Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
    Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 239/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Jak Wam idzie na rankedach?

Nowy miesiąc, nowy dodatek, nowe możliwości!
    Ostatnio edytowane przez Gogolius ; 03-09-18 o 09:59

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

wytnij z nazwy tematu sierpien i niech taki watek juz zostanie przypiety, nie ma sensu zakladac co miesiac nowego dla 2-3 stron.

zamierzam porobic troche nowych deckow(mam nadzieje ze dacie inspiracje), pewnie mill rogue w wildzie albo z tymi bunny-hopperami, moze warrior z dr.boomem albo zapowiadajacy sie mocno otk druid

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

W tym sezonie prawdziwe granie zaczynam od daily mod aż do premiery, a później zobaczymy.

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół

Jako że jedną z legend która mi wpadła było wskrzeszenie trzech mechów do Paladyna, a sam Paladyn jest jedną z moich ulubionych klas więc Mechladin był więcej niż pewny jako pierwsza talia.
    To co jest w niej dobre to to, że jest bardzo szybka i konkretna, a samo wskrzeszenie mechów nie jest kartą kontrolną dobrą na 15-tą turę tylko późnym midrange'owym zagraniem. Przede wszystkim podoba mi się to jak dobrze gra się na Druida, którego spotkałem najwięcej: jednak zarówno Mechathun jak i treant + wykorzystanie tych nowych kombinacji z kopiowaniem stołu/odchudzaniem kosztu na ręce/projektem - to są po prostu za wolne karty.

Przegrałem tylko z healzoolockiem, któremu idealnie siadły dwie prowokacje 1/3 chroniące przed wyczyszczeniem stołu oraz big spell magiem z owieczką która bardzo karze nas za magnetyzowanie. Niemniej gra mi się bardzo przyjemnie, przynajmniej tutaj mogę konkretnie powalczyć o board

Aha, fajny jest ten nowy sekret - samego do talii bym nie wrzucił, ale wypadający z hydrolożki -> super.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Podziel sie talia, bo tez cos takiego probowalem zlozyc, ale jakos nie mam szczescia...

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół

Panie, to skomplikowane
    Musisz wejść w gotowe recepty Blizzarda
    Już nie pamiętam co tam modyfikowałem ale niewiele - dorzuciłem Yserę dla late game'u oraz zamieniłem ziutka 1/1 na deskorolce na ziutka 1/1 co na agonii przywołuje 1/1.

Awatar ucel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/1

Aha, w ten sposob. To idziemy w podobna strone, bo tez na to wpadlem . Tyle ze talia wydaje mi sie strasznie wolna na te szalona mete...

Awatar Gogolius
    Okejki w górę/w dół

Wolna? mogę o niej napisać wszystko a nie wolna. Masz od groma jedynek, które jeszcze możesz dobrać za pomocą dwójek, masz hydrolożki a w trzeciej turze magnetyzujesz tautna 1/5.

Stronnik 3/5 z rushem albo jakieś 4/7 z tauntem w trzeciej turze to nie jest nic dziwnego. Mi właśnie brakuje pary w late game (albo z szerokopojętym powrotem). Niestety deck jest podatny na silence, który spotykać będziemy bardzo często.

Swoją drogą wczoraj spotkałem pierwszego OTK Rogala, który za pomocą nowej broni i tego ziutka co kopiuje stronnika wrzucił mi w 7 turze dwa Malygosy na stół i zadał mi jakieś 20 dmg kończąc grę. Tak szybkiego miracla to się nie spodziewałem

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

Sfarmione Odd Warriorem. Ostatnie 3 gry na Malygos Druidów, ten jak widać nawet nie próbował podjąć walki .
    Od rangi 3 do 2 grałem EvenLockiem, od 2 do 1 i 2* Deathattle Rogalem i na koniec dobiłem Odd Wojem.
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar ruffi33
    BattleTag
    ruffi33#2825
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 62/2

Orlo, pokaż deck. Chętnie bym warriorem pograł, może uda mi się go złożyć.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów