Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Przygody

Awatar Kriksos
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Przygody

Cześć, niedawno założyłem konto i mam parę pytań.. (kiedyś już grałem w hs, ale to dawno)

1. Koboldy i geomanci - jak zrobić tą przygodę i co się dostaje? dochodzę do 4-5 bossa na każdej profesji i dalej już nie mogę.. jakie sa nagrody za tą przygodę?

2. Kiedy Karazhan znika ze standardu? chyba nie oplaca się robic tej przygody?

3. W co inwestować, w pakiety klasyczne czy zbierać na ten witchwood?

Awatar Gziku
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    1. Za przejście przygody każdą z klas dostaniesz rewers. A jak przejść? Próbować do skutku
    2. Wypada w połowie kwietnia. Jak nie zamierzasz grać na wildzie to nie (ale jak kupisz pierwsze skrzydło, to po rotacji będziesz mógł kupować kolejne, ale jeśli nie to będziesz mógł kupić przygodę jedynie za realne pieniądze). Jednak moim zdaniem nie opłaca się, choć fajnie się bawiłem robiąc tą przygodę (aż szkoda, że nie będzie kolejnych)
    3. Moim skromnym zdaniem klasyczne, ale tutaj zdania często są podzielone
    Ostatnio edytowane przez Gziku ; 29-03-18 o 01:07

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Ogólnie jak już inwestować to w karty z najnowszego dodatku. Jeżeli chodzi o klasyka, to polecam w miarę możliwości nabywać także karty. Plus tych pakietów jest taki że nigdy nie rotują z małymi wyjątkami gdy jakaś karta staje się OP i przenosi się do HoF. Karazhan znika wraz z pojawieniem się nowego rozszerzenia. Po prostu klikać, początki nie będą łatwe ale jak wytrzymasz trzy miesiące to będzie dalej z górki. Wiadomo że nie będziesz miał kolekcji takiej jak ludzie grajacy parę lat, ale staniesz się w miarę konkurencyjny. Polecam Ci granie w standardzie.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 29-03-18 o 06:56

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

Ad. 1. Obecnie przygody jako coś, zastępującego dodatki się skończyły. W tej chwili Blizz je dodaje prawie wyłącznie for fun i nagrodą za nią są kosmetyczne pierdoły jak właśnie rewers, czy ostatnio skórka do postaci. Drogą do sukcesu jest tu zdecydowanie odpowiedni deck-building, musisz mieć jakiś plan na deck i na bieżąco analizować słabe punkty swojego decku.

Ad. 3. Pamiętaj że obecnie w pierwszych 10 pakietach dodatku jest pewna legenda, więc najpierw otwieraj z każdego dodatku do 10. Potem to już nikt ci nie powie, bo jeszcze nie znamy kart z nowego dodaktu.

Awatar Kriksos
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/1

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    to przynajmniej przygody z głowy nie muszę zbierać golda jak kiedyś na Naxxa czy Black Mountain po 700g za skrzydło

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja bym się tak nie cieszył na twoim miejscu Brak przygód jest akurat zdecydowanie minusem dla nowych graczy. Częściej wychodzą nowe "pełne" dodatki, więcej wychodzi kart w ciągu roku do craftowania - zdecydowanie w nowym systemie jest trudniej nadrobić kolekcje jak się dopiero zaczyna/powraca po przerwie.

Awatar Alice
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Od niedawna zaczęłam swoją przygodę z Hearthstone. Na początku szło mi całkiem fajnie, gram podstawową talią ale teraz wszystko przegrywam... czy ktoś mógłby mi polecić jakiś solidny i prosty deck do grania?

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Jeżeli masz już wszystkie zadania u karczmarza zrobione to polecam grać arenę. Tam masz wszystkie dostępne karty i można się sporo podszkolić. Natomiast jeżeli braknie golda i będzie trochę pograć w rankingu to polecam tanie decki oparte o karty klasyczne np. zoolock.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

nie jestem pewny czy granie aren dla poczatkujacych jest takie dobre, wg mnie nie.
    a co do deckow popatrz na hearthpwn, sa tam listy z podanym kosztem dustu wiec latwiej Ci bedzie przegladac. jak slade pisze, zoolock jest swietny na poczatek

Uprawnienia umieszczania postów