Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112
    Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Zaraz Ci to udowodnię.

Proszę:

https://imgur.com/a/x8puiEA
    Ostatnio edytowane przez serpent ; 11-07-18 o 10:09

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Wniosek jest prosty. Bardziej opłaca kupić się przez aplikację mobilną niż przez klienta desktopowego i przelicznik bankowy z euro na PLN

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Wniosek jest prosty. Bardziej opłaca kupić się przez aplikację mobilną niż przez klienta desktopowego i przelicznik bankowy z euro na PLN
    Przecież to oczywiste. Czekam na szczere pozdrowienia! Bez szydery Metzie!

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Parafrazując: "To se jeszcze poczekasz"

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 112/0

Powiem szczerze, ze względu na przerwę od HSa pewną nawet rozważałem kupno preordera, ale ceny skutecznie mnie zniechęciły. Kogoś tu nieźle potegowało z tymi kwotami (a w polskich warunkach to jeszcze gorzej). To ja już wolę sobie za tą kasę zapreorderować jakąś grę na PC/PS4 i jeszcze powinno wyjść taniej najczęściej Szkoda jedynie Jarka (chyba ukradł Thanosowi Rękawicę Nieskończoności ), oby był kiedyś dostępny osobno za normalną kwotę. Pyłu mam sporo, więc nadrobię nim golda (mam obecnie z tysiaka w goldzie i 8 tys ponad w pyle) i nie będę żałować braku preordera (jakbym kiedyś żałował). Co do dodatku to widać że nie będzie to pewnie znowu żaden przełom, typowy blizzowy dodatek.
    Ostatnio edytowane przez LordNecron ; 11-07-18 o 23:13

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Wlasnie doczytalem, ze biology project daje dwa krysztaly many - a nie dwa puste krysztaly many. Czyli mamy UI w 3 turze. Cos jak ostatnia bojka...

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 112/0

Nowy draw dla maga ujawniony w nowej animacji Wronchiego (co ciekawe to epizod 1, czyli może coś jeszcze przez niego ujawnią, kto wie) https://www.youtube.com/watch?v=HxeAZQ6TeKM

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Tutaj po prostu druid był debilem Gdyby zagrał HP+Moonfire na Undertakera 1/2 to nie pozwoliłby mu urosnąć. Po drugie druid przez całą grę nie zagrał ani jednego miniona. Rozdanie bieda vs rozdanie kartawkartewkarte. Nie przeczę, że ten deck był bardzo mocny, ale akurat powyższy film tego aż tak dobrze nie pokazuje.
    Bardziej niż analiza nieudolności gry Druida, chciałem pokazać Undertakera za czasów kiedy przyprawiał ludzi o dreszcze... za dużo Lovecrafta niestety. Może faktycznie pojedynek z nim sprawił że facet był pijany lub niespełna rozumu

O! Tutaj inna zmora z przeszłości, kochany przez wszystkich, miłość bez odwzajemnienia gdy na stół leciał Reno

Pamiętam te czasy gdy ludzie widząc portret wojownika, z miejsca poddawali grę. Ci którzy grali dalej, mieli silną psychikę niczym Psikuta bez "s". Licząc albo na farta bądź na Reno.

Koniec szerzenia zarazy i zgorszenia na dzisiaj, bo jak tak na to wszystko patrzę to mam ochotę zrobić sobie mały SMORC.

---

Co do kart, to ja chcę tylko Dr. Booma na mechanicznej kaczce, to chyba jakaś legenda wojownika będzie coś jak u szamana ostatnio. Może wróci inny potworek... mech mage. Ostatnio nawet na wildzie go nie widziałem.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 11-07-18 o 21:14

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

"Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół

Dzięki Orłoś za wspaniały rysunek, ale mam złą wiadomość. Nie ma już takiej gry...

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów