Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 338
    Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,007/4

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Klątwa Naxxramas - dyskusja

W temacie zapraszamy do rozmów o wszystkim związanym z nadchodzącym trybem przygodowym Klatwą Naxxramas!

Wszelkie ploteczki, domysły, spekulacje i wszelkie ogólne kombinacje można omawiać tutaj.

Aktualne informacje o Naxxramas znajdziesz w artykule - Klątwa Naxxramas
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Kiedy obstawiacie premierę? Myślę, że w czerwcu najwcześniej skoro ma być latem :/

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,885/6

Rozumiem, że cały ten tryb będzie dostępny na stałe? Jest to dla mnie dosyć istotne bo w czerwcu wyjeżdzam z Polski i przez jakiś miesiąc nie będę mógł grać, a nie chciałbym stracić możliwości zdobycia jakiejś karty

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Hazriel Zobacz posta
    Rozumiem, że cały ten tryb będzie dostępny na stałe? Jest to dla mnie dosyć istotne bo w czerwcu wyjeżdzam z Polski i przez jakiś miesiąc nie będę mógł grać, a nie chciałbym stracić możliwości zdobycia jakiejś karty
    Tak, będzie na stałe normalnie Wiesz to by było chamskie dla nowych graczy, którzy doszliby później do gry gdyby nie mogli dostać tak istotnych kart.

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/1

W wywiadzie mówili że premiera tego trybu będzie dreptać po piętach premierze na ipada. Wiec raczej szybciej niz w czerwcu Ja obstawiam koniec kwietnia, razem z nowym sezonem.

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez FutrzaQQ Zobacz posta
    W wywiadzie mówili że premiera tego trybu będzie dreptać po piętach premierze na ipada. Wiec raczej szybciej niz w czerwcu Ja obstawiam koniec kwietnia, razem z nowym sezonem.
    Tak mówili, ale dzisiaj na Tweeterze Ben Brode odnośnie tego deptania po piętach powiedział, że termin "this summer" jest dalej aktualny.

Awatar Luk 90
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 14/0

Skoro Blizzard mówi że premiera dodatku ma deptać po piętach premierze gry na iPada, a potem mówią "this summer" to znaczy że sami nie wiedzą kiedy ten dodatek wypuszczą. Zakładam że chcieli go wydać pewnie mniej więcej po miesiącu od wydania gry na iPada, ale coś poszło nie tak i przygodę zobaczymy najwcześniej w czerwcu

Do tej pory pewnie gra zdąży mi się znudzić, albo na tyle mnie wkurzy że przestane grać :P

Awatar Speth
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2/0

Ja nadal obstawiam początek maja. No, ewentualnie jego koniec.

Ogi
    Ogi jest nieaktywny
    Awatar Ogi
    BattleTag
    Ogi#1223
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 71/4

Z tego wszystkiego zacząłem już chomikować golda, a tu jednak potwierdzone lato... no nic, trzeba wrócić do trwonienia kasy na arenie.

Szkoda, że tyle trzeba będzie jeszcze tyle czekać. Lato to pojęcie dość obszerne swoją drogą. Ja mam nadzieję, że przynajmniej planują już jakiś większy dodatek. Bo w tym tempie, powstanie on nie wcześniej niż za pół roku i obawiam się, że te 30 kart z Naxxa, to może być mało. Jeżeli gra zbyt długo będzie stała w miejscu i nie będzie się rozwijała, to kiepsko to widzę.

Mam nadzieję, że będzie to czerwiec, a po drodze pojawią się jakieś nowe fajne informacje typu - damy jednak więcej kart ;P

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Trzeba pamiętać, że my jesteśmy wypaczeni przez betę, jednak sporo graczy dopiero teraz pojawia się w grze - dużo nowych osób dochodzi po premierze na iPada. Sama gra jest w 16 krajach na topie w app store, więc dużo ludzi doszło. Dla nich te 30 kart będzie szybko dodanych bo faktycznie ledwo się oswoją.

Jak znam Blizza to strzelam, że dodatek zobaczymy późną jesienią pewnie. Trzeba też pamiętać, że nie będzie żadnych PTRów, więc po wrzuceniu kart czeka nas przynajmniej miesiąc modyfikacji kart - to będzie bardzo ruchliwy i wesoły okres

Strona 1 z 34 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów