Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Awatar lopuch
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez slade43 Zobacz posta
    Teoretycznie masz rację co do aren ale bywają bójki gdzie też można szybko i sporo złota nazbierać.

Hm widzę że masz dużo kasy ale nie wyjaśniłeś jak to zroiłeś . Wydaje mi się że nie na obecnych bójkach w karczmie. Wygrałem kilkanaście bitew i nie dostałem nic poza 10golda za 3 wygrane ale to samo w rankingówkach dostaje i tam na koniec w teorii coś dostanę, ale z obecną talią to za daleko nie zajdę (więc pewnie nic ciekawego). A jakiś w miarę szybki sposób stworzenia porządnej talii bez wydawania kasy? Jak w miarę szybko zdobyć złoto lub karty potrzebne do stworzenia talii.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Cytat Zamieszczone przez lopuch Zobacz posta
    A jakiś w miarę szybki sposób stworzenia porządnej talii bez wydawania kasy? Jak w miarę szybko zdobyć złoto lub karty potrzebne do stworzenia talii.
    Dużo grać i robić areny - często mieć minimum 10 wygranych na arenie. Wtedy szybko dorobisz się porządnej talii bez wydawania kasy.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 17-06-18 o 15:58

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Dodam tylko do słów Karleusza, że z czasem złoto a przynajmniej pył będzie Ci zostawał po zdobyciu wszystkich kart z kolejnego pojawiającego się dodatku. Ja już teraz mogę potwierdzić posiadanie wszystkich kart z następnego dodatku więc wszystko co zdobędę od teraz idzie na plus.

Awatar lopuch
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez slade43 Zobacz posta
    Dodam tylko do słów Karleusza, że z czasem złoto a przynajmniej pył będzie Ci zostawał po zdobyciu wszystkich kart z kolejnego pojawiającego się dodatku. Ja już teraz mogę potwierdzić posiadanie wszystkich kart z następnego dodatku więc wszystko co zdobędę od teraz idzie na plus.
    Czyli mam rozumieć że jak dostaje jakąś kartę już jako 3 egzemplarz to nie kumuluje się tylko się zamienia w pył ten co teraz można dostać z misji? A tak w ogóle do czego on służy i po co są te złote karty (dostaje je po zdobyciu konkretnych leveli?

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Złota karta poza walorami estetycznymi nie różni się niczym od zwykłej karty. Różnica jest tylko w jej wartości pod względem pyłu. Na Twoim miejscu nie niszczyłbym złotych kart dopóki nie będziesz miał ich normalnych odpowiedników w dwóch sztukach. Chyba że jest to jakaś niegrywalna karta.

Złote karty podstawowe, to taka nagroda za wbicie poziomu - podobno ładniej wyglądają. Ich akurat nie da się zniszczyć.

Awatar lopuch
    Okejki w górę/w dół

Mam jeszcze pytanie początkującego, czy jest jakiś szybki i prosty sposób sprawdzenia czy już mam wszystkie karty z danego dodatku lub kart klasycznych?

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

jest: wydajesz kase-masz, nie wydajesz-nie masz nie zawracaj sobie glowy wszystkimi kartami, wazne czy masz grywalne, potrzebne Tobie do konkretnego decku

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Następnym razem proponuję odpowiedzieć na pytanie zamiast takich pseudorad.

W zależności od wersji wpisujesz missing albo brakujące i w kolekcji pokaże Ci się czego Ci brakuje.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

nie znalem tej komendy, wybacz. a pseudo rada to to nie jest

Awatar lopuch
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Następnym razem proponuję odpowiedzieć na pytanie zamiast takich pseudorad.

W zależności od wersji wpisujesz missing albo brakujące i w kolekcji pokaże Ci się czego Ci brakuje.
    Dziękuję to jest pomocne. Będę wiedział kiedy skończyć kupować konkretne dodatki.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów