Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
    Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 67/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Listopad 2017 - jak wam idzie na rankedach?

Siema,

Na razie na winstreaku 13 ranga. Winratio 100%

Po 2 miesiacach przerwy wpadlem pochwalic sie wygrana vs Pavel aka guru rng. Zoolock vs jego evolve shaman

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 150/5

Zauważyłem pewną nieprawidłowość w strumieniu danych...

" To i tak mój ostatni wpis na tym Forum."
    W życiu nie ma rzeczy niemożliwych

---
    PS: Teraz jest znowu darmowa arena może uda Ci się zmusić ja chwilowo zrobiłem 4:1, więc mam szansę na swoją ulubioną "6" w ramach grania za karę aren niczym "skazany na saronit"

Każde kolejne moje zwycięstwo sprawia że w mojej głowie pojawia się pytanie: "Ile jeszcze to będzie trwało?"
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 01-11-17 o 14:29

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 67/6

Radocha mnie ogarnela po wygranej z bylym mistrzem HSa i tu zajrzalem. Nawet ostatnio na niego glosowalem, ale odpadl po wysciu z grupy.

A na rankedach teraz dobilem do 10 rangi caly czas polujac na Thijsa, ktory wlasnie streamuje. Na poczatku msca najlatwiej trafic prosow na ladderze

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Szybko, ja to nawet nie uruchomiłem HS'a dzisiaj taki ze mnie gracz który wbija rangi

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Ayaram#2417
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 643/12

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    No i ja dochodzę do momentu, gdzie chęci mi lecą na łeb na szyje. Brakuje mi przede wszystkim trybu do pobawienia się, bo te wszystkie próby Blizza jak na razie okazywały się w praktyce niewypałami.

-Casual to potyczka tylko z nazwy - w praktyce kraina osób grindujących golda, tyle się rózni od standardu, że bardziej cenione są szybsze decki i, że ludzie szybciej poddają gry i tyle, w praktyce jeszcze mniej różnorodne i słabsze od standardu pod względem funu z rozgrywki.
    -Brawle - hehe, no tego... raz na 3 miechy trafi się coś naprawdę fajnego, gdzie śmiesznie jest pograć parę dni.
    -Wild - kraina gdzie możesz spotkać 20x priesta pod rząd
    -Areny - no tu już lepiej, chociaż coraz mniej zbalansowana i słabo się zgrywa ze zbieraniem kasy na dodatek.

W praktyce - bida. Nie jestem pewien tylko, czy winić powinienem blizza, czy graczy...

Awatar Zormar Rivaks
    BattleTag
    ZormarRivaks#2937
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 233/3

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Ayaram Zobacz posta
    No i ja dochodzę do momentu, gdzie chęci mi lecą na łeb na szyje. Brakuje mi przede wszystkim trybu do pobawienia się, bo te wszystkie próby Blizza jak na razie okazywały się w praktyce niewypałami.

-Casual to potyczka tylko z nazwy - w praktyce kraina osób grindujących golda, tyle się rózni od standardu, że bardziej cenione są szybsze decki i, że ludzie szybciej poddają gry i tyle, w praktyce jeszcze mniej różnorodne i słabsze od standardu pod względem funu z rozgrywki.
    -Brawle - hehe, no tego... raz na 3 miechy trafi się coś naprawdę fajnego, gdzie śmiesznie jest pograć parę dni.
    -Wild - kraina gdzie możesz spotkać 20x priesta pod rząd
    -Areny - no tu już lepiej, chociaż coraz mniej zbalansowana i słabo się zgrywa ze zbieraniem kasy na dodatek.

W praktyce - bida. Nie jestem pewien tylko, czy winić powinienem blizza, czy graczy...
    Proponuję winić obie strony.
    Nick w PTCGO: MrZormar.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Mi to się marzy kiedyś zrobienie takiego trybu gdzie grałyby tylko powiedzmy same karty klasyczne. Ot bez rankingu, po prostu rozgrywka czysto do zabawy. Chciałbym też żeby tryb rankingowy przeszedł jakąś zmianę, bo w obecnym kształcie sprawia że wbicie 15 rangi to max na co mi się chce tracić czas. Ogólnie winą są obie strony, aczkolwiek gracze grają tym co jest najlepsze (kapłan) jak nagle potężny okaże się paladyn, druid, łowca to wszyscy na niego polecą. Jak druid był mocarzem, to ponad 50% ludzi na drabinie grało nim.

Casual - tutaj raczej kiedyś lubiłem pykać sobie dla zabawy meme deckami, ale obecnie nie widzę różnicy między tym trybem, a rankingiem. Więc wolę farmić złote portrety.
    Bójki - Robię zazwyczaj pakiet i zapominam o ich istnieniu. Fajne bójki są raz na sto lat więc i tak nikt ich nie pamięta.
    Wild - Nadal lubię ten tryb, ale to jak kapłan wszystko tam spierdolił jeżeli chodzi o "balans" jest nudne. Że ludziom nie znudzą się te mirrory kapłan vs kapłan i granie dwadzieścia godzin jednego meczu.
    Areny - Dodali tą dwuklasowość i co z tego? Mi średnio się to podoba. Dochodzę do wniosku że zrobienie "standardu" z areny było błędem. Chociaż najpierw myślałem że to dobry pomysł... sam już nie wiem

Reasumując: zamiast być lepiej, jest coraz gorzej : P

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

Wróciłem do zabawy w HSa po sporej przerwie i zabrałem się za rankedy. Póki co 13 ranga i nie narzekam, jakaś tam różnorodność napotykana (co najmniej 2 archetypy na klasę spotykane), nawet nie tak dużo aggro, czasem jakiś pirat czy inny fejs się trafia ale po tym co było kiedyś nie mogę narzekać. Przespałem ostatni dodatek, więc odnajduję fun w wypróbowywaniu death knightowych bohaterów. Po Garroshu, Valeerze i Thrallu przyszedł czas na Malfuriona i tu najlepsze rezultaty póki co.
    Ostatnio edytowane przez Ryjek ; 06-11-17 o 01:22

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 232/4

Ja po luźniejszym potraktowaniu października, wróciłem do częstszej gry. Naprzemiennie gram albo szybkim token paladynem na shieldach i buffach albo Quest-Reno-Priestem, którego złożyłem na początku dodatku i który bez większych zmian trwa sobie przyjemnie. Póki co 13-ta ranga, ale przewaga jest na tyle duża, ze w tydzień powinienem zamknąć temat piątej rangi. Z jednej strony Widmo kontruje jade druida (który w ogóle wydaje mi się ciut wolniejszy niż był przez co można go nawet zwykłą presją zjechać), a sam deck jest bardzo dobrą odpowiedzią na zwykłego reno-priesta. Przeciwnicy wrzucają DK, robią spam, zbijają te 10-15 hp, leci Amara i właściwie kończy grę bo drugi raz nie są w stanie się tak wypstrykać. Właściwie tylko wersja z Velenem, która przy wejściu DK jest w stanie zadać jakieś ponad 20 hp nas boli, ale to jeszcze muszą karty siąść. No i oczywiście spóźniona Amara boli, ale na to się już nic nie poradzi

Cieszy mnie obecnie meta i gra się przyjemnie, ostatnio widze więcej trollolocków ze szczurami i gnomferatu, które rozwalają całe win condition (typu kozakus i raza na stół bez efektu, a DK spalony), ale prócz tego ze wszystkim można pograć.

Awatar Ryjek
    BattleTag
    Ryjek#2443
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 451/1

Zacząłem się bawić DK Hunterem z Questem i DK Warlockiem na demonach i smokach, a także DK Warriorem i Magiem na Yoggu i choć spadłem ze 3 rangi to znacznie większa przyjemność z gry została zaobserwowana. O ile wcześniej nie spotykałem tak dużo aggro tak teraz warrior i łotr na piratach, token druid, evolve shaman to najczęstsze co widuję. Jade druid wyparty przez highlanderowego ze smokami (a także Marinem, którym ludzie się bawią), sporo quest magów i oczywiście DK Priestów ba Razie. Wyczekuję nowego dodatku by jak zawsze pograć intensywnie w tym najprzyjemniejszym w HSie momencie tuż po premierze nowego contentu bez meta decków.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów