Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Administrator Awatar MayGyver
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 94/2

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Znane problemy z Hearthstone w wersji 1.0.0.4482

1. Stronnicy potrafią zamieniać się miejscami po ich zagraniu, czasami jest to niewidoczne i objawia się dopiero w momencie zagrania karty dającej bonus dla sąsiednich stronników.

2. Gracze mogą doświadczyć opóźnień i braku odpowiedzi kienta gry podczas próby dostępu do kolekcji kart i talii. Zaleca się odczekać kilka minut po edycji lub towrzeniu nowej talii a jesli to nie pomaga to zrestartowanie gry.

3: Karty czasami "nakładają się" na siebie, co uniemożliwia zagranie jednej z nich.

4. Karty wracajace do reki potrafia w widoku przeciwnika pozostac na stole, pozostawiajac jedno puste miejsce posrod kart w rece. Ponowne zagranie takiej karty neguje blad.

5. Karty zagrane moga czasem nie wyladowac na stole, a "unosic sie" nad nim. Zaatakowanie takiej karty lub jakakolwiek inna interakcja (buffy, dmg, silence, etc) sprowadzi fruwajaca karte spowrotem na stol. (Karta jest technicznie caly czas na stole, i liczy sie jak zwykle).
    KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU

Awatar FutrzaQQ
    BattleTag
    FutrzaQQ#2717
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 137/1

3: Karty czasami "nakładają się" na siebie, co uniemożliwia zagranie jednej z nich.

MayGyver - dodane do glownej listy

Awatar Q.U.
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 36/2

4. Karty wracajace do reki potrafia w widoku przeciwnika pozostac na stole, pozostawiajac jedno puste miejsce posrod kart w rece. Ponowne zagranie takiej karty neguje blad.

5. Karty zagrane moga czasem nie wyladowac na stole, a "unosic sie" nad nim. Zaatakowanie takiej karty lub jakakolwiek inna interakcja (buffy, dmg, silence, etc) sprowadzi fruwajaca karte spowrotem na stol. (Karta jest technicznie caly czas na stole, i liczy sie jak zwykle).

Awatar Q.U.
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 36/2

Poprawka do bledu 5. Wraz z ostatnim patchem karty te unosza sie na krancu ekranu i spadaja na stol przy jakiejkolwiek akcji (zagranie innej istoty, atak inna istota, rzucenie spela na cokolwiek, itd).

Przyklad:

PS
    Dodam tez ze tak jak widac na obrazku sekrety czasem traca kolor.

Awatar Xenomorphia
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 5/2

Cytat Zamieszczone przez FutrzaQQ Zobacz posta

Tak też się stało dwa dni temu, założyłam broń po czym niemożliwe było uzycie jej. Dopiero po założeniu kolejnej broni problem zniknął, ale tez nie całkiem, bo póżniej zrobiło się coś takiego. Nazwałam ten błąd, karta duch, niewidzialna karta. Która pokazywała się w kolejnych następnych turach.

Awatar Luk 90
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 14/0

Tak na przyszłość to jest coś takiego jak print screen nad przyciskiem "insert" :P a na poważnie, to zgłoś to na oficjalnym forum

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/4

Cytat Zamieszczone przez Luk 90 Zobacz posta
    Tak na przyszłość to jest coś takiego jak print screen nad przyciskiem "insert" :P a na poważnie, to zgłoś to na oficjalnym forum
    Wątpię żeby Blizz nie wiedział o tym błędzie

Czemu masz jedną z kart czarną? To ten słynny błąd grafiki?
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Xenomorphia
    Okejki w górę/w dół

to pewnie coś z mym kompem bo grafika juz nie dzisiejsza, nie chce mi sie bawic z oficjalnym forum a pewnie nie tylko u mnie nastapil taki problem podejrzewam nikt inny sie nie odwazy pewnie zglosic jak znam zycie. dzieki wam za sensowne odpowiedzi

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/4

Cytat Zamieszczone przez Xenomorphia Zobacz posta
    to pewnie coś z mym kompem bo grafika juz nie dzisiejsza, nie chce mi sie bawic z oficjalnym forum a pewnie nie tylko u mnie nastapil taki problem podejrzewam nikt inny sie nie odwazy pewnie zglosic jak znam zycie. dzieki wam za sensowne odpowiedzi
    Widziałem gdzieś plotki, ale podkreślam plotki, że to może oznaczać zbliżający się koniec Twojej grafy, albo to że się przegrzewa, co też w dłuższym terminie zapowiada jej koniec. Lepiej to sprawdzić
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Xenomorphia
    Okejki w górę/w dół

Hitler też kaput. Wszyscy kiedyś kaput. Słyszałam że komputer po roku już jest przestarzały...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów