Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Awatar Marcin36
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Pytanie Zmiana rozdzielczości gry [android]

Cześć.
    Mały wstęp "fabularny": Kilka lat temu, gdy miałem jeszcze Samsunga galaxy SII, zgłosiłem się do beta testów mobilnej moby wiedźmina. Dostałem się do niej, zainstalowałem i niestety miałem na tę grę za słaby telefon. Znalazłem jednak sposób aby w plikach gry zmienić jej rozdzielczość na niższą. Dzięki temu udało mi się ją uruchomić.
    Przechodząc do rzeczy: chciałem to samo zrobić z HSem, ponieważ od dłuższego czasu zaczął mi chodzić strasznie ślamazarnie (Asus Zenfone 2), jednak nie potrafię odtworzyć tego co zrobiłem z tą mobą wiedźmina.
    Czy ktoś z Was potrafiłby powiedzieć w jaki sposób dostać się do plików gry i który plik edytować, aby zmienić rozdziałkę?
    Od razu napiszę też, że apki zmieniające rozdzielczość nie działają, ponieważ według nich nie mam roota. Choć zdaje mi się, że przy reinstalce androida kolega mi go robił.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 474/50

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    a najzwyczejniejszy re-install? choc specem nie jestem to patrzac na specyfikacje techniczna tego asusa to hs powinien poprawnie chodzic

Awatar Marcin36
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/1

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    @jameshetfield jeżeli piszesz o przeinstalowaniu hsa, to próbowałem już tego. A jeżeli masz na myśli system, to od roku się za to zabieram :P

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów