Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
    Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

10 Niedozwolone! Niedozwolone!

Sprawdźcie, czy jesteście gotowi na premierę Old Godsów 27mego kwietnia!

News jest zerżnięty prosto z reddita uprzedzam od razu, ale myślę, że się przyda tutaj, tym bardziej że napisałem po swojemu i coś tam dodałem... no i jest po polsku nie żeby to był problem dla większości, ale zawsze . Nadawałoby się też na news na głównej, żeby więcej osób było uprzedzonych.

Dobra, no to do rzeczy - lista rzeczy, które musicie/możecie ogarnąć tylko do premiery WOTOG:

• pre-order kart z nowego dodatku można zakupić tylko do premiery - 44,99€ za 50 kart i rewers:

• zdobyliście już Murk-Eye'a? Jeżeli nie zdobędziecie go teraz, to potem możecie go tylko scraftować. Instrukcja zdobycia tutaj
    • macie wszystkie karty z GvG, które chcieliście zdobyć? Paczki z GvG odchodzą, potem już tylko crafting. Ciekawym pomysłem jest też zakup jednej paczki GvG i zostawienie sobie jej "na pamiątkę"
    • Nie będzie można już kupić naxxa. Jeżeli chcecie zdobyć karty/pograć w przygodę to kupcie przynajmniej pierwsze skrzydło, dzięki temu możecie potem kupić resztę
    • miejcie przynajmniej jedno miejsce na questa, inaczej stracicie najmniej wartego questa na premierę, by dostać questa z paczkami z WOTOG. Dowód
    • spamujcie emotkę "sorry", niedługo zostanie zastąpiona przez "wow".

UPDATE:

Ostatnio edytowane przez Trufs ; 25-04-16 o 11:51

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    warto dodac cytat z tego watka z reddita "You don't need a free slot, we will delete your lowest progress quest to make space for these new legendary quests."

Awatar amarena
    BattleTag
    Amarena#2996
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 322/3

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Myślałem o tym, czy nie kupić np 50 pakietów GvG, a potem za np 2 lata nie zrobić openingu i wybić się szybko na twitchu
    Jednak wolę przeznaczyć gold na nowy dodatek, a poza tym nie nadawałbym się na streamera. No chyba, że by sprzedać za 2 lata konto komuś z tymi paczkami, może coś by było więcej warte. Jakiś streamer w każdym razie, który ma dużo golda i pyłu mógłby tak zrobić, pewnie ludzie za rok chętnie by coś takiego zobaczyli.
    Ja jednej paczki GvG na pewno nie kupuje, bo znając mnie otworze ją po 2 dniach

Awatar kurdzio
    BattleTag
    kurdzio#2162
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 51/0

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    A ja właśnie taką jedną paczuszkę GVG sobie kupię, niech zostanie nieotwarta po wsze czasy

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 112/0

Ja jak ostatnio kupiłem dwie pożegnalne paczuszki z GvG to tam siedziały 2 legendy, także nie wiem czy bym dał radę nie otwierać xD

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Jestem gotowy ! Dawajta ten zafajdany dodatek !

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    warto dodac cytat z tego watka z reddita "You don't need a free slot, we will delete your lowest progress quest to make space for these new legendary quests."
    No to napisałem przecież:

• miejcie przynajmniej jedno miejsce na questa, inaczej stracicie najmniej wartego questa na premierę, by dostać questa z paczkami z WOTOG. Dowód
    Czyli jak nie macie miejsca, to tracicie questa (jednego z niezrobionych o najmniejszej wartości, nie tego superaśnego który daje paczki ) czyli luzik. W najgorszym wypadku tracimy questa za 40/60g w zależności od tego co mamy obecnie do zrobienia.

Nie widzę sensu dawania angielskiego cytatu, jeżeli to samo napisałem już w naszym pięknym języku :P (tylko tak gadam, wolę angielski haha).

Awatar Lynx
    BattleTag
    Lynx#2239
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 782/13

Ja też jestem gotowy, tylko mam za dużo nauki i niestety nie potestuje decków razem z wejściem dodatków dopiero 29

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Ja również jestem zwarty i gotowy na każdą ewentualność i mam nawet czas (bo się nie muszę uczyć) . Jednak istniej inna kwestia. Czy będzie mi się chciało?

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
    Ja też jestem gotowy, tylko mam za dużo nauki i niestety nie potestuje decków razem z wejściem dodatków dopiero 29
    Akurat wtedy kiedy serwery UE zaczną znów działać prawie dobrze

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów