Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
    Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Hazriel ja gram podobnym obecnie 4 ranga i 4 gwiazdk izobaczymy czy zdarze cos wiecej ugrac. Gram tylko bez Ooze i Rin ,a z bronia pzdr

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

Cytat Zamieszczone przez Hazriel Zobacz posta
    Jak tam w ogóle wasze przemyślenia co do nowego systemu ladderowego? Jak dla mnie ogólnie jest spoko, ale nie widzę wielkich zmian na plus. Legenda jest teraz praktycznie za darmo dla każdego kto wcześniej kręcił się w okolicach 5 rangi. Mniej więcej w połowie miesiąca każdy komu zależy siedzi już w legendzie, bo na rangach 5-1 dzieją się takie cuda, że ciężko mecz przegrać Ma to jakieś plusy, bo w tym wszystkim chodziło właśnie o to żeby ci najlepsi nie musieli tyle grindować, ale przez to zmarginalizowano jeszcze bardziej osiągnięcie tej najwyższej rangi. Mogli chociaż nowy rewers dać

A ja w tym miesiącu dobiłem legendę bardzo pózno bo ta meta mnie strasznie znudziła. Nie będę wrzucał kodu bo niczym odkrywczym nie grałem - Control Warlock z Gnomeferatu, Rin, Ooze, Geistem i Spellbreakerem. Reszta to standard. Polecam bardzo mocno, free winy na paladynów, 50/50 na priesta, lekko pozytywny matchup na każdego huntera i negatywny na aggro maga.
    Nie myślałem nigdy, że to napiszę, ale gram bardzo zbliżoną talią, co Czerwony Aktor... Gram 1 Gnomferatu, 1 Dirty Szczura, 1 Stonehill, reszta chyba bez zmian. Niestety w miesiącu rozgrywam tyle gier, co Aktor dziennie stąd kwitnę koło 3 rangi... Ale talię polecam i ogólnie z podsumowaniem się zgodzę.

GRATULACJE dla Arkady Fiedlera za zdobycie 60 poziomu ostatnią postacią! Jesteś WIELKI CHOPIE !!!
    Ostatnio edytowane przez serpent ; 28-03-18 o 09:04

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 77/12

W tym miesiacu 100% winrate Mill Rogue, dla odmiany wersja z coinami zamiast backstabow. A na powaznie wygralem 3 z 3 gier i na winstreaku awansowalem z 8 na 7 range. Wiecej w tym miesiacu nie planuje grac.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Znalazłem film w którym zostało wyjaśnione dlaczego hex dostał nerfa:

Jakby nie patrzeć, kontra na cubelocka który chciał zagrać 3/9 (:

Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 30-03-18 o 15:31

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów