Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Awatar yrkomm16
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Cześć! Witam się jako nowy forumowicz i mam kilka pytań.

Witam,
    Przeglądając dzisiaj internet trafiłem na to forum i postanowiłem założyć konto. Witam wszystkich serdecznie! W HSa gram od września ubiegłego roku głównie jako gracz niedzielny, który ciuła golda z zadań i gra budget deckami. Dopiero teraz tak naprawdę mam pył na jakiś dobry pełny deck. To tak króciutko o mojej przygodzie z HSem
    Bardziej aktywny byłem i jestem w innych karciankach - w PTCGO i Gwinta gram już z 2 lata z sukcesami na raningu i w kolekcji. W PTCGO zebrałem naprawdę mnóstwo grywalnych talii, choć nie gram już z taką regularnością jak kiedyś. W Gwinta gram nieprzerwanie od listopada 2016 i sam pracuję jako redaktor w największym polskim serwisie o Gwincie.
    To była taka krótka prezentacja, teraz pytania:
    1. Z tego co widzę to większość najnowszych wątków na tym forum (o klasach i w newsroomie) została założona dawno temu - czy te sekcje forum umarły?
    2. Co się stało ze stroną HS Arena? Umarła?
    3.Jak podoba Wam się rotacja i ostatni dodatek Witchwood? Czujecie że meta po rotacji kart trochę odżyła?

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 685/16

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ad. 1. Hs jest grą prostą, do której jest w necie masa informacji, gotowych list itp. więc te wszystkie działy klasowe z pytaniami nowych zwyczajnie przestały mieć sens. Więc właściwie całe życie forum sprowadza się do bieżącyh wątków z aktualnym sezonem, czy luźną gadką.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 474/51

1 zyje tylko ogolna dyskusja, w reszcie forum posty pojawiaja sie raz na tydzien. a i w ogolnej wieksza dyskusja ma miejsce zazwyczaj tylko przy nowym dodatku, bo i o czym tu wiecej gadac. czasy poznawania hearthstone'a, czasy bety, odeszly niestety w zapomnienie
    2 strona nie zyje(RIP in peace)
    3 dodatek w miare, boli troche ilosc nijakich legend klasowych. i jak pierwsza rotacja(odejscie shreddera i mad scientista) mocno wzburzyla moim odbiorem gry tak kazda kolejna zmienia coraz mniej. choc fajnie bylo widac np raid leadera

4. 22-04-18, 10:11

Awatar jeee
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/1

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Witam, Grałem trochę w karcianki w rl. Myślałem o tym, żeby spróbować swoich sił w HS. Jak szybko można złożyć pro deck? Można go w jakiś sposób kupić?

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/0

Nie mozna "kupic" decku w HS. Mozesz sobie co prawda wziac jakis deck z sieci, ale zlozenie go na szybko bedzie kosztowalo troche realnej kasy. Na poczatku pakiet powitalny (5 EUR) + paczka 40 pakietow za 50 EUR. Z duplikatow kart uzyskasz pyl, ktory mozesz uzyc do stworzenia brakujacych kart. Tyle ze nie masz zadnej gwarancji, ze za te 55 EUR zlozysz konkretny deck kosztujacy jakies 4-5k pylu, a sa decki, ktore kosztuja i dwa razy wiecej. No i zostaje jeszcze kwestia znajomosci gry, wiedzy co sie gra w mecie i co przeciwnik moze miec na rece.

Ale oczywiscie witamy serdecznie i zyczymy powodzenia!

Uprawnienia umieszczania postów