Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Main decks

Awatar MrAnderson
    BattleTag
    Guldur#2317
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 146/25

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Sorry za post pod postem ale chcialem zaprezentowac deck na Darkrai-ex naprawde jest to niezly wymiatacz
    w drugiej turze potrafi uderzyc za 180 umiejetnie rozegrane pierwsze dwie tury i jest sukces
    np ultra wywalamy energie na stos bierzemy Hoopa z niego Darkrai-ex + Shymin + smok
    nakladamy energie z Dark Patch albo z eliksiru do tego N albo Sycanore albo Clorless
    i nakladamy nastepne energie + DDE z reki nastepnie zamiana pokow dzieki ability z Darkrai
    i walimy

Moj nick w PTCGO :

Guldurrr

Awatar MrAnderson
    BattleTag
    Guldur#2317
    Okejki w górę/w dół

Widze , że zainteresowanie PTCGO jest - zadne , a szkoda bo duzo zmian w grze o kiedy ja zaczalem grac czyli od
    kwietnia tego roku .Roznorodnośc deckow jest ogromna praktycznie co tydzien mozna grac czyms nowym
    opcja trade w grze daje ogromne mozliwości pozyskiwania kart.
    Sa oczywiscie tez cancer-decki i to takie , ze jade druid to przy nich zwykły harcerzyk , na całe szczescie
    nie sa czesto spotykane ,wogole w ptcgo w trybie Expanded ( a tylko w takim gram ) jest bardzo duza roznorodnosc deckow
    Przedstawiam jeden z cancerow zrobiłem nim 16 win streakow i tylko dlatego nie kontynuowałem , bo skonczyly
    sie dzienne nagrody

Moj nick w PTCGO :

Guldurrr

Awatar MrAnderson
    BattleTag
    Guldur#2317
    Okejki w górę/w dół

Widze , że zainteresowanie PTCGO jest - zadne , a szkoda bo duzo zmian w grze od kiedy ja zaczalem grac czyli od
    lutego tego roku .Roznorodnośc deckow jest ogromna praktycznie co tydzien mozna grac czyms nowym
    opcja trade w grze daje ogromne mozliwości pozyskiwania kart.
    Sa oczywiscie tez cancer-decki i to takie , ze jade druid to przy nich zwykły harcerzyk , na całe szczescie
    nie sa czesto spotykane ,wogole w ptcgo w trybie Expanded ( a tylko w takim gram ) jest bardzo duza roznorodnosc deckow
    Przedstawiam jeden z cancerow zrobiłem nim 16 win streakow i tylko dlatego nie kontynuowałem , bo skonczyly
    sie dzienne nagrody

Ostatnio edytowane przez MrAnderson ; 20-08-17 o 20:42
    Moj nick w PTCGO :

Guldurrr

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów