Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    A mi w tym miechu mimo, że nie grałem dużo (jak na siebie) udało się wbić legendę ostatnią klasą, którą do tej pory tego nie zrobiłem czyli Rogalem. Deck to bardzo typowy Aggro Odd Rogue, nie jest to nic przesadnie skomplikowanego w pilotażu, ale nawet taka talia wymaga trochę ogrania. Możliwe misplaye jakie można zrobić to zbyt rzadkie używanie Hero Power, zły mulligan, a także kiepskie pozycjonowanie jednostek (np. pod Fungalmancera). Tym nie mniej screen na pamiątkę:

Oraz decklista dla chętnych:

"Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Pytanie za 100 pkt. Jak sprawdzał Ci się Scientist? Raczej dość ciekawy wybór. Większość ludzi wpychała raczej sowę pod wyciszanie. Ja w tym miesiącu praktycznie nie grałem w HS (nie licząc daily). Postanowiłem zrobić sobie mały rekonesans w Gwincie (akurat nawet znalazłem ciekawe talie z Ciri Novą i Sklepem), a na HS jakoś nie miałem większej motywacji by przysiąść. Zwłaszcza że jak miałem trochę czasu, to korzystam ze świeżego powietrza i tego że mam dwa tygodnie urlopu (:

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Wolę grać Scientista. Obecna meta nie jest pełna voidlordów, więc removal > silence. Gdybym mógł, po prostu wsadziłbym pewnie trzeciego Vilespina.

Poza tym "stats matters" jednostka 3 mana 2/3 jest po prostu dużo lepsza niż 2/1
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów