Zobacz wyniki ankiety: Czy zakupisz 50 pakietów Przedwiecznych Bogów w przedsprzedaży?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

14 15.73%
  • Nie

62 69.66%
  • Zastanawiam się, nie wiem jeszcze

13 14.61%
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 91
    Awatar Rasziszi
    BattleTag
    #Rasziszi2932
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 13/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Moim zdaniem nie ma sensu, ja odkładam Golda mam już 2400 na nowe pakiety, nie ma sensu kupować już starych pakietów bo jedna na pięć będzie taką której nie masz a reszta pył a że wypadnie legenda to jak wygrać w totka

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja mam 2500 golda i z 4k pyłu, więc już trochę jest, a do premiery może do 4k dojdę. Niby to już trochę jest, ale przy TGT otworzyłem z preorderem chyba z 80 pakietów...

Ale ostatnio mniej gram, już mnie tak HS nie jara, chociaż pewnie to w dużej mierze wina stagnacji i nudnej mety i wszystko się zmieni z nowym dodatkiem. Chciałoby się otworzyć więcej paczek, ale z 40 paczek + dust na parę legend to już jest w miarę spoko. Wiec chyba nie będę kupował, ale nie wykluczam opcji, że jednak się skuszę, tym bardziej że mi dodatkowa kasa ostatnio wpadła . Chociaż trochę szkoda... heh ciężka sprawa

Co do rozkmin "to nie jest Twoja własność". No tak, zdaję sobię ze wszsytkiego sprawę. Chociaż pewnie gra mi się prędzej znudzi, niż blizzard zamknie serwery. Wtedy też będę w dupie, bo nawet nie sprzedam kart, no chyba, że całe konto, ale to chyba nie jest zbyt legitne Najlepsze porównanie jest do kina, płaci się za rozrywkę, nie za wlasność. Przykre, ale tak obecnie to wygląda...
    Ostatnio edytowane przez Trufs ; 04-04-16 o 09:19

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

Ludzie mówią, że HS długo nie padnie itp. ale przecież może być tak, że Blizz wypuści Hearthstone 2 i wszyscy będą grali w nową odsłonę, nowymi kartami itp. A jak ktoś nie bedzie chciał zostawić "jedynki" to sobie będzie grał tak jak dzisiaj gracze Diablo 2 (syf). To jest bardzo możliwe.

Awatar Paool
    BattleTag
    Paool#2387
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 224/1

Cytat Zamieszczone przez Trufs Zobacz posta
    Ja mam 2500 golda i z 4k golda, więc już trochę jest, a do premiery może do 4k dojdę.
    to ma sens

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Cytat Zamieszczone przez Paool Zobacz posta
    to ma sens
    Pewnie chcial napisac 4k pylu

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

A może miałem na myśli serwer US! Tak to by miało sens... prawie xD

Tak chodziło o pył

Awatar Ayron
    BattleTag
    Ayron#2779
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 516/9

Ja po dłuższym zastanowieniu nie kupię preorderu. Od 1 kwietnia chomikuję gold, celuję w ok. 100 dziennie, czyli do premiery min. 2500 powinienem nazbierać. Pewnie, podobnie jak z TGT wypadnie mi całe nic, ale powoli będę jakoś zbierał. Najbardziej celuje chyba w karty bufujące C'Thuna, bo przy tak małej ilości pakietów ciężko będzie o inne legendy, a deck na C'Thunie raczej będzie na propsie

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Hs raczej nie padnie a na pewno nie w najbliższym czasie. Gdy gierka będzie miała się ku schyłkowi to pojawią się jakieś oznaki tego. Spytacie: a niby jakie? Może być ich wiele. Np:
    - przy kolejnej zapowiedzi dodatku lub przygody nie pojawi się już ten gruby koleś co wiecznie na facjacie ma uśmiech (wywalą go z roboty)
    - lub wspomniany koleś schudnie w znacznym stopniu (nie będzie już takich profitów) i wiele innych

Natomiast co do zakupu preorderu to ni da rady bo już zakupiłem. Golda mam ponad 3k, pyłu 10k i pakietów sporo więc chyba dam radę zgarnąć all cards za pierwszym podejściem przynajmniej mam taką nadzieję .

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

Nie kupie nie nie nie nie :P Blizz odwala jak dla mnie od pewnego czasu maniane wiec nie! Jesli dodatek sie sprawdzi I gra pujdzie na odpowiedni tor to wtedy cos na pewno kupie zeby wesprzec ich starania.

Awatar Skylighter
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1/0

na pewno nie, nie chodzi o to ze mi szkoda, raczej o to ze mam 3.5k golda z ktorym nie mam co zrobić, starczy myślę

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów