Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 387
    Awatar Deadmack
    BattleTag
    Deadmack#2191
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 16/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Xyhoo Zobacz posta
    No czyli ma parzysty koszt, a efekt Baku działa jak są karty o koszcie nieparzystym. Czego nie rozumiesz?
    Dobra mój błąd, za szybko przeczytane, zrozumiałem, że jeśli nie posiada kart o nieparzystym koszcie.

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

Moje pierwsze wrażenie jest takie:

Bardzo podoba mi sie pomysł tych legend dających bonus na starcie gry, chociaż Greymane raczej niegrywalny, a Baku musi poczekać na resztę kart bo na tę chwilę też chyba ciężko pod niego deck zrobić.

Bardzo NIE podoba mi się pomysł keyworda Echo. To jest potencjalnie mega op dla aggro decków, bo jeżeli powstaną dobre aggro karty z tym keywordem to aggro będzie mogło o wiele lepiej zarządzać kosztem many i ilością kart na ręce, a to ogromny buff. Może się mylę, może nie będzie aggro kart z Echo, ale ogólnie nie podoba mi się ten pomysł.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Cytat Zamieszczone przez Hazriel
    Bardzo NIE podoba mi się pomysł keyworda Echo. To jest potencjalnie mega op dla aggro decków, bo jeżeli powstaną dobre aggro karty z tym keywordem to aggro będzie mogło o wiele lepiej zarządzać kosztem many i ilością kart na ręce, a to ogromny buff. Może się mylę, może nie będzie aggro kart z Echo, ale ogólnie nie podoba mi się ten pomysł.
    No ja właśnie jestem zdania, że takich aggresywnych kart do spamowania z echo nie będzie, z tego powodu, że już teraz taki palek ma od zarąbania sposobów na łatwe odbudowanie stołu, więc raczej muszą być mocnooo ostrożni z tym.

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

Cytat Zamieszczone przez Ayaram Zobacz posta
    No ja właśnie jestem zdania, że takich aggresywnych kart do spamowania z echo nie będzie, z tego powodu, że już teraz taki palek ma od zarąbania sposobów na łatwe odbudowanie stołu, więc raczej muszą być mocnooo ostrożni z tym.
    Oby tak było, bo już się tego boję

A tak poza tym, to ciekawy jestem przede wszystkim co dostanie Warrior, bo to on jest głównym targetem dla ulepszonego hero power. W tej chwili trudno zrobić mu deck z kart o nieparzystym koszcie, ale jak na szybko przejrzałem wszystkie karty to wcale nie traci aż tak dużo, żeby nie dało się tego zastąpić. Mając od początku ulepszone hero power można trochę olać early game więc strata takich kart jak Armorsmith czy ten nowy dający armor kobold nie będzie bardzo boleć. Odpada Execute, ale mamy Shield Slama który będzie zdecydowanie bardziej skuteczny niż jest teraz. Boli brak Dead Man's Hand, ale to akurat może być zdrowe dla mety, bo tier 1 Control Warrior z nieskończonymi kartami to nic fajnego.

Jestem prawie przekonany, że będzie to grywalne i tak jak ogólnie nowy dodatek mnie nie jara, tak powrót Control Warrior może sprawić, że znowu zacznę więcej grać
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

dwie legendarki na klase ale ta karta szamana bedzie jedyna karta bohatera w dodatku

jak rozumiem dlaczego charged devilsaur nie dostanie rusha tak nie rozumiem dlaczego unstable evolution nie dostanie echo, ktos wyjasni?
    ma byc tez update DK rexxara, ktos wie oco chodzi?

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    dwie legendarki na klase ale ta karta szamana bedzie jedyna karta bohatera w dodatku

jak rozumiem dlaczego charged devilsaur nie dostanie rusha tak nie rozumiem dlaczego unstable evolution nie dostanie echo, ktos wyjasni?
    ma byc tez update DK rexxara, ktos wie oco chodzi?
    Obecnie w DK Hantera nie ma bestii z koboldów. Naprawiają to już i naprawiają...

Awatar WiLdEcaRd
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 325/36

Wiedźmiński Las nie pasowało to dojeba..i Wiedzmi no i te 20 pakietów więcej ....
    A dodatek będzie jak każdy,1-3 top decki,200 must have epicków blizz plz takim podekscytowany ze nie wiem czy zasne
    Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

To też sobie pokomentuje z nudów:

Azalina - wolna karta do szybkich decków, więc raczej się nie sprawdzi i raczej nie chciałbym, by się sprawdziła. Mamy boską łaskę, mamy alunetha, starczy nam w mecie kart zachęcających do wypstrykiwania się z kart. Gorzej, że to nie Togwaggle i o funowe zagrania też z nią raczej ciężko.

Baku - Buff quest huntera, nerf plz. A tak poważnie to zobaczymy. Dostajemy 2 legendy z hero power więc nie chcę mi się wierzyć, by innych kart związanych z hero power nie dali. Efekt dotkliwy, a i w dobie hero power Death Knightów to już te wzmocnione hero power, nawet od 1wszej tury nie robią takiego wrażenia. Największy potencjał widzę tu na palku, szczególnie na wildzie, który ma najwięcej synergii ze swoim hero power. Wystarczy popatrzeć na obecnego Dude Paladina ile potrafią problemów zrobić te 1/1. Gorzej, że opada nam chociażby buffujący dinuś do nich... Ciężko powiedzieć, zależy od innych kart z dodatku z synergią hero power.

Genn - Wszyscy skreślili od razu Karta na 1wszy rzut oka zwyczajnie głupia. Mamy taniej hero power, ale mamy słabszy deck, i deck w którym trudniej optymalnie wykorzystać manę. Brzmi no... nie najlepiej. Do końca bym jej jednak nie skreślał, bo zawsze może wrócić karta w stylu:

Do tego parę kart z chorą synergią z HP i jakiś ciekawy deczek może się na tym pojawić, może jakiś plan jest za tym panem ze strony Blizza.

Phantom Militia - no wygląda na to, że te Echo karty będą balanced i za umiejętność Echo będzie się jednak trochę płacić w statach. Karta niby spoko, ale chyba nie zagości. W większości wypadków chyba wolej bym grał 2x 2/3 taunt za 4 many. Ale na arenie te Echo karty mogą być całkiem ciekawe.

Militia Commander - Karta stworzona do Aren i do value tradowania i chyba to tyle.

Pumpkin Peasant - Szkoda że umiejka też mu się na bardziej ofensywną nie zmienia przy 4/2. Pomysł całkiem spoko, płacimy trochę za uniwersalność. Problem tylko taki, że daleko do kart Druida gdzie wybieramy faktycznie między dwoma dobrymi opcjami.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Chwilowo żadna z kart jakoś nie przykuła mojej uwagi. Jedynie Genn, ale też właściwie raczej w charakterze ciekawostki przyrodniczej. Jednakże to jest fajny pomysł tak samo z Baku. Tylko obawiam się że te karty mogą być niegrywalne. Ogólnie wstrzymałbym się jednak z ocenami typu - świetne/słabe do momentu aż karty wpadną w nasze łapska. Wiecie może o co chodzi z kartą bohaterską szamana? Gdzieś czytałem że to ma być jedyny portret, w innych miejscach zaś że mają pojawić się kolejne, coś na kształt DK.

Co do kart działających od samego początku...
    Jak dobrze że Wujek Ben nie wpadł na to by zrobić coś takiego Kelesethowi.

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 112/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Karoleusz Zobacz posta
    Wiecie może o co chodzi z kartą bohaterską szamana? Gdzieś czytałem że to ma być jedyny portret, w innych miejscach zaś że mają pojawić się kolejne, coś na kształt DK.
    Mike Donais potwierdził, że będzie tylko jedna karta bohaterska w tym dodatku. Kolejne, jeśli w ogóle, to w następnych dodatkach.

Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów