Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Awatar Panda
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 120/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Elemental Shaman - Poradnik (Video)

Poradnik do Elemental Shamana, istnieje wiele buildów, jeśli macie swoje, które Wam działają, zachęcam do podzielenia się, może uda nam się stworzyć najbardziej optymalną wersję. Myślę, że paczka Jadów ma największy sens, jeśli naszym priorytetem jest budowanie mocnego stołu, poniższa wersja na pewno nie jest dostosowana pod pojedynki z aggro, ale obecnie na rankingu aż tak wiele jej nie ma (poza Pirat Warriorem)

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Oglądałem film, ponieważ sam najwięcej siedzę przy projektowaniu talii dla szamana. Przyznam że Twój poradnik dał mi małą inspirację do kilku przemeblowań w moim decku. Ograniczę liczbę golemów usuwając nefrytowe duchy.

Co do karty "wulkan" - testowałem ją u siebie i mam dość mieszane uczucia z nią związane. Dla mnie lepiej sprawdza się burza z piorunami. By uzyskać mocniejszy efekt mam jeszcze Thalnosa. Zawsze to jakaś opcja jak nie przywoła się właściwego totemu.

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

SIema Panda ja gram ,,Pure'' Elementalami. Bez ani jednego Jada. Cos Trump podobnego stworzyl. Uwazam ,ze zbyt duzo innych kart niz elementale powoduje czasami ,ze nie masz jak odpalic ich okrzykow bojowych. Ja sam mam obecnie 18 kart elementali. I to czasami za malo pzdr

Awatar Panda
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 120/0

Wulkan moża zdziałać cuda jeśli nie możesz poradzić sobie z boardem rywala, samymi Elementalami ciężko nadrobić stracony board, a to zaklęcie potrafi wyczyścić naprawdę sporo, nie gram burzy z piorunami, więc jest to u mnie jedyne zaklęcie "nadrabiające". Jeśli chodzi o Jady, to ciężko mi sobie wyobrazić nie granie Jade Claws, świetnie sprawdzają się przez brak dobrego early game u Szamana, dodatkowo Jady ułatwiają nam spamowanie boardu, czyli czegoś z czego Szaman jest znany. Czasem brakuje tej synergii z elementalami, ale myślę, że Elemental Shaman powinien korzystać z hero power, nie zawsze idąc ze wszystkim na board - stąd Flametongue i Things from Below. Sam nie testowałem więcej buildów Szamana, ale widzę, że Kapłan i Paladyn są w stanie dobrze go kontrować (mówię to z perspektywy gry Kapłanem i Paladynem )

Awatar SimonMU
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 103/14

Jak sie przebije tym do 10 rankgi albo nizej to wrzuce swoja wersje. Poki co 13 ranga ,bo malo czasu mam Wiec maks 30 minut dziennie ,moze jutro cos nadrobie pzdr!

Uprawnienia umieszczania postów