Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
    Awatar PLPL
    BattleTag
    PLPL#21537
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 105/7

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Oczko Kwiecień 2018 - Jak Wam idzie na rankedach?

Chyba wszyscy przysnęli, więc zakładam temat :P

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Kwiecień? Wyjdzie dodatek, wracam do grania na drabinie, chwilowo robię daily-mode do odwołania (:

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

A ja akurat jadę jak przecinak. Wczoraj z 22 do 19 rangi przeszedłem jak burza. Mam ambitny plan być na randze 16 w dniu, w którym wyjdzie ten fantastyczny, wyczekiwany przez miliardy ludzi dodatek. Może się uda nawet...

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

No popatrz, a chwaliles sie, ze w marcu piataka wbiles...

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez ucel Zobacz posta
    No popatrz, a chwaliles sie, ze w marcu piataka wbiles...
    Musisz być prawdziwym bystrzakiem w gimbazie. Gratuluję !!!

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez serpent Zobacz posta
    Musisz być prawdziwym bystrzakiem w gimbazie. Gratuluję !!!
    Ano. W koncu nie kazdy moze byc murlokiem grabiezcom!

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez ucel Zobacz posta
    Ano. W koncu nie kazdy moze byc murlokiem grabiezcom!
    Tak jak piszesz. GRABIEŻCOM nie każdy być może!

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół

Piatka wbita, jeszcze szybciej niz w marcu.
    Mimo ze jestem chyba beneficjentem nowego systemu, to jakos srednio mi sie on podoba. Wbijasz raz piatke, krecisz sie potem w okolicach 3-5 rangi, spadasz na siodma na poczatku miesiaca i w dwa dni wbijasz kolejna piatke. I tak w kolko Macieju. Raz zrobiles piatke, to juz ja masz praktycznie na stale.

Z drugiej strony widze co sie dzieje na niskich rangach - miedzy 14 a 20. Kiedys, jak sie mialo szczescie, to na winstreaku mozna bylo w godzine przeskoczyc na 15 range i potem sobie spokojnie levelowac do gory. Teraz przejscie przez 15 (osobiscie uwazam, ze w obecnej mecie najtrudniejsze sa poziomy 16-19 i 1-3) zajmuje godziny. A potem kolejne godziny zeby dobrnac do 11 i nie spasc w kolejnym miesiacu ponizej 15 rangi.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Paradoks prawda? Na niższych rangach jest gorszy burdel i totalna rozpierducha niż wyżej. Dzieje się dlatego że duża część osób zamyka swoją przygodę na drabinie po wbiciu 15 rangi, stąd jest taki ścisk na dole. Na ironię łatwiej jest wbić 5 rangę niż dziobać od 20 do 15, aczkolwiek i tak jest tam nawet jak obserwuję to wszystko obecnie lepiej niż to miało miejsce wcześniej. Jednak nie trafiasz na graczy którzy w poprzednim sezonie wojowali o legendę.

Jestem zdania że samych rang powinno być w HS zdecydowanie mniej. Szczerze mówiąc od niedawna człowiek może poczuć delikatną różnicę w taliach, bo dawniej czy grałem na 15 czy 18 albo na 7 to poziom był praktycznie ten sam.

Zresztą od dawna twierdzę że rangi nie grają. To kto ma wyższą rangę, wbija legendę w głównej mierze zależy od:

1) Czasu
    2) Talii o wysokim % wygranych
    3) Środkach na budowę takiej talii (kasa realna lub ta wirtualna)
    4) Umiejętności
    5) Chęci

Dużo ludzi nie ma za bardzo czasu (praca) i chęci - wbijanie legendy co miesiąc dla samego wbicia, jeżeli nie grasz na turniejach mija się z celem. Bo dla zwykłego Kowalskiego poza zdobyciem rewersu legenda sama w sobie nic nie daje.

---

Możliwe że za jakiś czas Blizzard ponownie zmieni system rankingowy. Ja bym po prostu do 5 rangi zaprzestał co miesiąc resetowania nawet o te cztery miejsca, a z samej legendy po sezonie spuszczałbym 10% najsłabszych graczy. Nie widzę powodu w każdym miesiącu wywalania ludzi z legendy i zmuszania ich do ponownego wbijania kolejny raz.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 04-04-18 o 21:56

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Legenda siadła Priestem od Zetalota, polecam bardzo mocno. Staty to 40-19 czyli 68% win ratio. Talia miażdzy warlocka, zrobiłem w tym matchupie 10-0. Poza tym jest bardzo mocna vs paladyn (12-5) i dosyć dobrze radzi sobie vs mag (9-4). Mirrory standardowo bardzo trudne, dużo rng.

Talia ogólnie nie jest zbyt trudna, ale wymaga bardzo dobrego zrozumienia na czym polegają win condition poszczególnych klas. W zasadzie przez cały mecz gramy tutaj bardzo defensywnie i zbieramy kombo. W ostatnich meczach wywaliłem jedno Mass Dispel i wrzucilem Ooze bo bez przerwy trafiałem na palków.

Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów