Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Bo forum is dead .

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Cytat Zamieszczone przez slade43 Zobacz posta
    Bo forum is dead .
    Zauważyłem, ale postanowiłem sobie że dobiję 1k postów, co jeszcze mi nigdy w życiu nie udało się na żadnym forum, by móc odejść w blasku chwały, niczym mityczny bohater zmierzający na płonącym rydwanie ku swemu przeznaczeniu.

Edit: przynajmniej wątek ma już dwie strony uff....

Eksperymentalnie wziąłem dzisiaj do zabawy Big Spell Mage:

https://hsreplay.net/replay/cXG6odsWAbgoFk7doorUTQ

Wygrał ten, kto miał lepszego szczura (:
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 24-06-18 o 14:06

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

ja czesto trafiam na parzystego warlocka i mam z nim spory problem.
    tak wogole ten event jest chyba najbogatszy jaki byl, ciagle mam questy 100+100, rzadko 60+60.
    jak wam sie gra spell hunterem? bron must have?

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Sam takowym nie gram, ponieważ nie mam broni, ale wydaje mi się że broń jest takim dodatkiem, czymś co po pierwsze przywraca rękę, a po drugie - spell hunter. To coś jak grać Renodeckiem bez Kozakusa - można.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

NIe mozna. Bron jest twoim win condition - inaczej wysypujesz sie z kart i liczysz juz tylko na topdecki albo dobre zombestie jak Ci Rexxar podszedl.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Wszystko można ale takie granie mija się z celem i założeniem całej listy. Po co grać spell hunterem skoro nie korzysta się z podstawowego zestawu narzędzi?

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

Spell hanter spoko. Polecam bardzo, choć w tym sezonie mi nim nie szło, poza pierwszym dniem miesiąca, gdzie jak burza wpadłem do 5 rangi! W poprzednim szło bardzo dobrze! No i oczywiście ma DK najciekawsze w tej grze
    Ostatnio edytowane przez serpent ; 26-06-18 o 08:30

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

Nie no, da się grać. Ja po poprzednim dodatku zrobiłem spell huntera bez "do mnie" i broni, zamiast tego wrzuciłem lwa i coś tam jeszcze i grało się fajnie. Broń Huntera jest spoko i wiadomo, że jak ona jest to determinuje cały deck. Ale ja nie widzę przeszkód by wziąć 24-26 spelli Huntera, które po prostu są dobre i dają radę, dodać do tego paru stronników i grać.

Ja sobie pykam obecnie token druidem z malygosem. Brakowało mi jakiegoś dodatkowego bajeru by dobić przeciwnika przez co zmodyfikowałem deck wrzucając Malygosa i dwa darmowe spelle. Mamy wtedy 12 dmg którego przeciwnik się nie spodziewa, bo przecież widzi przez całą grę że gramy token druidem więc kto by tam rzucał Malygosa. Biorąc pod uwagę że możemy (gwałtowne wzrosty, UI, nasycenie) i chcemy (pełna ręka boostuje ogniki) to bardzo często przewijam cały deck i to combo malygos + dwa księżycowe spelle łatwo dobrać.

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

-2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Gogolius Zobacz posta
    Nie no, da się grać. Ja po poprzednim dodatku zrobiłem spell huntera bez "do mnie" i broni, zamiast tego wrzuciłem lwa i coś tam jeszcze i grało się fajnie. Broń Huntera jest spoko i wiadomo, że jak ona jest to determinuje cały deck. Ale ja nie widzę przeszkód by wziąć 24-26 spelli Huntera, które po prostu są dobre i dają radę, dodać do tego paru stronników i grać.

Ja sobie pykam obecnie token druidem z malygosem. Brakowało mi jakiegoś dodatkowego bajeru by dobić przeciwnika przez co zmodyfikowałem deck wrzucając Malygosa i dwa darmowe spelle. Mamy wtedy 12 dmg którego przeciwnik się nie spodziewa, bo przecież widzi przez całą grę że gramy token druidem więc kto by tam rzucał Malygosa. Biorąc pod uwagę że możemy (gwałtowne wzrosty, UI, nasycenie) i chcemy (pełna ręka boostuje ogniki) to bardzo często przewijam cały deck i to combo malygos + dwa księżycowe spelle łatwo dobrać.
    Prawdziwy geniusz z Ciebie koleś! Napewno w top 300 jesteś z takimi pomysłami HE HE HE HE

ZASŁUŻONA ŁAPA W DÓŁ

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

4 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Gdybyś dał łapkę w górę to byłoby szokujące, zaś dolna jest tak oklepana jak gra Polaków na MŚ.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów