Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 314
    Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Maj 2016 - Jak wam idzie na Rankedach?

Standardowy temat jak co miesiąc . Myślę, że nie ma sensu aby rozbijać to na wild/standard. Każdy niech sobie wrzuca swoje wrażenia niezależnie od tego w jakim trybie gra
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar EjPii
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 146/1

4 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Poprzedni sezon zakończony zwycięstwem nad Neirea [IMG][/IMG]

Teraz gra dużo zoo i szamanów - HS jest zdecydowanie ciekawszy teraz, tylko zastanawiam się czy na pewno zoo i szamani nie będą za silni. Do tego może dojść palek z małymi stronnikami opartymi o tarczę. Niby dużo cthun decków, ale jak widzicie na górze Hunter bił te decki z łatwością. Po prostu nie wyrabiały tempa, a dobijałem hero power i kill command

Awatar Goat
    BattleTag
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 79/3

Jak widze nowe Zoo to nie wiem czy twórcy na trzeźwo projektowali jego nowe karty?? Wystarczy że zagra za 3 pkt many tego gostka z 1/5 potem wydaje za 0 many te macki i jest po grze

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

Ja do 5 rangi dobijam Yogg-Saron Magiem, a później czymś poważniejszym zacznę grać
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Drzewcowy sen

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja prawdopodobnie zaczynam sezon nowym BrokeBack Druidem, czyli Boring Concede C'thun Druid, bo zostało mi ~40 winów aby go ozłocić. Potem zobaczymy, czym będę cisnąć, bo niezłote mam jeszcze 2 inne klasy czyli Priesta (~150 do złotka) oraz Rogala (~400 ). Jeśli znudzi mi się granie po portret to najprawdopodobniej będę znowu kombinował nad nowymi dziwnymi deckami. Mam też cel poboczny, jeśli starczy mi czasu, czyli ogrywanie top tier decków pod kątem turniejowym, ale ponieważ ja traktuję HSa jako rozrywkę, a nie Trajhardowanie, to nie wiem czy coś z tego będzie .
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Cytat Zamieszczone przez Orlo Zobacz posta
    Ja prawdopodobnie zaczynam sezon nowym BrokeBack Druidem, czyli Boring Concede C'thun Druid, bo zostało mi ~40 winów aby go ozłocić. Potem zobaczymy, czym będę cisnąć, bo niezłote mam jeszcze 2 inne klasy czyli Priesta (~150 do złotka) oraz Rogala (~400 ). Jeśli znudzi mi się granie po portret to najprawdopodobniej będę znowu kombinował nad nowymi dziwnymi deckami. Mam też cel poboczny, jeśli starczy mi czasu, czyli ogrywanie top tier decków pod kątem turniejowym, ale ponieważ ja traktuję HSa jako rozrywkę, a nie Trajhardowanie, to nie wiem czy coś z tego będzie .
    Druid much strong

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

Ktoś może jest zorientowany co się dzieje w Wildzie? Tak z czystej ciekawości - czy bardzo się zmieniła, czy nowe karty wyniosły jakieś nowe decki na rankedy, czy może niektóre stare stały się potężniejsze? Eater of secrets w każdej talii?

Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    Ktoś może jest zorientowany co się dzieje w Wildzie? Tak z czystej ciekawości - czy bardzo się zmieniła, czy nowe karty wyniosły jakieś nowe decki na rankedy, czy może niektóre stare stały się potężniejsze? Eater of secrets w każdej talii?
    Zagrałem 5 meczy i (być może zbiegiem okoliczności) 4x SecretPalek i 1xAggroPalek. Potem z nudów odpuściłem.

Awatar Silver
    BattleTag
    SanioReady#2262
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 163/9

Concende Zoo i 20 ranga W tym sezonie musi być 5!

Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów