Zobacz wyniki ankiety: Czy zakupisz 50 pakietów Przedwiecznych Bogów w przedsprzedaży?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

14 15.73%
  • Nie

62 69.66%
  • Zastanawiam się, nie wiem jeszcze

13 14.61%
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91
    Awatar sherekhan
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 114/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja z tymi darmowymi otworzę około 60 paczek. Pyłu będę miał dodatkowo ponad 10 tysięcy grubo więc standard mi nie straszny

Awatar EjPii
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 146/1

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Bajeczny Zobacz posta
    @EjPii chwal i to już co tam dostałeś.
    Skoro prosicie to w skrócie moge opisać nie robiłem statystyki i cieżko matematycznie to wszystko wyliczyć co sie bardziej opłaca. Dla mnie najwazniejsze było uzupełnić klasyczna kolekcje na 70 paczek dostałem 3 legendy: złota(!!) Alex, Illidan (juz trzeci) i tego co zamienia w wiewiórki ;P do tego bardzo duzo epikow i to dobrych, bo np jeden złoty twisting nether i złoty mountain giant - pakiety naprawdę dobre i te złote karty świetne!

Nerfy na 70 paczek czyli najwazniejsze: jeden molten (mam dwa złote i te złote zostawiam - uwielbiam ich wygląd) i jeden BGH, 6 albo 7 rarow (chyba nawet niezle ich nawaliło) i kilka sówek z leperem. Nie ma co sie zastanawiać jeżeli chcecie uzupełnić kolekcje klasycznych to najlepszy moment bo takich nerfow tych kart juz nie bedzie a zawsze moze sie trafić jakiś złoty molten ;P
    Po prostu nawet 70 paczek z dodatku dałoby mi jakies 2-3 legendy ktore mogą być słabe a tak za te nerfy mam pyłu na to co chce - jednak zaznaczam ze cieżko obliczyć co sie opłaca. Ja podzieliłem: 70 paczek za golda klasyków i 63 dodatku a jeszcze 600 golda zostało

Nie jest to jakaś powalająca ilość pyłu za nerfy, kolega kupił jakieś 30 pakietów i nie miał żadnego znerfionego epika, wiec nie jest to super interes. Jednak tez trzeba przyznać że jest to ciekawy moment na uzupełnianie kolekcji ostatecznie o klasyki. Jeżeli ktoś planował jeszcze kupić klasyki to warto!
    Ostatnio edytowane przez EjPii ; 22-04-16 o 14:53

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

Ja kupię... za golda mam ponad 5k złota więc 50 pakietów będzie tak czy siak

Awatar Rowscarlis
    BattleTag
    Rowscarlis#2787
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 83/2

Walczyłem ciężko sam ze soba aby uzbierac mamone przed premiera i nie chciałem zakupic zestawu lecz no coz poradzic. Zrobilem sobie klasyczny opening pack przed nerfami oraz jednak przelamalem sie aby dostac zestaw pakiecikow w swoje niecne zdegenerowane łapska w wyniku czego moj spaczony mUUUUzg jednak jest jak na razie zadowolony gdyz te 63 pakieciki spokojnie stykna gdyz na TgT otwieralem podobna ilosc i calkowicie mi starczylo a teraz mam jeszcze 2k pylu oraz jeszcze wiecej z nerfow zachomikowanych zapasow.
    I tak praktycznie w nic innego nie grywam od naprawde dlugiego czasu wiec czemu nie pozwolic sobie raz na te pol roku cos przeznaczyc na rozrywke ;]

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

Orientujecie się jak to jest z tą promocją pakietów z WotOGa - jutro jeszcze można ewentualnie będzie zakupić, czyli do premiery na EU, czy tylko dziś ? I czy wiecie kiedy dokładnie dodatek ma jutro wejść na US?

Awatar EjPii
    Okejki w górę/w dół

Cieżko odpowiedzieć - wchodzi dodatek, kończy sie preorder. Jedyne co wiemy to premiera 27 EU i 26 US wiec spokojnie do 27 powinno dać sie kupić na EU pakiety. Nic więcej Ci nie podpowiemy bo po prostu to wszystko co wiemy ;P

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

W US chyba o 18:30 dziś. Ale wcześniej jest downtime.

Awatar EjPii
    Okejki w górę/w dół

Tak jest, a Thijs mówił że w EU po 1:00 w nocy.

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Dobra, jak to będzie mówił każdy gracz przed rzuceniem Yogg Sarona - Yolo!
    Zakupiłem właśnie 50 pakiecików z nowego dodatku, miałem spore wątpliwości bo 13 darmowych pakietów + uzbierany gold za który mógłbym kupić lekko ponad 40 kolejnych przemawiały do rozsądku aby sobie darować, ale z drugiej strony jestem wyzuty z pyłu całkowicie (mam może z 80, jak spyłuję nerfy będzie może z 2.5k). Nie wierzę, by z tych 50 paru pakietów wyskoczyło mi wszystko to, co bym chciał, a apetyt na nowe decki (w tym parę legend) mam równie duży jak żądza piniondza u Blizzarda także koniec z żydzeniem, raz na rok można doinwestować w grę dzięki której każda posiadówka na kiblu, czy zkacowanie po imprezie magicznie zamienia się w fascynującą walkę z bm'em aggro oponenta

Awatar sc0rp
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/2

Takei pytanie jak otwierac paczki bez potrzeby przeciagania ich?

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów