Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Murlocs Paladin

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 76/12

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Murlocs Paladin

Moja wersja bardzo mocnego decku (Tier1). Mam nim rozegrane około 600 rozdań i sprawdza się przeciwko każdemu przeciwnikowi. Najgorszy matchup to Control Paladin, Quest Warrior i Elemental Shaman. W zależności od sytuacji można grać typowe aggro lub zwolnić do midrange. Na liście życzeń mam epika - zjadacza murlocków (w miejsce Grimscale Chum). Polecam osobom, które lubią ułożoną rozgrywkę, bez większych niespodzianek

Świeży przykład z rankedów: https://hsreplay.net/replay/PqZkLECihve89VdPY9bW9h

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Fajny deck, co prawda ja grałem trochę innym (gdzieś na forum wrzucałem listę) - mój był bardziej takim midrange. Twój idzie bardziej w agresję ale spoko - do pykania jak znalazł.

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół

Z powyższej listy wyleciał Grimscale Chum, a w jego miejsce używam Equality. W następnej kolejności pojawi się Ragnaros, w miejsce sytuacyjnego Coldlight Seer.

Dzisiejszy zabawny przykład użycia Equality w 2 turze: https://hsreplay.net/replay/CEwZSQE2i9bUq6xGQuprfQ

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół

Około 50 gier boksowałem w miejscu między 1-2 rangą (w sumie tym deckiem rozegrałem ponad 800 gier), aż z paczki wpadł epik Paladyna Lay on Hands (dobierz 3 karty i +8 heal). Uważany jest za budżetowe zastępstwo Ragnarosa Wymieniłem ją za Coldlight Seer (+2 życia Murlokom) i kilka razy zrobiła konkretną różnicę w late game (wcześniej często brakowało pary). Tym samym udało się zdobyć legendarny rewers (grałem z podstawowym):

Uprawnienia umieszczania postów