Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 110
    Awatar Hydreigon
    BattleTag
    Greyden66666#2850
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 11/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja tam mogę powiedzieć tyle, że Blizz zawiódł mnie w kwestii marketingu. Zapowiadając taką zmianę powinien chociażby pokazać jedną kartę z nadchodzącego dodatku, tematykę, cokolwiek. Mimo wszystko minął ponad tydzień, lecz jeśli nic nie pokażą, to będę nieco zawiedziony. Z doświadczenia wiem, że najlepsze powinno być pierwsze wrażenie. Tutaj jest ono bardziej negatywne(nie dla wszystkich a dla większości).

Super Moderator Awatar Camillus
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 534/9

Cytat Zamieszczone przez Hydreigon Zobacz posta
    Ja tam mogę powiedzieć tyle, że Blizz zawiódł mnie w kwestii marketingu. Zapowiadając taką zmianę powinien chociażby pokazać jedną kartę z nadchodzącego dodatku, tematykę, cokolwiek. Mimo wszystko minął ponad tydzień, lecz jeśli nic nie pokażą, to będę nieco zawiedziony. Z doświadczenia wiem, że najlepsze powinno być pierwsze wrażenie. Tutaj jest ono bardziej negatywne(nie dla wszystkich a dla większości).
    Dodatek bedzie ogloszony na 2-3 tygodnie przed premiera. A info o formatach to byl pewnie taki balon probny zeby zobaczyc jak community na to zareaguje. I przy okazji po to, zeby hejterzy nie zepsuli premiery dodatku piszac wszedzie: "Blizzard UKRADL moje dwa dodatki, a teraz znowu chce kasy".

Awatar PolskaWodka
    BattleTag
    PolskaWodka#2820
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 405/4

Ja myślę, że Blizz może tym razem nic nie pokazać, albo pokazać wszystko na parę dni przed premierą. Zmiana ich polityki jaka zaszła w przypadku premiery LoE w stosunku do TGT z pewnością nie była przypadkowa. W przypadku TGT o ile mnie pamięć nie myli chyba przez dobry miesiąc wszyscy żyli tym dodatkiem, zbierali golda, pył co pewnie odbiło się później na niższej sprzedaży.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

a na jaka tematyke stawiacie? ja patrze ze nie poruszyli jeszcze jestestwa Wowa czyli alliance vs horde i stawiam na taki dodatek, szczegolnie po tak duzych zmianach. ale nie zmartwilbym sie tez czyms z northendem i wkoncu karta Arthas. ze tez jeszcze tak znanej postaci nie ma w hearthstone(wiem ze lekki offtop)

Awatar poso
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 33/1

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    a na jaka tematyke stawiacie? ja patrze ze nie poruszyli jeszcze jestestwa Wowa czyli alliance vs horde i stawiam na taki dodatek, szczegolnie po tak duzych zmianach. ale nie zmartwilbym sie tez czyms z northendem i wkoncu karta Arthas. ze tez jeszcze tak znanej postaci nie ma w hearthstone(wiem ze lekki offtop)
    Tematyka obstawiam będzie związana z walką przeciw Burning Legion. Jednak uważam, że nie będzie to raczej Icecrown Citadel, bo to oznaczało by konieczność zbudowania nowej klasy Death Knighta, w której bohater byłby właśnie Arthas.

Awatar PolskaWodka
    BattleTag
    PolskaWodka#2820
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 405/4

Cytat Zamieszczone przez poso Zobacz posta
    bo to oznaczało by konieczność zbudowania nowej klasy Death Knighta, w której bohater byłby właśnie Arthas.
    Być może Arthas będzie jakąś nową super legendą, która zastąpi nam Booma :P

Swoją drogą moderator mógłby wydzielić nasze spekulacje do osobnego tematu.

Redaktor Awatar Eerion
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 102/6

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że to Year of the Kraken to zakładam tematy związane z morzami - nagi, piarci, może murlocki. Oczywiście będa też inne karty ale coś w ten deseń.

Awatar Szarpi
    BattleTag
    Szarpi#2938
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 44/0

Ja stawiam, że Arthas będzie nowym bohaterem, ale jeszcze nie teraz. Może za jakiś rok-dwa. Byłoby to za duzo zmian na raz. Ewentualnie może być nowym skinem paladyna, chociaż raczej stawiam na nowego bohatera

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

a na jaka tematyke stawiacie? ja patrze ze nie poruszyli jeszcze jestestwa Wowa czyli alliance vs horde

Czempion ETC może przywołać chyba dowolnego wojownika hordy i to w sumie jest jedyna wzmianka o podziale na alliance i hordę, rzeczywiście mogliby coś takiego wrzucić : )

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

Cytat Zamieszczone przez Szarpi Zobacz posta
    Ja stawiam, że Arthas będzie nowym bohaterem, ale jeszcze nie teraz. Może za jakiś rok-dwa. Byłoby to za duzo zmian na raz. Ewentualnie może być nowym skinem paladyna, chociaż raczej stawiam na nowego bohatera
    Mi się też podoba pomysł Arthasa jako legendarki dla Palka, która daje Ci nową postać, broń i hero power, tak jak Jaraxxus

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów