combo druida w niebyt ( czyli w sumie tak jak ma wyglądać ten cały Wild). Mogłem się wyrazić inaczej bo "zabawa na starych zasadach" jak to opisałeś nie ma z zabawą za wiele wspólnego. Choć staram się jakoś optymistycznie na to patrzeć to rzeczywiście Wild kojarzy się trochę z nowym casualem, lub śmietnikiem, gdzie będą królowały Secret Palki. Zobaczymy, wszystko się z czasem wyklaruje.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów