Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Powrót do gry

Awatar Zielon
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Powrót do gry

Siemanko,
    tak jak w temacie postanowiłem powrócić do gry, jednak dłuższy czas mnie w niej nie było i nie wiem co się za bardzo dzieje. Stąd moje pytania:
    1. Jaka jest teraz meta ?
    2. Jakie decki są najczęściej grane ?

Jak grałem wcześniej jakimś znawcą nie byłem, raczej takim przeciętnym graczem. Zawsze lubiłem łowce i nawet teraz nim sobie pykam, ale chciałbym spróbować kogoś innego. Posiadam 930 golda i i 1735 pyłu, jeśli chodzi o przygody - skończony Naxxramas, zrobione 2 pierwsze level'e Czarnej Góry, 2 pierwsze level'e Ligi Odkrywców.
    Jakie porady żeby wdrożyć się w grę ? Jak zagospodarować swoim zasobami golda i pyłu ? I takie pytanie troche z innej beczki, jak najszybciej zdobyć karty ^^ ?

Z góry dzięki,
    Pozdrawiam.

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,147/36

Najlepszy sposób na zwiększenie zasobów kart to gra na arenie. Warunek to 7 zwycięstw by zysk był widoczny.

Awatar Fenwind
    BattleTag
    Fenwind#2480
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 317/5

Cześć
    Postanowiłem nie zakładać nowego tematu, może ktoś mi odpowie i rozwieje moje wątpliwości. W HSa nie gram już od około 3 lat, może nawet odrobinę dłużej. Rozważam powrót na nowym koncie jednak mam pewne wątpliwości czy jest do czego. Czy w modelu F2P da się na ten moment cokolwiek ugrać? Ewentualnie grając powiedzmy w miarę casualowo i kupując jedynie duże dodatki? Jest w ogóle sens wracać? Może jakaś inna karcianka wiedzie teraz prym? Z góry dzięki za odpowiedź

Uprawnienia umieszczania postów