Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109
    Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Listopad 2016 - Jak wam idzie na rankedach!!!

Jak tradycja to tradycja :P

Dziś z 19 na 15 prostooooo Malygos Łotrem :P

Ps : szok bo po drodze spotkałem tylko 3 razy shamana (w tym jednego dragon). Zdecydowanie ilością dominuje hunter.

Pierwsza gra :P

Awatar Vesper88
    BattleTag
    Vesper88#2706
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 101/0

Ładnie Ci poszło Bless. U mnie od 6 rano szamani już nie spią Na 10 gier 9 samych szamanów zapodział się tylko jeden Guldan

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Podobnie jak Bless. Z 19 do 15*** gładko Beast Druidem. Po zrobieniu 9-0 dopiero secret hunter był za silny, ale tutaj rozdanie nie pomogło niestety

Awatar alterex
    BattleTag
    alterex#2490
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 274/4

@Bless grasz wersją z koboldem? Ja zamierzam w tym sezonie więcej pograć Maly Łotrem i może wbić złoty portret

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

Tak gram z nim ale przyznam że tak mało miałem z niego użytku że chyba jednak go wymienię :P

Awatar empi
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2/0

A ja dla odmiany trochę ponarzekam :P
    Zawsze mi się wydawało, że rangi w HS-ie są po to, żeby ludzie nie mający karty, głównie legendarnych i epickich, na topowe talie mieli szanse jakoś sobie pograć. I co? I w październiku, grając na rangach 18-16 spotkanie Alex, Sylwany, Ragnarosa czy Ysery było tak normalne jak Fireball u Maga i Trogg u Shamana. Zniechęcony tym stwierdziłem, że przechodzę na Wild, trzeci mecz, 24 ranga i kompletny Control Warrior, z Gedonem, Yserą i resztą podobno rzadkich" kart. Że o spotykaniu u wszystkich kompletnych przygód, łącznie z najnowszą, nie wspomnę. I teraz tak, wiem, że takie płacz tematy nie mają sensu, że prawdopodobnie większość wynika z tego, że gram jak paździerz, a nie z tego, że nie mam kart, wiem, że teoretycznie mogę wydać 200-300-400 zł i w dwa dni sobie skompletować wszystko, ale to chyba nie taki był zamysł twórców jednak??

Awatar Domi7777
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 367/20

Cytat Zamieszczone przez empi Zobacz posta
    Zawsze mi się wydawało, że rangi w HS-ie są po to, żeby ludzie nie mający karty, głównie legendarnych i epickich, na topowe talie mieli szanse jakoś sobie pograć. I co? I w październiku, grając na rangach 18-16 spotkanie Alex, Sylwany, Ragnarosa czy Ysery było tak normalne jak Fireball u Maga i Trogg u Shamana. Zniechęcony tym stwierdziłem, że przechodzę na Wild, trzeci mecz, 24 ranga i kompletny Control Warrior, z Gedonem, Yserą i resztą podobno rzadkich" kart. Że o spotykaniu u wszystkich kompletnych przygód, łącznie z najnowszą, nie wspomnę. I teraz tak, wiem, że takie płacz tematy nie mają sensu, że prawdopodobnie większość wynika z tego, że gram jak paździerz, a nie z tego, że nie mam kart, wiem, że teoretycznie mogę wydać 200-300-400 zł i w dwa dni sobie skompletować wszystko, ale to chyba nie taki był zamysł twórców jednak??
    To ten dziwny paradox HS. Ty nie masz żadnych kart i powoli je zdobywasz, ale wszyscy inni gracze mają wszystkie karty. Ciężko wyjaśnić, czemu tak jest.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

@empi

no wiesz, ktos kto choc pare miesiecy pogral moze miec ragnarosa lub sylvane, ja pierwsza legende ragnarosa dostalem bardzo szybko. ktos rowniez moze grac dlugo, grac beznadziejnie i bujac sie w wysokich rangach a miec pelny deck. dochodza do tego ludzie ktorzy wydaja hajs, graja niewiele a karty maja. dodac do tego ludzi jak np ja ktorzy 5 range zazwyczaj wbijaja pod koniec miesiaca a zazwyczaj bujaja sie wysoko. zreszta nie ma co narzekac na legendarne karty, to nie one sa problemem. co wojowi po tych legendach jak zajedziesz go szamanem w ktorym na dobra sprawe mozesz grac bez zadnej legendy

Awatar Red Angel
    BattleTag
    RedAngelPL#2106
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 19/0

Cytat Zamieszczone przez empi Zobacz posta
    Zawsze mi się wydawało, że rangi w HS-ie są po to, żeby ludzie nie mający karty, głównie legendarnych i epickich, na topowe talie mieli szanse jakoś sobie pograć. I co? I w październiku, grając na rangach 18-16 spotkanie Alex, Sylwany, Ragnarosa czy Ysery było tak normalne jak Fireball u Maga i Trogg u Shamana.
    Hehe, a myślałem, że tylko ja tak mam Gram co prawda niecały miesiąc w HS, bo zacząłem w trakcie październikowego rankingu, więc nie spodziewam się wyników z początkowymi kartami. Ale z trudem udało mi się dobić do 19 rangi tym co mam. A i to tak na chwilę z jedną gwiazdką tylko, a potem szybciutko spadłem na dno 20 rangi.
    Ostatecznie zrezygnowałem z grania rankingów gdy spotkałem kolejnego z rzędu gościa rzucającego legendy, chociaż ten był jakiś wyjątkowy - dosłownie co druga była legendą

Wolę pograć sobie zwykłe pojedynki, tam chociaż można coś wygrać, albo chociaż powalczyć na podobnym poziomie.

Awatar empi
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2/0

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    @empi

no wiesz, ktos kto choc pare miesiecy pogral moze miec ragnarosa lub sylvane, ja pierwsza legende ragnarosa dostalem bardzo szybko. ktos rowniez moze grac dlugo, grac beznadziejnie i bujac sie w wysokich rangach a miec pelny deck. dochodza do tego ludzie ktorzy wydaja hajs, graja niewiele a karty maja. dodac do tego ludzi jak np ja ktorzy 5 range zazwyczaj wbijaja pod koniec miesiaca a zazwyczaj bujaja sie wysoko. zreszta nie ma co narzekac na legendarne karty, to nie one sa problemem. co wojowi po tych legendach jak zajedziesz go szamanem w ktorym na dobra sprawe mozesz grac bez zadnej legendy
    Yep, może mieć. Ale szansa, że akurat z pakietów przez pierwsze pół roku wypadną mu legendy najbardziej potrzebne w mecie... Ja też mam legendy klasyczne z pakietów, aż dwie, Kruszor i Velen i oba są, delikatnie mówiąc, średnio użyteczne. Oczywiście, mało gram, nie płace itd, ale kto w takim razie gra na rangach ~16? Ludzie z kompletnymi taliami z mety, którzy nie umieją grać? Czy ludzie, którzy bez problemu wbijają 5 rangę, ale większość sezonu grają na tych ~16(jak? i po co? specjalnie przegrywają, żeby tam być? )

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów