1. Organizator czyli strona HSArena.pl zastrzega sobie prawo do zmian w nagrodach i regulaminie oraz usuwania z konkursu osób, które będą łamały regulamin konkursu.
 2. Konkurs startuje z momentem ogłoszenia i trwa do godziny 00:00 dnia 9 lutego 2015. Zgłaszać się do niego można tylko w tym terminie. Zgłoszenia można dawać przez cały okres trwania konkursu.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na forum HSArena.pl (chyba, że ma się już konto). Następnie należy we wskazanym niżej temacie umieścić swoją propozycję fikcyjnej karty Hearthstone. Muszą zostać spełnione poniższe wymagania:
  • Post z kartą musi zostać napisany w temacie: Zgłoszenia do konkursu na klucze HotS
  • Jedna osoba może zgłosić jedną kartę fikcyjną. Zakazuje się używania multikont. Za używanie multikont i zgłaszania się wielokrotnie z różnych kont będzie karane usunięciem z konkursu i ewentualnie banem na forum.
  • Karta musi być Twojego autorstwa. Nie wolno pobierać istniejących już kart z internetu. Za plagiaty będzie usuwanie z konkursu.
  • Karta musi być w miarę zbalansowana. Musi też spełniać zasady świata Hearthstone, ale może wprowadzać nową mechanikę. Karta może być trochę za silna lub za słaba, ale nie może to być karta typu 20/20 za 2 many.
  • W kartę musi być wsadzony "jakiś" wysiłek, musi być przemyślana i związana z postacią, którą prezentuje. Karty idiotyczne lub zrobione byle jak, byle się dostać do konkursu będą usuwane.
  • Powyższe wymagania są oceniane przez Administratorów i mogą być oni subiektywni w swoich ocenach, gdyż są jeno ludźmi.
  • Karta musi przedstawiać dowolną postać czy rzecz z dowolnego uniwersum Blizzarda.

 4. Nagroda: 80 kluczy dostępu do zamkniętych beta testów Heroes of the Storm w regionie Europejskim. Nagroda jest rozdana w dwóch częściach:
  • 30 kluczy za najciekawsze prace wg. opinii i uznania administratorów. Będzie to subiektywna ocena, gdyż tak jak pisaliśmy wyżej jesteśmy jeno ludźmi.
  • 50 kluczy zostanie rozdanych losowo wśród wszystkich, którzy zgłoszą swój udział.
  • Nagrody zostaną wysłane poprzez Prywatną Wiadomość na forum. Zwycięzca po wygraniu zostanie skontaktowany poprzez Prywatną Wiadomość z prośbą o podanie swojego imienia i nazwiska, a także adresu e-mail konta battle.net, na którym wykorzysta klucz. Po podaniu tych danych otrzyma on klucz w kolejnej wiadomości.

 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jak najszybciej po zakończeniu konkursu, najpóźniej do końca 11 lutego 2015 roku.
 6. Lista zwycięzców wraz z ich nickami z forum zostanie ogłoszona w niusie, a każdy z zwycięzców otrzyma ww. Prywatną wiadomość.
 7. Zwycięzca musi odpisać na Prywatną Wiadomość i podać ww. wymagane dane w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości. Jeśli nie odpowie w tym czasie nagroda przypadnie komu innemu.
 8. Zgłaszając się do konkursu wyrażasz zgodę na używanie przez HSArena.pl oraz Blizzard swojej karty w celach promocyjnych.
 9. Administracja nie może brać udziału w konkursie (tj. Dr. Omader i MayGyver) wszystkie inne osoby w tym Redaktorzy mogą brać udział w konkursie.
 10. Wszelkie pytania można zadawać w niusie z ogłoszeniem konkursu lub w prywatnej wiadomości do Dr. Omader.