Zobacz wyniki ankiety: Czy zakupisz 50 pakietów Przedwiecznych Bogów w przedsprzedaży?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

14 15.73%
  • Nie

62 69.66%
  • Zastanawiam się, nie wiem jeszcze

13 14.61%
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
    Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,006/4

2 Niedozwolone! Niedozwolone!

Pytanie Czy zakupisz 50 pakietów Przedwiecznych Bogów w przedsprzedaży?

Przedwieczni Bogowie nadchodzą, a my po raz kolejny mamy okazję zakupić 50 pakietów w przedsprzedaży i dostać specjalny rewers.

Pytanie do Ciebie - czy masz zamiar kupić, bądź już kupiłeś pakiety w przedsprzedaży czy nie?

Zrobiłem też trochę wyliczeń jak w przypadku Czy zakupisz 50 pakietów Wielkiego Turnieju w przedsprzedaży?

W przedsprzedaży za 50 pakietów zapłacisz 44.99 euro czyli około 192 zł, wychodzi około 3.83 zł za 1 pakiet. Dla porównania przy Wielkim Turnieju kurs euro był niższy i przedsprzedaż kosztowała nas 185 zł.

Normalnie pakiety w sklepie kosztują następująco:
    2 pakiety – 2.69 euro – 11.46 zł czyli 5.73 zł za 1 pakiet.
    7 pakietów – 8.99 euro – 38.30 zł czyli 5.47 zł za 1 pakiet.
    15 pakietów – 17.99 euro – 76.64 zł czyli 5.11 zł za 1 pakiet.
    40 pakietów – 44.99 euro – 191.65 zł czyli 4.79 zł za 1 pakiet.
    60 pakietów – 62.99 euro – 268.34 zł czyli 4.47 zł za 1 pakiet.
    1 euro = 4.26zł (z dnia 25 marca 2016 wg. NBP)

Symulacyjnie za 100 pakietów cena wynosiłaby zapewne 89.99 euro czyli 383.36 zł, za jeden pakiet zapłacimy wtedy 3.83 zł. Czyli w przedsprzedaży otrzymujemy cenę jednego pakietu, jak przy zakupie 100, a do tego mamy specjalny rewers.

Przy Wielkim Turnieju około 30% osób zadeklarowało chęć zakupu, 50% nie miało zamiaru kupić pakietów w przedsprzedaży, a 16% zastanawiało się.
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 163/9

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Wielki turniej kupiłem, ale tego raczej nie kupię, wszystko zależy od tego do kiedy można to kupić?

Awatar Bezimienny
    BattleTag
    Rakanishu#21662
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 271/5

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Zdecydowanie nie, zwłaszcza, że Blizzard dał nam aż za dużo czasu na zebranie golda, który spokojnie wystarczy na moje skromne potrzeby - celuje w mniej więcej 5k.

Awatar Fenwind
    BattleTag
    Fenwind#2480
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 317/5

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Dr. Omader Zobacz posta
    W przedsprzedaży za 50 pakietów zapłacisz 44.99 zł czyli około 192 zł, wychodzi około 3.83 zł za 1 pakiet.
    Waluta do poprawy 45zł za 192zł to kiepski interes :P
    TGT kupiłem, teraz nie kupię bo z paczek nic nie wypadło a cheć do gry zdecydowanie mniejsza. Ponadto tym razem dość intensywnie przygotowywałem się na dodatek grindem złotych portretów (który kosztował mnie totalną utratę skilla) i w sumie mogę powiedzieć, że jestem na zakup przygotowany to raz a dwa... zwyczajnie szkoda mi kasy bo nadciągają inne zdecydowanie ważniejsze wydatki

Redaktor Awatar Eerion
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 102/6

Biorę.
    Chcę od razu móć złozyć co będę miał ochotę, dlatego 100 pakietów to minimum (a mam już złoto na 50)

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,844/5

Byłem przekonany, że kupię preorder, ale jak dowiedziałem się, że mam tyle czasu do premiery to nie widzę za bardzo w tym zakupie sensu. Mam już 5k golda, do premiery uzbieram z 8 spokojnie. 80 paczek i ponad 6k dustu wystarczy do złożenia wszystkiego czego będę potrzebował.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar ruben1989
    BattleTag
    ruben1989#2777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 197/1

Już kupiłem i jeszcze do 4k golda powinienem dobić przed premierą
    In Hearthstone, you either adapt or you perish . THAT is evolution - Triple

Awatar JhnW
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/1

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Z zasady staram się na gry f2p nie wydawać pieniędzy. Z prostej przyczyny, gry za darmo potem wychodzą drożej niż te kupowane No i przy tym farmfeście jaki dał nam Blizzard i jego podejściu do f2p nie ma potrzeby nie będąc nawet grindująvym dziennie 100 złota maniakiem.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 426/42

4 Niedozwolone! Niedozwolone!
    jak ktos wydaje hajs na hs to faktycznie warto bo 10pakietow za darmo. ale ja nie wydam. na pakiet zarabia sie okolo 1,5 dnia(w goldzie). to bardzo szybko patrzac na jego cene w pln. dodajac do tego dobrze grane areny to jeszcze mniej czasu potrzeba na pakiet. pod tym wzgledem blizzard jest spoko, moglby przeciez chciec za pakiet 200golda a areny konczylyby sie na 6 wygranych.

i najwazniejsze: jak otworze paczki za gold i bedzie tam kupa no to trudno. jak otworze paczki za kase i bedzie tam kupa to... chyba sami sie domyslacie:P
    Ostatnio edytowane przez jameshetfield ; 25-03-16 o 12:30

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Przeszedłem na F2Plebs i nie zależmy mi już na kolekcjonowaniu kart więc nie kupię. Cieszę się, że jest brzydki rewers, brzydkie ilustracje na kartach więc pokusa prawie zerowa (do tej pory zawsze kupowałem pre-ordery). W ogóle to nie mam zamiaru kupować za złoto od razu pakietów po premierze, poczekam 1.5 sezonu na regulację mety. Będę wiedział jakie dokładnie karty scrafcić. Nie dam się wpuścić już w kanał jak z Zaklinaczem Mgły czy Trogzorem albo Wrynnem. Miało być zaje a skończyło się na 4800 pyłu w dupę. U Blizza zawsze dotąd było tak, że 50% kart z dodatku zostaje nieużywanym crapem w klaserze. Przed formatami ludzie w spożywczaku mówili "zobaczysz, ta karta jeszcze kiedyś będzie używana w mecie" ale po wejściu rotacji dodatków takie karty to będzie po prostu nawóz dla zwierząt w Dziczy. Dam radę poczekać 1.5 sezonu żeby zaoszczędzić dzięki temu full pyłu.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów