Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
    Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 68/10

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Styczen 2018 - Jak Wam idzie na rankedach?

Witajcie w Nowym Roku!

Zanotowalem dzis pierwszy sukces. Jak jak w zeszlym mirsiacu udalo mi sie pokonac mistrza swiata Pavla, tym razem w ciekawym mirrorze Warlokow wpadl skalp szwedzkiewgo pro Orange

A ranga na razie 14.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 160/11

Co będę robić w Nowym Roku? Dokończę pracę nad ozłoceniem kapłana, czarnoksiężnika i łotra ale...

Chwilowo fajnie bawię się tym:

### Token Druid
    # Klasa: Druid
    # Format: Dzicz
    #
    # 1x (1) Kaprawe Oczko
    # 2x (1) Korsarz Krwawych Żagli
    # 1x (1) Sir Płetwin Mrrgglton
    # 2x (1) Świetlik
    # 2x (1) Zaklęty kruk
    # 2x (1) Znak Lotosu
    # 2x (1) Żywe korzenie
    # 2x (2) Druidka roju
    # 2x (2) Moc dziczy
    # 2x (2) Szalony alchemik
    # 2x (2) Upiorny pajęczak
    # 2x (2) Znak Y'Shaarja
    # 2x (3) Dziki ryk
    # 2x (3) Władca podziemi
    # 2x (4) Jan
    # 2x (5) Żywa mana
    #
    AAEBAZICAoQXkbwCDvcD5gWhBuUH9Q2OEOgVwasCtrMCzbsChs EC68ICm80CkdACAA==
    #
    # Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone
    ---
    Szybka talia do farmienia złota i wbijania rang na te trudne czasy. Myślę czy nie dodać tutaj jeszcze Leeroya za jednego Jana, pewnego robaka nie rozważam bo i tak mam tyle mocy na łapie że on by mi jedynie zawadzał.

PS: Poleci ktoś jeszcze jakieś fajne aggro do grania w dziczy? Od razu piszę że szamana też mam
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 01-01-18 o 18:52

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,163/5

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Nie gram Wilda, ale gracz o trochę ironicznie brzmiącym w takim przypadku pseudonimie "Control" wbił w zeszłym sezonie top 100 Standard Aggro Palkiem i top 1 Wilda tym samym deckiem z użyciem kilku kart z wilda.

http://www.hearthstonetopdecks.com/d...lds-catacombs/
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

A dziękuję, możliwe że jutro przetestuję tego paladyna, swoją drogą nie grałem nim od 3 miesięcy, ba nawet nie mam ani jednej listy z Arthasem

Czas to nadrobić. W międzyczasie ulepiłem takiego cubelocka do standardu:

### Cubelock
    # Klasa: Czarnoksiężnik
    # Format: Standard
    # Rok Mamuta
    #
    # 2x (1) Kobold bibliotekarz
    # 2x (1) Mroczny pakt
    # 2x (1) Pani Mikstur
    # 2x (1) Śmiertelny wir
    # 1x (2) Mag krwi Thalnos
    # 2x (2) Zbezczeszczenie
    # 2x (4) Ametystowy odłamek mocy
    # 1x (4) Łamacz zaklęć
    # 2x (4) Piekielny ogień
    # 2x (5) Beztwarzowy manipulator
    # 1x (5) Czaszka Man'ari
    # 2x (5) Strażnik Zagłady
    # 2x (5) Żarłoczny sześcian
    # 1x (6) Rin, Pierwsza Służebnica
    # 1x (6) Wyssanie duszy
    # 1x (8) Wypaczona Otchłań
    # 2x (9) Pan Pustki
    # 1x (10) Gul'dan, Grabieżca Krwi
    # 1x (10) N'Zoth, Skaziciel
    #
    AAECAf0GCO0F8gXbBswI4KwCl9MC2OcC2+kCC5ME9wS2B8QI3s QC58sC8tAC+NACiNICi+EC6OcCAA==
    #

Nawet poskładałem po ciekawym boju highlandera, aż sam w to nie wierzę. Miałem tak mega ciężki mecz że to się nadaje do jakiś comebacków

Pierwsza talia od bardzo dawna, która sprawiła że wyszedłem ze swojej piwnicy i zacząłem grać w trybie gdzie siedzą sami profesjonaliści

https://hsreplay.net/replay/eWHsuS4hvQizkwQx8DeWWA

Swoją drogą to typek tak napchał się techami że nie wiem czy moja mama nie dodaje mniej farszu do pierogów na Boże Narodzenie ^^
    ---
    Pyłu mam jeszcze z 3k, więc jestem w stanie dokonać kilku uzupełnień/ulepszeń, aczkolwiek w chwili obecnej mam 7:1 dobiłem się nawet do 16 rangi, ale potem wróciłem do 19, bo złe moce podkusiły mnie wziąć tempo rogala którym dzisiaj kompletnie mi nie szło(Keleseth wypiął się na mnie bo nie widziałem go w ostatnich czterech grach, ani razu). Ten tempo rogal ogólnie jest lekko przeceniany. Aż dziwi mnie że ma 55% winratio na "hsreplay" w decktrackerze.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 01-01-18 o 23:11

Awatar Karki
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1/0

Nie odczuwasz braku "opętanych sługusów"? Nie będę tu się wymądrzał bo rozegrałem tym deckiem dopiero 30 pojedynków ale wydaje mi się, że sama czaszka jako wyciągarka demonów może nie wystarczyć. No i często ściągają na siebie wyciszenie zamiast np na "pana pustki". Gram trochę innym buildem i ogólnie jestem mega zadowolony, deck nie jest prostacki, trzeba trochę pomyśleć i rozsądnie gospodarować zasobami, zwłaszcza, że nie gram ani "wyssania duszy" ani "otchłani".
    Highlander niby powinien być faworytem w tym match-upie ale na spotkanych do tej pory (6 sztuk) żaden nie dał rady, zdecydowanie gorzej idzie z big spell priestem, wydaje mi się, że właśnie z uwagi na brak ciężkich removali.
    Ostatnio edytowane przez Karki ; 03-01-18 o 18:46

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 181/6

5 ranga wbita Razakus Priestem, staty 57-33. W tamtym miesiącu go sobie złożyłem i bardzo fajnie mi się gra. Co prawda gra nim polega na dobraniu dwóch kart, ale trzeba dużo kombinować z ręką i rozważnie rzucać karty, bo czasami brakuje dmg do OTK. To wcale nie jest taki prosty deck do grania jakby się mogło wydawać, choć sam jeszcze niedawno go bardzo hejtowałem.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

15 wbita, mój cel minimum osiągnięty. Token druid nie dawał rady, więc wziąłem Big Priesta i praktycznie bez boleśnie poszedłem do góry (:

Ps:

@Karki
    Wrócę z pracy to odpowiem Ci na post, bo dopiero teraz zauważyłem.

Edit:
    Więc tak - próbowałem testować pewne rozwiązania, początek sezonu, to niskie rangi, a co za tym idzie mniej spiny - przynajmniej u mnie. Inna sprawa to taka czy nie lepiej iść w wersję "Kontrolną" niż "Cube". Widzę ogólnie że ta talia wymaga dopracowania ale daje się wygrać z kapłanem, oczywiście przy odrobinie szczęścia i dużym skupieniu, aczkolwiek i tak to on jest faworytem. Pewnie zmodyfikuję tą talię, a także zrobię drugi wariant bez chomikowania kart do tej kombinacji z szarżami która też nie zawsze się udaje. Wiadomo zaś że nikt nie chce zagrywać doomguarda i tracić dwie karty przeciwko dużym problemom typu ksiądz.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 05-01-18 o 19:40

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,163/5

W środę na streamie grałem własnym token druidem na Teacherce, z Onyxią, Cenariusem i Illidanem i wyciągnąłem statystyki 8-2 i gładki awans na 11 rangę, jak ktoś ciekawy decku i gry nim to poniżej VOD z tego streamu (#Sellout)

https://www.twitch.tv/videos/215042968

A dziś za to pograłem sobie własnym EZ BIG EZ SHAMAN EZ z takimi oto efektami :

PS: Każda Aya na screenie ma rzucone Ancestral Spirit
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar ruffi33
    BattleTag
    ruffi33#2825
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 58/1

Ja zrobiłem w końcu Cube Warlocka, choć nie mam drugiego sługusa to jak na razie z 19 rangi do 15 z wynikiem 7-0. Trzy wygrane z Kapłanami dwona bigspellamia i jednym dragonem, trzema hunterami i magiem. Można tym deckiem różne kombinacje robić w zależności od sytuacji. Zobaczymy jak dalej bedzie szło.

Awatar Maniuszka
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 50/0

Ja tego Cubelocka Thief Priestem to sobie zjadam na podwieczorek oczywiscie grając na dziczy bo tam mam sylwane i pogrzebanie. Większość kart ukradzionych jest po prostu przydatna :P

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów