Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 123
    Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Dopiero dzisiaj rozpocząłem sezon, jak na razie to testuję Malygos Druida, pod kątem przyszłych nerfów i muszę przyznać że jest to doprawdy ciekawa talia. Świetnie się przy niej bawię. Pewnie nie robiłbym Aviany gdyby nie wypadł mi Ixlid i ogólnie nie myślałbym o graniu tą talią. Od siebie dorzuciłem Alex (zdarza się że na koniec potrafi zabraknąć kilku dmg, a tak to nie ma już wątpliwości) i gram na jednym UI, bo często tak jest że dwie sztuki zalegają, a dobierania kart mam i tak pod dostatkiem. Chwilowo ogarniam co i jak, gra się tym wbrew pozorom dość trudno, lecz końcowy efekt rekompensuje wszystko : )

### Malygos Druid
    # Class: Druid
    # Format: Wild
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (0) Moonfire
    # 2x (1) Living Roots
    # 2x (2) Wild Growth
    # 2x (2) Wrath
    # 2x (3) Greedy Sprite
    # 2x (4) Branching Paths
    # 2x (4) Ironwood Golem
    # 2x (4) Oaken Summons
    # 2x (4) Swipe
    # 1x (5) Faceless Manipulator
    # 1x (5) Ixlid, Fungal Lord
    # 2x (5) Nourish
    # 2x (6) Spreading Plague
    # 1x (7) Malfurion the Pestilent
    # 1x (9) Alexstrasza
    # 1x (9) Aviana
    # 1x (9) Malygos
    # 1x (10) Kun the Forgotten King
    # 1x (10) Ultimate Infestation
    #
    AAEBAZICCLQDkwTFBOwV4LsCh84CmdMCo+YCC0Bf0wPEBuQI6B WgzQKU0gKe0gKE5gL55gIA
    #

starcie z cubelockiem:

https://hsreplay.net/replay/xmCcgzgTUShtayGyyZr4Qh

Ciekaw jestem jak bardzo meta się zmieni po nerfach Razy i Oczka, a także Czerwa. Chociaż w dziczy Highlander pewnie pogra ale już nie będzie to taka kosa.

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 77/12

Widze znalazl sie pyl na Kuna Thijs mowil, ze gra sie dwa UI dlatego, ze jest to tak potezna karta, ze zwiekszamy szanse dobrania jednej z decku. Bez niej bywa ciezko.

Ja na razie czekam na nerfy. W K&C mam juz natluczone prawie 2k gier i od ~10 dni czuje zmeczenie materialu. Zgodnie z planem dniowki pykam Murlocs Palkiem, ale to nudna na maxa smorc fiesta. Poza tym przeszedlem Podziemia (polecam kazdemu) i Combo Lyra stawiam pierwsze kroki w dziczy. Historyczka czasem dobiera dobrze combiacego sie Smoka 3/5 z +1/+1za kazdy czar rzucony na niego. Nobla temu kto zapanowalby nad balansem w dziczy Wg mnie nowa meta po nerfach bedzie po prostu inna. Cubelockiem duzo gralem na poczatku grudnia i wcale go nie widze jako zwyciezcy. Nadal bedzie tier1, ale nie opanuje laddera. Zrobi sie miejsce na inne mocne wolne decki i zobaczymy co dalej.

Awatar Setak
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 6/42

-2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Znawca w huk.
    Polać mu.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Tak tylko że często drugie UI zalega w tej talii. Często mam problem z rzuceniem tego co mam, ponieważ staram się szybko dobrać combo. Od wykończenia mam księżycowy ogień oraz korzenie. Pył się znalazł bo miałem go dużo. Topowe talie posiadam, a nie widzę potrzeby zbierania go na nowy dodatek. Wystarczy mi tylko gold. Jeszcze mam w planach Mill Druida ale to już po nerfach. Sama talia jest świetna do grania, a czuję że po zmianach może być częściej na ladderze. Cieszę się że patches dostaje po uszach, w dzicy aggro ma tam takie tempo że doszło już do absurdu. Ale kontrolnej mety nie przewiduję. Po prostu piraci nie będą grać w każdym aggro. Patch wejdzie w życie najprawdopodobniej 9 lutego, więc do tego czasu wytrzymałości życzę wszystkim. Tak piszę bo pojawił mi się komunikat o pracach konserwacyjnych tego dnia, więc zakładam że tak będzie.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 05-02-18 o 05:14

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

-5 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Hmmm... co trzeba mieć w głowie by naparzać 63 partie pod rząd?? I to Hajlanderem? Współczuję serdecznie panu statyście... Tak w ogóle to witajcie mali bracia!

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Cytat Zamieszczone przez serpent Zobacz posta
    Hmmm... co trzeba mieć w głowie by naparzać 63 partie pod rząd?? I to Hajlanderem? Współczuję serdecznie panu statyście... Tak w ogóle to witajcie mali bracia!
    Wybrałeś słaby sposób na powitanie w nowym miejscu

Deck jak deck. Zawsze ktoś płakał na to co było mocne w danej chwili i dalej tak jest. Jedni czerpią przyjemność z wygrywania, inni z tworzenia decków, a jeszcze inni z samego faktu zbierania kolekcji. Niech każdy gra tak jak lubi i tym czym lubi.

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

-5 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Nie chodziło o dek, a o czas i ilość gier. To jakaś masakra. I coś te czasy dziwne, bo lekko ponad 6 min na grę Hajlanderem to jakoś mało. Ciekawym, czy taki cwaniaczek, jak pan statysta tak ładnie będzie się wspinał w rankingu jak mu trakery wyłączą hehe A resztę pozdrawiam serdecznie i witam

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Wbilem legendę jakieś 30x bez trackera idź potrollowac gdzie indziej.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

4 Niedozwolone! Niedozwolone!
    trollowac i tworzyc multi konta na ledwo dychajacym forum

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Niektórzy muszą naprawdę się nudzić. Oznaka choroby psychicznej czy coś w tym stylu.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów