Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
    Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 194/7

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez ucel Zobacz posta
    Na heartpwn sie meldowali ludzie, którzy zaczynali z pierwsza ranga i 5 gwiazdkami . Jedna wygrana i jest legenda...
    Ja do tego grona należę z tą różnicą, że potrzebowałem 3 gier, bo w pierwszym pojedynku dostałem DC. I tak oto zdobyłem najszybszą i najłatwiejszą legendę ever. Dzięki Blizzard

Nawet skrzynki za sezon jeszcze nie mam, a legenda już jest

Ostatnio edytowane przez nonamer ; 02-03-18 o 22:35

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

To po prostu nowy feature od Blizzarda, od teraz przy kazdym resecie ranga będzie losowana, bo w grze było za mało RNG
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Teraz jeszcze niech Blizzard zrobi coś podobnego na Arenie gdzie po wygraniu/przegraniu jednej gry albo dostajemy 12:0, bądź kończymy 0:3 i otrzymujemy nagrodę jak za dwunastkę i przy dwunastce, jak przy trzech przegranych

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

No dobra. 10 wbita, tak szybko mie sie jeszcze nie zdarzylo, chociaz pewnie najwiekszy wplyw mialo to, ze zaczynalem z 12 . Na goraco powiem jedno: jest trudniej przebic sie wyzej. Srednio wyobrazam sobie w tej chwili przebijanie sie przez 16 range, wiedzac, ze musze wygrac piec razy zeby wbic 15. Przy 11 bylo luzniej, chociaz bardziej bylo to pelzanie niz wesoly winstreak. Najwiecej warlokow w obu wersjach kontrolnych, potem kaplani w wersji combo dragon, chociaz nawet jeden otk sie trafil i przemodelowal mnie elementalem 28/28.
    W ilosciach sladowych paladyn i lowca, co jest troche dziwne w moim kontekscie wbijania 10 januszem.
    Wszystko wskazuje, ze zdazam w strone mojej drugiej hs-owej piatki .

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Będąc pochłonięty zabawą w dzikiej bójce, arenie, praktycznie nie grałem rankedów jeszcze. Jak to ogólnie waszym zdaniem teraz wygląda? Jest jakaś poprawa w doborze przeciwników, samej grze itd? Jestem ciekaw bo nie ukrywam że kilku moich mniej "doświadczonych" znajomych właśnie z powodu ścisku na tych niskich rangach i napływu koksów, zdecydowało się na porzucenie gry.

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Cytat Zamieszczone przez ucel
    No dobra. 10 wbita, tak szybko mie sie jeszcze nie zdarzylo, chociaz pewnie najwiekszy wplyw mialo to, ze zaczynalem z 12 . Na goraco powiem jedno: jest trudniej przebic sie wyzej. Srednio wyobrazam sobie w tej chwili przebijanie sie przez 16 range, wiedzac, ze musze wygrac piec razy zeby wbic 15
    Nie wiem jak na standardzie, pewnie trochę gorzej, ale w tym sezonie sobie poszedłem na wilda i jest o nieeebo łatwiej i szybciej niż wcześniej. Wcześniej to praktycznie nie czułem różnicy pomiędzy 15tą rangą a taką 5tą, a teraz to jednak zdecydowanie widać. Dużo mniej "meta decków", dużo więcej ludzi popełniających głupie błędy i łatwiej o dobre WR i streaki.
    Ostatnio edytowane przez Ayaram ; 06-03-18 o 07:31

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

Na Standardzie jest top 4 deckow ( kolejnosc przypadkowa): 1. control guldan z kostkami 2. paladyn na rekrutach 3. secret mag 4. smoczy paladyn. przebija sie czasami druid... ale go rzadko widze, Łotra praktycznie wcale nie widuje w marcu , Łowca potrafi zaskoczyc i to chyba tyle na chwile obecna. pzdr

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez SimonMU Zobacz posta
    4. smoczy paladyn
    Smoczy paladyn? Albo czegoś nie wiem albo ci się pomyliło z "murloczym" paladynem

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Raczej z Combo Priestem Zdecydowanie nie można go pominąć przy wyliczance najpopularniejszych decków

Awatar nonamer
    Okejki w górę/w dół

Faktycznie, nie wziąłem pod uwagi tego, że klasy mógł pomylić

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów