Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Strzałka Hall of Fame 2018

Jakko ze ostatnio malo sie dzieje na forum, stwierdzilem ze sprobuje was rozruszac dyskusja o nadchodzacych zmianach w hol of fejm. Zdaje sie ze jak na razie mamy dwoch pewnych kandydatow: Ice Block i Wild Growth. Jak sie wam wydaje, na czym Ben polozy jeszcze swoje lapki? Kandydatow kilku by sie znalazlo:

* Leeroy - bo szarza jest be
    * Aukcjoner - bo przy dobrze przygotowanej talii przeciwnik na male szanse na reakcje

Swoja droga, zauwazyliscie, ze po usunieciu ze standardu Sylwany i Ragnarosa zadna z legend nie awansowala do statusu "auto include"?

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

no, ale corridor jest popularniejszy od takiego Ragnarosa.

Ja bym się z chęcią pozbył się Antosia. Jest jak dla mnie zbyt długo w grze jak na tak specyficzną kartę.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół

Creeper nie jest karta podstawowa,wiec pewnie tylko go znerfuja.
    Nie wydaje mi sie, zeby Antoni mial nas opuscic, a to z tego wzgledu, ze musieliby zamiast niego zaproponowac inna podstawowa legende klasowa.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Wydaje mi się że do HoF powinien polecieć także żmij many, to taki kolejny trogg swoją drogą. Ice Block? W sumie ale nie jestem do tego mega przekonany - zachowam w stosunku do tej karty neutralność - mag to nie jest klasa nad którą szczególnie będę się głowić. Doomguard - możliwe że trafi go nerf lub HoF, wolałbym już coś takiego jak nerfienie kart pod archetyp cubelocka. Do paladyna "boska łaska" - wyjątkowo toksyczna i paskudna karta swoją drogą.

No i pewien robal za 7 many - przebił swoją powszechnością nawet Lazurowego Smokowca.
    A co tam trafi? Skoro Blizzard robi nerf dla hexa który jest jeszcze bardziej martwą kartą niż klasa szamana to możemy spodziewać się jak zwykle jakiś niespodzianek

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół

Doomguard jest tez wysoko na gieldzie, ale o boskiej lasce w sumie cicho.
    A robala to faktycznie wszedzie widac - ostatnio nawet klaplani mi go wystawali...

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Logika Blizzarda - usuwamy Ragnarosa i Sylwanę, ponieważ każdy te karty wrzuca do wszystkiego - stwórzmy zaś inną kartę która jeszcze bardziej będzie wszędzie wpychana. Nic z tym nie róbmy, może nikt się tego nie dopatrzy

Z innych kart widzę też nerf dla gorliwej kapłanki - zmniejszenie jej hp o -1. Nerf dla wyciszenia - podniesienia kosztu many tej karcie o +2 - ewentualnie HoF. U łowcy widzę też osłabienie takiej karty jak hiena - tak czuję że ona kiedyś wymknie się spod kontroli ; )

Uczennica czarodzieja, też mogłaby mieć troszkę niższe statystyki typu atak o -1 lub zwiększony koszt many.

Z legend które mogą lub są rozpatrywane wydaje mi się że Thalnos i Alex. Klasowych legend typu Antonidas nikt nie ruszy - są one klasowe z zestawu klasycznego. Jak ktoś boi się exodii to po wypadnięciu Ice Blocka talie takie jak ona lub Freeze kończą praktycznie w standardzie swój byt.

Osobiście nie lubię spekulować na temat nerfów, to tylko moja luźna opinia ale...

Chociaż ja już wolę żeby te karty były sobie w HoF, jakby Blizzard miał je uczynić niegrywalnym gównem.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 29-01-18 o 17:54

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Karoleusz Zobacz posta
    Logika Blizzarda - usuwamy Ragnarosa i Sylwanę, ponieważ każdy te karty wrzuca do wszystkiego - stwórzmy zaś inną kartę która jeszcze bardziej będzie wszędzie wpychana. Nic z tym nie róbmy, może nikt się tego nie dopatrzy
    No i widzisz - juz nie bedzie.

Awatar Xyhoo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 230/8

1. Ice Block. Myślę, że pewniaczek. Już nie będzie 3-4 tur z rzędu praktycznie za darmo.
    2. Wild Growth. Ma szansę. Ramp karty nie powinny być autoinclude do każdego druida. Ten gostek 3/1 jest bardziej fair
    3. Gadgetzan Auctioneer. Mam mieszane uczucia. Jednak przyda się odświeżyć trochę metę, ale to mimo wszystko dość ciekawa karta
    4. Doomguard. Na to wskazuje brak nerfa dla Cubelocka. Szarża jest mocno problematyczna. Zwłaszcza, że teraz jest sporo narzędzi do wyciągania go bez drawback
    5. Mana Wyrm. Bo snowballująca się jedynka to syf
    6. Leeroy. Znowu szarża
    7. Backstab. Bo pieprzyć rogala

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

Yyy szarze musza byc w tej grze tak samo jak prowokacje. Trzeba by zmienic kruszora garosza itp... bez sensu. JA i tak bym chcial wiecej szarzy pzdr

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

No to Kruszor leci do HoF jak nic!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów