Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Awatar Baltazaaar
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Pytania początkującego

Witam,

niedawno zacząłem przygodę z HS. Ogarnąłem podstawowe questy, powbijałem 10 lvle bohaterów. Uzbierałem 700 złota i zastanawiam się co dalej. Niestety wszelkie poradniki wydają się być mocno nieaktualne.
    Rozpocząłem przygodę z Tronem Mrozu, ale po prologu pierwszy boss już jest dla mnie za mocny. Możliwe, że jak pokombinuję z podstawowym deckiem jeszcze to uda mi się go pokonać. Raczej nie planuję wkładać pieniędzy w tę grę więc walczę tym co mam. Zastanawiam się czy złoto wydać na przygodę w Karazhan czy może lepiej spróbować zgarnąć jakieś ciekawe karty na arenie?

Pozdrawiam
    Baltazaaar

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 155/6

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Areny to na pewno najlepszy sposób na zarabianie w HS'ie, ale trzeba co nieco znać się na grze, żeby wyciągać te 6-7 zwycięstw i wychodzić na +. Na pewno na początku nie będą Ci one najlepiej wychodziły, ale możesz np. pooglądać dobrych graczy arenowych na Twitchu (Hafu, Kripp, ratsmah) i uczyć się jakie karty są dobre, jak trejdować itp. W ten sposób szybko powinieneś zbudować sobie jakiś dobry aggro deck do grania na ladderze (kontrolne decki są strasznie drogie jak dla początkującego gracza, ale to chyba oczywiste). Wiadomo, że ciągłe granie aren może szybko znużyć/zniechęcić, ale na arenie początkujący może bez problemu konkurować ze starym wyjadaczem, bo każdy dostaje losowy deck, nie to co na rankedach.

Zbieranie kart dla gracza f2p jest czasochłonne, taki nasz już los, ale da się zebrać większość kart i większość grywalnych decków na rankedach, sam jestem tego przykładem.
    Jak odłożysz sobie trochę golda to możesz sobie kupić przygodę/otworzyć kilka pakietów.

Oczywiście możesz też olać areny i grać rankedy, ale bez jakiegoś przyzwoitego decku szybko się zniechęcisz, ale Twoja wola jaką drogę sobie wybierzesz.

Pewnie nie napisałem tu nic odkrywczego, ale tak po prostu jest - areny to obecnie najlepszy sposób na zdobywanie złota i kart.

Awatar Baltazaaar
    Okejki w górę/w dół

Czyli rozumiem, że moje pierwsze złoto lepiej zainwestować w arenę niż w skrzydła przygody? W takim razie przygotuję się trochę pooglądam coś i na arenę
    Dzięki za odpowiedź.

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Oczywiście, że możesz zainwestować to w przygodę, nikt Ci nie broni Moim zdaniem jednak lepiej inwestować w arenę, gdyż nie dość, że będziesz dostawał pakiety, to jeszcze możesz zarobić dużo złota i zrobić przygodę. W ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Oczywiście tak jak wspomniałem wcześniej, będziesz potrzebował tych 7 zwycięstw by się wszystko zwróciło z nawiązką. Tutaj możesz poczytać sobie o nagrodach arenowych > https://hearthstone.gamepedia.com/Arena . Arena jest o tyle fajna, że nawet przy wyniku 1-1 możesz wyjść na to samo co z normalnym kupnem pakietu w sklepie, a przy lepszych rezultatach możesz wyjść tylko na +.

P.S. Przy wyborze kart na arenie możesz posiłkować się także stroną https://www.heartharena.com/ . Sam z niej często korzystałem i mogę polecić.
    Ostatnio edytowane przez nonamer ; 19-08-17 o 12:14

Awatar Baltazaaar
    Okejki w górę/w dół

Dzięki, rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości!

Pozdro

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół

Polecam się Również pozdrawiam

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 427/42

no ja nie wiem czy polecanie aren poczatkujacemu jest dobre. nie jestem pewien czy bedziesz wychodzil na plus

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    no ja nie wiem czy polecanie aren poczatkujacemu jest dobre. nie jestem pewien czy bedziesz wychodzil na plus
    Przecież pisałem o tym. Jego decyzja co zrobi.

Poza tym, jeśli nie będzie ich grał to się nigdy nie nauczy. Każdy kiedyś zaczynał.
    Ostatnio edytowane przez nonamer ; 19-08-17 o 18:26

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Ayaram#2417
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 558/12

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Nie, Areny to teraz nie najlepszy wybór. Areny teraz są zepsute do szpiku kości i żeby na niej wyjść dobrze trzeba a) skilla b) farta przy drafcie c) farta w rng w samych grach. Areny już nie są jak kiedyś, że "raz się wytrenuje i zacznę trzaskać kasę, bo 7mki będą lekko wpadać".

I z radami na temat areny radzę uważać, bo często prosi nawet w nią nie zagrali po ostatnim dodatku i zmianach i mówią z perspektywy 2 lat wstecz

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 102/0

Jeśli chodzi o przygodę obecną to istnieją działające decki niewymagające żadnego pyłu, wyłącznie karty podstawowe a te przecież masz skoro masz 10 lvl każdym hero. Znajdziesz je tutaj - http://www.hearthpwn.com/ Przy czym oczywiście ja tylko daję linka. Jak zechcesz sam najpierw pokombinować to oczywiście tak zrób - grasz tak żeby mieć z tego frajdę No i generalnie tę stronkę polecam jeśli chodzi o newsy związane z Hearthstonem, bo na hsarena od długiego czasu niestety już się nic nie ukazuje. No i warto zagłosować tutaj (masz 1 darmową paczkę gwarantowaną) https://eu.battle.net/hearthstone/en...-your-champion

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów