Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Lipiec 2018 - Jak wam idzie na rankedach

No to zaczynamy lipiec. Początek miesiąca to przynajmniej u mnie próba wskrzeszenia CW.

Awatar ruffi33
    BattleTag
    ruffi33#2825
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 62/2

-1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Co by rozruszać temat, to na 15 randze jestem, bo od tej zaczynam, zagrałem może 5 gier, spell hunterem którego właśnie sobie zrobiłem i wynik 2-3. Chęci mało, zeszły miesiąc to były głownie areny, a rankedów prawie tyle co nic...

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

Moje pytanie do Karolka. Jak tam się sprawuje Big HUnter?

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,140/36

Widzę, że temat aktualny hehe. No to się wypowiem . Ja rankedy mam w głębokim poważaniu. Nie mam zdrowia do takiego stylu gry. Hs mnie z lekka denerwuje. Po prostu RNG nigdy nie było łaskawe dla mnie (mimo, że 3 ranga wpadła tak przez przypadek). Dlatego tylko i wyłącznie grinduję golda na następny dodatek. Tyle w tym temacie i dziękuję za uwagę. Życzę sukcesów i top decków w obecnym miesiącu.

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,140/36

Nawiązując do poprzedniego postu dodam tylko iż mamy 4 dzień miesiąca a już dość wysoka ranga obecnie wpadła .

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez serpent Zobacz posta
    Moje pytanie do Karolka. Jak tam się sprawuje Big HUnter?
    Radzi sobie całkiem przyzwoicie - z tym że ja gram praktycznie tylko w dziczy, a tam wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w standardzie. Znalazłem ciekawą listę która polega na graniu Kruszora/Diabłozaurów w połączeniu z kombinacją kostki, oraz kart aktywujących agonię. Chociaż nigdy osobiście nie przepadałem za łowcą bo od zarania dziejów kojarzył mi się z mottem "Face is the place" jednak takim archetypom mogę zrobić wyjątek. Pierwszy tydzień na rangach 12-15, bawiłem się nim, ale wróciłem do Renolocka, bo chcę teraz dobić do tej piątej rangi. Jak może grasz wilda, to jakbyś mógł polecić coś fajnego i nie polegającego tylko na waleniu bezmyślnie w portret, to daj znać (:

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Karoleusz Zobacz posta
    Radzi sobie całkiem przyzwoicie - z tym że ja gram praktycznie tylko w dziczy, a tam wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w standardzie. Znalazłem ciekawą listę która polega na graniu Kruszora/Diabłozaurów w połączeniu z kombinacją kostki, oraz kart aktywujących agonię. Chociaż nigdy osobiście nie przepadałem za łowcą bo od zarania dziejów kojarzył mi się z mottem "Face is the place" jednak takim archetypom mogę zrobić wyjątek. Pierwszy tydzień na rangach 12-15, bawiłem się nim, ale wróciłem do Renolocka, bo chcę teraz dobić do tej piątej rangi. Jak może grasz wilda, to jakbyś mógł polecić coś fajnego i nie polegającego tylko na waleniu bezmyślnie w portret, to daj znać (:
    Szczerze mówiąc to mam podobnie. W dziczy tylko Renolok. Ewentualnie even Szaman lub jakiś Paladyn, ale te talie Cię nie zainteresują...

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Bawiłem się trochę tym paladynem, o ile można to uznać zabawą. Jeżeli chodzi o talię, to wersja na januszach, mimo że szybka, to jednak dość przyjemna do grania, wbrew pozorom nie jest do końca bezmyślnym swarmem, chociaż w pierwotnym założeniu takowym jest. Testowałem też wersję ze Starym Mętnookim, ale cóż... za wolny. Ogólnie jak lubisz Druida, to wersja na C'Thunie jest całkiem solidna. Według mnie lepiej radzi sobie z aggro, niż taki Malygos Druid. Togwaggle w ogóle mi się nie podoba, wymaga zbyt wielu czynników by wygrać grę. To już kombo z Majordomo jest zabawniejsze. Tak zwany "Wielki Kapłan" odpada - albo zagrasz Barnesa w czwartej turze, albo przegrywasz grę. Przerobiłem deck na moją koncepcję z Malygosem i Velenem, z pominięciem Obsydianowych Statuetek. Na kontrole/kombo druida radzi sobie świetnie, ale w starciu z tempo magiem, to praktycznie można poddać się. Mam jeszcze dwie wersje mill rogala. Jedna oparta na broni, a druga klasyczny mill, z domieszką prowokacji oraz samym N'Zothem. Mill druida też sprawdzałem, ale jakoś mnie nie przekonuje.

Jest potężny na kombo druida, z tempo magiem jak się zbuduje solidną porcję pancerza również. Ale sam w sobie nie generuje jakiejś presji na stole, a łatwo może go pocisnąć paladyn, o ile nie dobierze się żuków. Reno Maga też próbowałem wskrzesić, ale to co najwyżej dolne rejony Tier2. Na początku sezonu jak opublikowano listy, ludzie zaczęli romans z jade druidem, ale chyba szybko się skończyło jak każdy zaczął wpychać Widmo do decku. Do wbijania rangi tylko Renolock, a więc powrót króla. Na aggro ma szansę, bo siedzi Reno, na kombo bo może grać szczura, pana śmierci i gnomeferatu, na kontrole ma Brann + Kozakus. Praktycznie w każdym starciu nie jest na przegranej pozycji. Nawet z Kingsbane rogalem. Jedynie deck jaki może z nim wygrać większość gier to Tempo Mag (o ile nie zneutralizuje zagrożenia w postaci strzelania czarami) i... klasyczny mill rogal z tuzinem prowokacji.

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Zgadzam się Karolku z tym, że Janusze na dziczy bardzo fajni (std się nie umywa). Fajni i mocni, szybka odbudowa, wzmacniacze i mogą wygrać z każdym. Nawet z even szamanem, który na paperze wydaje się najsilniejszy. Od dziś troszkę więcej pograć zamierzam RenoLokiem, gdyż zaparkowałem właśnie w bezpiecznej randze. Mam podobne doświadczenia. Jedyną talią, z którą RenoLok jest skazany na porażkę to syfomag... Tak w ogólę już z rok kraftuję Avianę... W końcu przyjdzie ten dzień

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Ano Avianę warto zrobić, zwłaszcza jak się lubi combo/otk decki. Aczkolwiek ostatnio skubańcy wszyscy jak jeden mąż, uzbroili się w techy na komba, więc jak tak sobie po naoglądaniu się filmów w kategorii smorc, myślę że jeszcze trochę i Pirat-Wojownik wróci do łask dzieci i młodzieży. Z ostatnich nietypowych decków, grałem exodią. Radzi sobie dobrze na renolocka, big priesta i inne chciwe listy.

### Exodia
    # Class: Mage
    # Format: Wild
    # Year of the Raven
    #
    # 1x (2) Bloodmage Thalnos
    # 2x (2) Doomsayer
    # 2x (2) Mad Scientist
    # 2x (2) Novice Engineer
    # 2x (2) Primordial Glyph
    # 2x (2) Sorcerer's Apprentice
    # 2x (3) Arcane Intellect
    # 2x (3) Coldlight Oracle
    # 2x (3) Frost Nova
    # 2x (3) Ice Barrier
    # 2x (3) Ice Block
    # 1x (3) Simulacrum
    # 1x (3) Volcanic Potion
    # 2x (4) Molten Reflection
    # 2x (6) Blizzard
    # 1x (6) Emperor Thaurissan
    # 1x (6) Reno Jackson
    # 1x (7) Archmage Antonidas
    #
    AAEBAf0EBu0FuAjWEcMW6boCudECDIoBwAGcAskDqwTLBOYE7Q T4B/cNmMQC2sUCAA==
    #

Jak można się zdziwić, wepchnąłem tutaj Reno. Pomysł z początku niedorzeczny, okazał się skuteczny. Często dobieramy jak szaleni karty, przeciwnik nie spodziewa się leczenia do maksa. Łatwo można więc oszukać oponenta, lecząc się do pełna, dodatkowo np. zachowując ice block. Wiadomo na aggro, jak nie podejdzie prorok, mrożenie i obszarowe zaklęcie, to pozamiatane. Gram też wybuchową miksturę za "3" skuteczna np. na odd paladyna. Szamana kiedyś lubiłem i grałem nim dużo za czasów mitycznej wersji midrange, ale obecnie jakoś mi ta klasa jest taka wykastrowana, pozbawiona charakteru, słowem nijaka. Mi talia/klasa musi się podobać, nie lubię grać czymś tylko dlatego że ma wysoki % wygranych - to jest nudne. Nawet jeśli, to musi mi taka gra sprawiać przyjemność. Nie po to wracam z roboty by grać czymś co nie daje żadnej radości.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 11-07-18 o 20:26

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów