Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez serpent Zobacz posta
    Niestety, ale Ajajam ma rację. Jego dek z miraklem ma mało wspólnego. Dałeś za dużo badziewnych kart...

Raczej takich które oszukują manę. Obecnie każda talia ma karty których celem jest zakrzywienie faktycznego ich kosztu.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 15-08-18 o 12:07

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Pomyślałem że wskrzeszę nieśmiertelnego sekret paladyna do zabawy. Tak się złożyło że wypadła mi karta "soczewka pryzmatyczna" która w tym decku pasuje jak ulał. Parę razy udało mi się wyjąć Tajemniczego Pretendenta za (1) punkt many. Ogólnie tworzy to tak chore kombinacje że mam takie przeczucie że ta karta też kiedyś dostanie solidnego nerfa. Celem talii jest wyciągnięcie murloków, a później dobicie przeciwnika dwiema solidnymi nawałnicami z jeszcze bardziej nieśmiertelnego "Anyfin Can Happen". Nie mogło także zapomnieć obok takich tuzów kogoś pokroju Doktora Balanced. Nie zdziwię się jak lepsi budowniczy odkryją w tej soczewce potencjał i zrobią coś jeszcze lepszego. Z kolei inna talia pod sekrety - Łowca z Obiektem 9, także miażdży system konkretnie. Zagranie go + zamaskowana łowczyni to praktycznie GG z miejsca. Obie talie bardzo szybko przewijają się, co sprawia że taki Druid nie daje sobie rady zrobić OTK. Kingsbane także nie wyrabia zadawać obrażenia w face. Big Priest/Renolock sprawiają trochę problemów, ale da się ich porobić przy odrobinie szczęścia do tej już znanej wszystkim 6 tury. Także sierpień u mnie będzie pod znakiem solidnego . Pożeracz sekretów wydaje mi się że zyska ponownie na znaczeniu.

### Paladyn Sekret
    # Class: Paladin
    # Format: Wild
    # Year of the Raven
    #
    # 1x (1) Autodefense Matrix
    # 2x (1) Avenge
    # 1x (1) Competitive Spirit
    # 2x (1) Noble Sacrifice
    # 2x (1) Redemption
    # 2x (1) Righteous Protector
    # 2x (2) Bluegill Warrior
    # 1x (3) Divine Favor
    # 2x (3) Murloc Warleader
    # 2x (3) Muster for Battle
    # 2x (3) Unidentified Maul
    # 1x (4) Old Murk-Eye
    # 1x (4) Prismatic Lens
    # 1x (5) Finja, the Flying Star
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 1x (5) Loatheb
    # 2x (6) Mysterious Challenger
    # 1x (6) Sunkeeper Tarim
    # 1x (7) Dr. Boom
    # 2x (10) Anyfin Can Happen
    #
    AAEBAZ8FCq8EpwXgBfoOnhDYFOO+ArnBAvz8Atj+AgqMAcgE4w WnCIwO7Q+mFdIW48sC1uUCAA==
    #

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

Zedytowałem nazwę tematu co by nie zakładać co miesiąc nowego, gdyż faktycznie te parę stron miesięcznie tego nie wymaga

Ja po miesiącu zabaw mechami (Paladyn i Łowca) wróciłem do jednego z moich ulubionych decków czyli quest priesta - z nowym epikiem zabijającym agonię i z jajkami Diabłozaura. Nie licząc kontrolnego maga z DK Jainą to nie ma tragedii choć nie jest to też jakiś mocno kompetetywny deck.

Awatar ruffi33
    BattleTag
    ruffi33#2825
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 62/2

Tak odświeże temat, i pochwalę się że pierwszy raz udało mi się osiągnąć 5 rangę

Awatar serpent
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 7/95

Cytat Zamieszczone przez ruffi33 Zobacz posta
    Tak odświeże temat, i pochwalę się że pierwszy raz udało mi się osiągnąć 5 rangę
    Brawo! Brawo! To się chwali! A nie mówiłem, że zoolock nie taki słaby?

Awatar Trufs
    BattleTag
    Trufs#21403
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 719/5

Standardowo, 5tka wbita :P

Awatar ruffi33
    BattleTag
    ruffi33#2825
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 62/2

Grałem even szamanem.

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół

Mnie także udało się wbić 5 rangę, ale wrzesień przekonał mnie że jednak fizycznie nie mam czasu na grindowanie rang w HS bo udało mi się to tylko dlatego, że miałem urlop i przez tydzień byłem w stanie rozegrać te 50-70 gier
    Grałem głównie parzystym łotrem z własną modyfikacją: nie grałem grzybomanty ani trucizny do broni, zamiast tego wrzuciłem Alextraszę - przydawała się podczas walk, które wymykały się spod kontroli (np. kontrolni wojownicy).
    Świetny jest legendarny czar dobierający cały deck: nie dość, że pozwala na zagranie all in w momencie gdy zwycięstwo nam ucieka (taka zdrowa wersja Yogga) to jeszcze bardzo fajnie kontruje Druida, który chce dobrać wszystkie karty a potem sie zamienić taliami. Wyczekiwałem, rzucałem czar, dobierałem cała talię a on zostawał z 4-5 kartami do końca gry z czego dwie do podmiany decku i ręki przeciwnika były niepotrzebne.

Obecnie korzystając z faktu, że nie spadnę z 10 rangi szukam własnej wersji kontrolnego kapłana z arcybiskupem - na zasadzie spokojnego grania, próby wygrania za pomocą uderzeń umysłu/DK ew. postawić na Lyrę. A że deck nie radzi sobie z kontrolnymi wersjami innych klas (głównie warrior na Huku) to dokładamy Arcykapłana, który nam powiększa deck oddalając od fatygi. Póki co jednak deck jest w fazie testów więc sukcesami pochwalić się nie moge.

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół

Wczoraj stoczyłem chyba najdłuższą grę w życiu. Gram sobie kapłanem z arcybiskupem kopiującym deck przeciwnika i trafiłem na Łotra, grającego tę kartę wtasowującą 10 kopii z klasy przeciwnika.
    No to ziomek sobie wtasował te 10 kart. No to ja skopiowałem jego deck.
    No to się bawiliśmy przerażającym krzykiem i wtasowywaliśmy sobie stół do decków. W pewnym momencie miałem ponad 60 kart w talii. Niestety ostatecznie po długiej bitwie przeciwnik zbudował stół z pająków 4/4 i kart za (1) many i nie było jak go cofnąć do decku (miał dużo lepszy draw niż ja, szczególnie jak do Aukcjonera dorzucił czar kapłana dający +2/+2 i dający kopię stronnika 1/1 na stół). Ale gra zacna.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów